صفحه 240 از 349 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 3483

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

دوستان عزیز! ممنون از راهنمایی
    حالا این فرم وکالتی که من باید از همسرم بگیرم تا بروم ویزایش را بگیرم را از کجا باید بگیرم؟
    من دانشجو هستم و برای همین آن نامه پاس رکوئست یک صفحه می باشد و هیچی هم توش نوشته نشده است. پس دوستان خواهش می کنم که نامه وکالت را آپلود کنند یا بفرمایند از کجا باید تهیه کنم.
    متاسفانه در فروم غیر از یک متن بظاهر ساده چیز دیگری پیدا نکردم.
    گویا روال مهاجرتیها با دانشجوییها متفاوت است و برای مهاجرها یک ایمیل 4 صفحه ای با فرمهای وکالت و ... می آید ولی برای دانشجوها فقط یک نامه ساده می آید بدون اشاره به وکالت و ....
    لطفاً پاسخ دهید چرا که من یکی دو روزه باید بروم.
    میشه یکی از دوستان به من بگوید که آیا باید به VAC مراجعه کنم و یا به سفارت برای پیک آپ.
    آخه VAC هزینه می گیرد.

تو فروم این فرمها را پیدا کردم.
    ایا این فرم form 1ضمیمه شده همان وکالت نامه است.
    میشه بفرمایید چطوری پر کنم.
    این فرم form 2 که ضمیمه هم کردم دیگر چیست؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط qwerty_1002 : April 24th, 2014 در ساعت 01:25 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    دوستان عزیز! ممنون از راهنمایی
    حالا این فرم وکالتی که من باید از همسرم بگیرم تا بروم ویزایش را بگیرم را از کجا باید بگیرم؟
    من دانشجو هستم و برای همین آن نامه پاس رکوئست یک صفحه می باشد و هیچی هم توش نوشته نشده است. پس دوستان خواهش می کنم که نامه وکالت را آپلود کنند یا بفرمایند از کجا باید تهیه کنم.
    متاسفانه در فروم غیر از یک متن بظاهر ساده چیز دیگری پیدا نکردم.
    گویا روال مهاجرتیها با دانشجوییها متفاوت است و برای مهاجرها یک ایمیل 4 صفحه ای با فرمهای وکالت و ... می آید ولی برای دانشجوها فقط یک نامه ساده می آید بدون اشاره به وکالت و ....
    لطفاً پاسخ دهید چرا که من یکی دو روزه باید بروم.
    میشه یکی از دوستان به من بگوید که آیا باید به VAC مراجعه کنم و یا به سفارت برای پیک آپ.
    آخه VAC هزینه می گیرد.

تو فروم این فرمها را پیدا کردم.
    ایا این فرم form 1ضمیمه شده همان وکالت نامه است.
    میشه بفرمایید چطوری پر کنم.
    این فرم form 2 که ضمیمه هم کردم دیگر چیست؟
    از اول سال 2014 قوانین تغییر پیدا کرد بدین صورت که،اگر خود شخص برای پیک آپ مراجعه کند،هم می تواند به وک و هم به سفارت مراجعه کند.اما اگر نماینده شخص بخواهد پیک آپ کند،حتما باید به وک مراجعه کند.
    متن خیلی سادست.
    چرا شما پیک اپ رو به عهده یکی از این آژانس ها قرار نمی دهید?! خیلی از نظر وقت و هزینه به نفع شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fundamental نمایش پست ها
    از اول سال 2014 قوانین تغییر پیدا کرد بدین صورت که،اگر خود شخص برای پیک آپ مراجعه کند،هم می تواند به وک و هم به سفارت مراجعه کند.اما اگر نماینده شخص بخواهد پیک آپ کند،حتما باید به وک مراجعه کند.
    متن خیلی سادست.
    چرا شما پیک اپ رو به عهده یکی از این آژانس ها قرار نمی دهید?! خیلی از نظر وقت و هزینه به نفع شماست.
    سلام ممنون از راهنمایی
    همان متن را زحمت می کشید برای من بگذارید یا پ.خ. کنید.

آژانسها اصلا معلوم نیست که راست می گویند یا دروغ! مثلا میگن ما مجوز داریم ولی مجوز قابل دیدن نیست.
    ضمناً پاسپورتها را پست می کنند و آنهم مثلا در تعداد 100-500 عدد بدون اینکه به اداره پست بگویند داخلش چیست. اینرا از یکی از مطلع پرسیدم.

تازه خیلی راحت می روید پاسپورتها را میدهید بدون قرارداد ولی اگر گم بشود هیچی جایی دست شما بند نیست. یعنی قراردادی در کار نیست که در صورت مفقودی چکار می کنند در صورتیکه پاسپورت تمام هویت شماست و نامه سفارت هم تمام اطلاعات مهاجرتی شما داخلش هست که خودشون هم داخل نامه پاس رکوئیست اخطار داده است.
    هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست. یک چند تا خاطره هم دوستان برای ما تعریف کردند که رسما frightening بود از دزدی پاسپورتها گرفته تا کارگزار دزد و ویزای تقلبی!
    بنظر من می ارزید که بدون نگرانی بگیرم البته ما دو نفریم و پس تا حدی می ارزید که خودم بروم.
    بنظر من بعد از این هم زحمت و استرس برای پذیرش و ... نمی ارزه ریسک این آژانسهایی که فقط به پول فکر می کنند. ضمناً هم فال است و تماشا

آن متن را هم لطفاً زحمتش را بکشید و برای من بفرستید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی
    همان متن را زحمت می کشید برای من بگذارید یا پ.خ. کنید.

آژانسها اصلا معلوم نیست که راست می گویند یا دروغ! مثلا میگن ما مجوز داریم ولی مجوز قابل دیدن نیست.
    ضمناً پاسپورتها را پست می کنند و آنهم مثلا در تعداد 100-500 عدد بدون اینکه به اداره پست بگویند داخلش چیست. اینرا از یکی از مطلع پرسیدم.

تازه خیلی راحت می روید پاسپورتها را میدهید بدون قرارداد ولی اگر گم بشود هیچی جایی دست شما بند نیست. یعنی قراردادی در کار نیست که در صورت مفقودی چکار می کنند در صورتیکه پاسپورت تمام هویت شماست و نامه سفارت هم تمام اطلاعات مهاجرتی شما داخلش هست که خودشون هم داخل نامه پاس رکوئیست اخطار داده است.
    هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست. یک چند تا خاطره هم دوستان برای ما تعریف کردند که رسما frightening بود از دزدی پاسپورتها گرفته تا کارگزار دزد و ویزای تقلبی!
    بنظر من می ارزید که بدون نگرانی بگیرم البته ما دو نفریم و پس تا حدی می ارزید که خودم بروم.
    بنظر من بعد از این هم زحمت و استرس برای پذیرش و ... نمی ارزه ریسک این آژانسهایی که فقط به پول فکر می کنند. ضمناً هم فال است و تماشا

آن متن را هم لطفاً زحمتش را بکشید و برای من بفرستید.
    ممنون
    متاسفانه من متن رو ندارم.قبلا برای دوستان حدود دو سال پیش همراه ایمیل پاس رکویستی میومد.اگر بتونید از اون دوستان بپرسید یا صفحه های مربوط سال 2012 را بخونید شاید بتونید پیدا کنید.
    صحبت ها ونگرانی هاتون کاملا درسته و تصمیمتون هم کاملا درست و محترم و منطقی.اما بالاخره این ریسکی هست که اکثر قریب به اتفاق دوستان انجام می دهند و پاسپورتشون رو به اژانس ها می سپارند و حداقل سعی می کنند به اژانس های جواب پس داده و امتحان شده بدهند.
    راستی شاید بتونید از اون اژانس ها متن رو بگیرید یا حداقل نمونش رو ببینید،چون همه اون ها این متن رو دارند و از افراد امضا می گیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in civil engineering at Western University

سلام دوستان،
    خدا رو شکر ، خدا خیرشون بده حدود 30-34 روزه پاس ریکوئست کردن منو
    ممنون میشم اگه آژانس معتبر برای پیک آپ سراغ دارید بهم پیغام خصوصی بدید و معرفی کنید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط fundamental نمایش پست ها
    متاسفانه من متن رو ندارم.قبلا برای دوستان حدود دو سال پیش همراه ایمیل پاس رکویستی میومد.اگر بتونید از اون دوستان بپرسید یا صفحه های مربوط سال 2012 را بخونید شاید بتونید پیدا کنید.
    صحبت ها ونگرانی هاتون کاملا درسته و تصمیمتون هم کاملا درست و محترم و منطقی.اما بالاخره این ریسکی هست که اکثر قریب به اتفاق دوستان انجام می دهند و پاسپورتشون رو به اژانس ها می سپارند و حداقل سعی می کنند به اژانس های جواب پس داده و امتحان شده بدهند.
    راستی شاید بتونید از اون اژانس ها متن رو بگیرید یا حداقل نمونش رو ببینید،چون همه اون ها این متن رو دارند و از افراد امضا می گیرید.
    ممنون از شما! من هم همین کار را کردم. الان پرواز را کنسل کردم و می خواهم فردا بدهم به یک آژانس برایم بگیره.
    راستش نمی صرفه. 1.6 خرج پرواز و هتل فقط میشود ولی آزانس 300 میگیرد. کلی ضرفه جویی می شود و این مبلغ را می برم کانادا با این وضع قیمتها
    متن را یکی از بچه ها برایم فرستاد که ضمیمه کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member be2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان،
    میشه یه آژانس معتبر برا پیکاپ ویزا از آنکار معرفی کنید؟
    خیلی ممنون از لطفتون،

Junior Member

سلام دوستان،
    آژانسی تو تبریز سراغ دارید که کار پیکاپ ویزا رو انجام بده
    یا کسی‌ از تبریز برای پیکاپ ویزا میره آنکارا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CALGARY-Chemical engineering

سلام دوستان،
    میشه یه آژانس معتبر برا پیکاپ ویزا از آنکار معرفی کنید؟
    خیلی ممنون از لطفتون،

Junior Member

سلام دوستان. من پاسپورتم دادم به یه آزانس معروف تو این زمینه واسه pick up. و بهم گفتن علاوه بر هزینه نرمال، خود وک هم یه 23 دلار میگیره ؟ درسته این موضوع؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)