صفحه 99 از 381 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

خوب مسئله همینه در حقیقت بیزنس پلنی که نوشته شده باشه نمی خوان فقط باید مطمئن بشن می دونی داری چی کار می کنی.

این جا یک سری لینک های خوب هست که امیدوارم به درد دوستان بخوره:

http://www.canadabusiness.ca/eng/page/2856/

http://sba.ubc.ca/guide/graphic-desi...elerator-guide

http://www.bplans.com/graphic_design...al_plan_fc.php

Junior Member

Unhappy پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز.
    مشکلی در روند پروندم پیش اومده که گفتم تو این فروم مطرح کنم تا دوستان باتجربه تر نظر بدن.
    من 14 ماه پیش برای پرونده ای که فرستاده بودم،فایل نامبر گرفتم و حدودا 8 ماه پیش پرونده ی دیگری برای برادرم ارسال کردم و برای اون هم فایل نامبر گرفتم.
    اما یک ماه پیش برای برادرم ایمیل آپدیت اومد.
    تصمیم گرفتم میلی به آنکارا زدم و علت رو جویا شدم که بعد چند روز جوابمو دادن:
    Dear applicant,
    Please be advised that your file is not in Ankara office yet, we will contact you when your file is ready to be processed.
    Thank you for your patience and understanding.
    Regards,
    Immigration Section - RZA

به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    عجیب نیست؟
    کسانی که فایل نامبر گرفتن میدونن که تو اون میل صراحتا میگه پروندتون به آنکارا فرستاده شده.
    ممنون از نظراتتون
    دوستان کسی نظری نداره؟
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز من oct 2015 فایل نامبر گرفتم اما امروز یک ایمیل از سفارت آنکارا داشتم واسه آپدیت . جالبه که آپدیت اولی من اینقدر زود اومده چون هنوز 80 روز هم نشده . ( تو این روزها هم زیاد مدرکی واسه فرستادن نیست )
    دوستان تو فال pdf چیزهایی رو خواستن مثل انگشت نگاری و عکس و سابقه کار و سابقه بانکی و میخواستم چند تاش رو راهنمایی کنید
    Updated general application form (IMM0008)
    یعنی دوباره این رو پر کنم و validate کنم ( کاری به اون قبلی نداشته باشم )
    MILITARY SERVICE:
    من یک بار کارت پایان خدمتم ترجمه کردم گذاشتم دوباره ترجمه کنم بفرستم
    CIVIL STATUS DOCUMENTS
    کارت ملی و شناسنامه

بعد 60 روز بیشتر وقت نداره . بعد باید با پست فرستاد یا ایمیل کرد ؟ این آدرس پستی سفارت آنکارا چی هست واسه فرستادن آپدیت مدارک
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohhrehh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به شما گفته بودم وکیلم گفته که زمان خیلی کم شده همه بهم گفتید اشتباهه و روی انتخاب وکیلت تجدید نظر کن!

اما فایل نامبر من 44 روزه اومد!!!
    26 سپتامبر مدارکم رسید دستشون و 9نوامبر فایل نامبرم صادر شد.
    سلام دوستان
    امروز هم در کمال ناباوری آپدیت هم اومد داکیومنت ریکویست هم به دستمون رسید.. 11jan یعنی دو ماهه!!!

Junior Member

با سلام و تبریک به دوستانی که خیلی زود درخواست آپدیت مدارک براشون اومده ، میخواستم بدونم بقیه دوستانی که آپدیت مدارکشون رو ارسال کرده اند خبری از درخواست مدیکال یا مصاحبه از سفارت براشون نرسیده ؟ به نظر شما بعد از ارسال آپدیت مدارک چقدر طول میکشه تا نتیجه مشخص بشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1394 نمایش پست ها
    با سلام و تبریک به دوستانی که خیلی زود درخواست آپدیت مدارک براشون اومده ، میخواستم بدونم بقیه دوستانی که آپدیت مدارکشون رو ارسال کرده اند خبری از درخواست مدیکال یا مصاحبه از سفارت براشون نرسیده ؟ به نظر شما بعد از ارسال آپدیت مدارک چقدر طول میکشه تا نتیجه مشخص بشه ؟
    با سلام من زیاد خوش بین نیستم و نظرم در مورد پرونده ها این هست که چند بار درخواست آپدیت میدن بعد مدیکال یا مصاحبه . چون زیاد نباید خوش بین بود

Junior Member

البته امیدوارم اینطور نباشه ، چون آپدیت این مرحله خیلی هزینه بر بود ، البته درسته که شما 80 روزه براتون آپدیت اومده ولی کسانی هم هستند که دو ، سه سال همین مرحله طول کشیده بعید میدونم بعد این همه انتظار ، دوباره از اول آپدیت مدارک بخوان

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه چقدر فرصت داریم تا مدارک آپدیت رو برای سفارت بفرستیم؟ از زمان دریافت نامه.. و این که اگر این مدت بیشتر بشه چه اتفاقی می افته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1394 نمایش پست ها

به این زودیا خبری نمی شهحداقل بعد از ۵ ماه ممکنه خبری بشه

Junior Member

60 روز فرصت داریم و اگر زمان بیستری بخواین باید طی یک ایمیل به سفارت اعلام کنید و مثلا 60 روز دیگر زمان بگیرید ولی این زمان فقط یک بار قابل تمدید است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)