صفحه 1 از 349 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3483

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

درود

در این تاپیک به بیان تجربیات و سوالات در خصوص پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان پرداخته می شود.

بحث در مورد قیمت پیکاپ در پیام خصوصی انجام شود . قیمت به صورت توافقی تعیین می شود . لطفاً در این تاپیک نرخ تعیین نفرمایید.

لطفا توجه بفرمایید که سایت اپلای ابراد هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.

بنابراین به دانشجویان عزیز توصیه می شود که چنانچه فرد مورد نظر را نمیشناسید و یا اطمینان ندارید و یا بر سر قیمت به توافق نرسیدید، پیکاپ ویزا را شخصاً انجام دهید.

ممنون و با آرزوی موفقیت و سربلندی همه شما عزیزان.
    ویرایش توسط studentz : February 14th, 2014 در ساعت 02:24 PM

Junior Member masoudsadegh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Forestry / New Brunswick

پیش فرض پاسخ : نحوه پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

دوستان عزیز

به چند طریق میتونید برید آنکارا:

1). تور (هوایی): که هزینش خیلی بالاست و ممکنه روزهایی که میخوایید اونجا باشید رو نتونید تنظیم کنید و کلا منطقی هم به نظر نمیرسه.

2). تور (زمینی): تا اونجایی که من میدونم وجود نداره.

3). شخصی (هوایی): روشی راحت ولی نسبتا گران. بلیت هواپیما واسه رفت و برگشتتون میگیرید و میرید آنکارا. اونجا که رسیدید میرید دنبال هتل و یه مناسبشو پیدا میکنید. من با یکی از دوستان که واسه گرفتن ویزاش رفته بود آنکارا، صحبت کردم. ایشون هوایی رفته بود و تو یه هتل معمولی هم ساکن بود. هزینه ها نسبتا بالا بود و براشون 4 روز اقامت در انکارا با بلیت هواپیما چیزی حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومن تموم شده.

4). شخصی (زمینی): روشی نچندان راحت ولی نسبتا ارزان. بلیت اتوبوس رفت و برگشت از تهران میگیرید که نسبتا ارزونه ولی تا آنکارا 2 روز تو راه هستید. مثل روش قبل وقتی رسیدید آنکارا میرید دنبال هتل و ...

5). شخص دیگری رو بفرستید: روش راحت و کم هزینه. اگه قصد مسافرت و دیدار از آنکارا رو ندارید یا هزینه هاش براتون زیاده میتونید از این روش استفاده کنید. هزینش هم فکر میکنم چیزی بین 100 تا 150 هزار تومن بشه.

یکی از دوستان که در ترکیه دانشجو بودن، توصیه کردن اگه زبون ترکی متوجه میشید و میتونید تا حدودی مکالمه کنید، سفر به انکارا میتونه تجربه خوبی باشه. در غیر این صورت هزینه هاتون بالاتر میره.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام من در روزهاي اينده ميرم سفارت كانادا در انكارا اگر كسي مي خواهد مدراركشو ببرم سريعا اطلاع بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsadegh نمایش پست ها
    دوستان عزیز

به چند طریق میتونید برید آنکارا:

1). تور (هوایی): که هزینش خیلی بالاست و ممکنه روزهایی که میخوایید اونجا باشید رو نتونید تنظیم کنید و کلا منطقی هم به نظر نمیرسه.

2). تور (زمینی): تا اونجایی که من میدونم وجود نداره.

3). شخصی (هوایی): روشی راحت ولی نسبتا گران. بلیت هواپیما واسه رفت و برگشتتون میگیرید و میرید آنکارا. اونجا که رسیدید میرید دنبال هتل و یه مناسبشو پیدا میکنید. من با یکی از دوستان که واسه گرفتن ویزاش رفته بود آنکارا، صحبت کردم. ایشون هوایی رفته بود و تو یه هتل معمولی هم ساکن بود. هزینه ها نسبتا بالا بود و براشون 4 روز اقامت در انکارا با بلیت هواپیما چیزی حدود یک میلیون و چهارصد هزار تومن تموم شده.

4). شخصی (زمینی): روشی نچندان راحت ولی نسبتا ارزان. بلیت اتوبوس رفت و برگشت از تهران میگیرید که نسبتا ارزونه ولی تا آنکارا 2 روز تو راه هستید. مثل روش قبل وقتی رسیدید آنکارا میرید دنبال هتل و ...

5). شخص دیگری رو بفرستید: روش راحت و کم هزینه. اگه قصد مسافرت و دیدار از آنکارا رو ندارید یا هزینه هاش براتون زیاده میتونید از این روش استفاده کنید. هزینش هم فکر میکنم چیزی بین 100 تا 150 هزار تومن بشه.

یکی از دوستان که در ترکیه دانشجو بودن، توصیه کردن اگه زبون ترکی متوجه میشید و میتونید تا حدودی مکالمه کنید، سفر به انکارا میتونه تجربه خوبی باشه. در غیر این صورت هزینه هاتون بالاتر میره.
    اتوبوس خیلی سخته ولی ارزونتره راننده ها اکثرا" هتل های مناسب را میشناسند ازشون راهنمائی بگیرید

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

بچه ها مراقب باشید!
    من قصد جسارت به هیچ کسی رو ندارم ولی این حقیقته:
    طرف دو تا پستم نداره میاد میگه یه هزینه ی کوچیکی بدید من دارم میرم ترکیه مهر ویزای تو رو هم می گیرم. همین طوری بهش اعتماد نکنید! ترجیحا به کسانی که تو فروم شناخته شده هستن اعتماد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط esios نمایش پست ها
    اتوبوس خیلی سخته ولی ارزونتره راننده ها اکثرا" هتل های مناسب را میشناسند ازشون راهنمائی بگیرید
    چرا 4 روز اقامت در آنکارا. مگه بیشتر از یک شب لازمه.
    فکرش بکنید که اون هفته های آخر که کلی ویزا می خوان بدند، همه چیز به هم میریزه.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام

کسانی که دارن واسه گرفتن ویزا از انکارااقدام می کنند (pass request ) شدن .خواهش می کنم راهنمایی کنند که به چه طریقی پاسپورت رو می رسانند ؟
    شخصا میروند؟
    ارزان ترین راه و مطمئن ترین راه با توجه به تجربتون چی بوده ؟
    مرسی

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niaz_f2002 نمایش پست ها
    سلام

کسانی که دارن واسه گرفتن ویزا از انکارااقدام می کنند (pass request ) شدن .خواهش می کنم راهنمایی کنند که به چه طریقی پاسپورت رو می رسانند ؟
    شخصا میروند؟
    ارزان ترین راه و مطمئن ترین راه با توجه به تجربتون چی بوده ؟
    مرسی
    دوستمون masoudsadegh جوابی کامل در مورد هزینه در همین چند پست بالا(#2) فرمودند.
    مطمئن ترین راه مشخصه که شخصی بروید و یا اگر به شخصی اعتماد دارید بسپارید به اون.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    چرا 4 روز اقامت در آنکارا. مگه بیشتر از یک شب لازمه.
    فکرش بکنید که اون هفته های آخر که کلی ویزا می خوان بدند، همه چیز به هم میریزه.
    اگه به ایمیلی که سفارت به بچه ها فرستاده رو تو این پست ببینی، میشه فهمید که اگه مثلا 3شنبه صبح برسیم، 4شنبه ظهر میتونیم برگردیم ایران.
    زمینی هم اگه بری مشکل جا فقط یه روزه، بقیه رو تو اتوبوس هستی. البته به شرطی که زمانبندیت درست باشه.
    اون دوستمون شاید حوس آنتالیا کرده بوده و 4 شب ترکیه مونده.
    هیچی بهم نمیخوره،
    - اگه نگران هواپیما یا اتوبوس هستی، فوقش مرز رو از بازرگان رد میشی (ترکیه ویزا نمیخواد- همینجوری رد میشی!) (یعنی مثلا از تهران 20 هزار تومن میدی یک مسیر ماکو سوار میشی و از ماکو هم 500 تومن نه هزار، بدی میرسوننت بازرگان! مرز رو که رد کردی از اون بعد دوستم میگفت واسه آنکارا اتوبوس پیدا میشه)
    (بلیط قطار ارزون هم داره)
    - اگه نگران جا هستی، آنکارا چادر میزنیم، تابستونه. فوقش یک شب میاد روی اون شب هایی که نخوابیدیم با این تفاوت که تو پارک میمونیم(آنکارا امنه!).

جمع بندی مورد بالا این میشه که با 200-300 هزاری ویزا رو گرفت سخت نگیریم.(البته دوستان میتونن 2-3 میلیون هم خرج کنند...)

Junior Member masoudsadegh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Forestry / New Brunswick

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    اگه به ایمیلی که سفارت به بچه ها فرستاده رو تو این پست ببینی، میشه فهمید که اگه مثلا 3شنبه صبح برسیم، 4شنبه ظهر میتونیم برگردیم ایران.
    زمینی هم اگه بری مشکل جا فقط یه روزه، بقیه رو تو اتوبوس هستی. البته به شرطی که زمانبندیت درست باشه.
    اون دوستمون شاید حوس آنتالیا کرده بوده و 4 شب ترکیه مونده.
    هیچی بهم نمیخوره،
    - اگه نگران هواپیما یا اتوبوس هستی، فوقش مرز رو از بازرگان رد میشی (ترکیه ویزا نمیخواد- همینجوری رد میشی!) (یعنی مثلا از تهران 20 هزار تومن میدی یک مسیر ماکو سوار میشی و از ماکو هم 500 تومن نه هزار، بدی میرسوننت بازرگان! مرز رو که رد کردی از اون بعد دوستم میگفت واسه آنکارا اتوبوس پیدا میشه)
    (بلیط قطار ارزون هم داره)
    - اگه نگران جا هستی، آنکارا چادر میزنیم، تابستونه. فوقش یک شب میاد روی اون شب هایی که نخوابیدیم با این تفاوت که تو پارک میمونیم(آنکارا امنه!).

جمع بندی مورد بالا این میشه که با 200-300 هزاری ویزا رو گرفت سخت نگیریم.(البته دوستان میتونن 2-3 میلیون هم خرج کنند...)
    دوست عزیز

ممنون از اطلاعاتت ولی شما خودتون با روشی که بهش اشاره کردید رفتید آنکارا؟؟؟

شاید از تهران تا بازرگان مسیر امن باشه ولی بعد از رد شدن از مرز نزدیکترین شهر که بتونید برا آنکارا اتوبوس بگیرید شهر ایغدیر یا دوبازید هستش که باید با سواری برید که به هیچ وجه امن نیست و تو این مسیر اتفاقات زیادی برای هموتنان عزیزمون افتاده.

ثانیا این روش بسیار خسته کننده هست و بیش از 2 روز در راه خواهید بود و کلا دنبال ماشین گشتن و الافی هاش زیاده.

ثالثا هزینه ها هم خیلی بیشتر میشه چون خوردوخوراک و ... حساب نکردید.

به نظر من اگه قصد سفر زمینی به آنکارا دارید بهترینش اینه که بلیت اتوبوس بگیرید که البته اتوبوس VIP تک صندلی هستند که هم راحته و هم کمتر از 2 روز میرسونن. دوما هزینش خیلی کمتر میشه فکر کنم حدود 90 تومن بشه بلاوه هزینه خوراک، دستشویی و ...

حالا چرا 4 روز تو انکارا میمونن؟؟؟

به این خاطره که اتوبوس از اینجا به مقصد آنکارا فقط جمعه، شنبه، و سه شنبه حرکت میکنه ولی از اونور سه شنبه و جمعه برمیگرده. پس مجبوریم شنبه حرکت کنیم و جمعه برگردیم که میشه 4 روز.

حالا حساب کنید که یه ماشین بگیرید از ترمینال تا هتل حدود 50 دلار. هتل هم اگه بخوایید حساب کنید شبی حدود 50 دلار هزینه خوردو خوراک و ... رو هم نگم بهتره

حتما 200 - 300 هزارتومن یه شوخیه ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)