صفحه 339 از 349 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 3483

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

Banned

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

خيلي ممنونم عزيزم، ممكن هست كه بهم معرفي كنيد
    ممنون ميشم، و اينكه تو پست هاي قبل ديدم عضويت بيش از ٦ ماه در اپلاي ابرود شامل تخفيف ميشه! همه آژانس ها؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safarisamane نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من ٣ روز پيش رفتم آنكارا براي بيومتريك ويزاي دانشجويي، و روز سوم كه برگشتم ايران تو فرودگاه ايران چك كردم پروفايلم و ديدم پاس ريكوست شدم، خيلي عجيب بود برام كه اينقدر زود جواب دادن و ٤ تا ٨ هفته فكر ميكردم طول بكشه، خوشبختانه اين قسمت خوش شانسي با من بود و الان نميدونم پيك آپ بدم آژانس جايي رو ميشناسيد كه خوش قول باشه و تو ١ هفته حتمن كارو انجام بده؟!
    خیلی تبریک میگم خدمت شما. در صورت امکان میتونین تاریخ های دقیق سابمیت کردن پرونده و بایو و پاس شدن رو به همراه برخی جزئیات مانند مقطع تحصیلی و فاند بودن یا نبودن و رشته تحصیلی و متاهل بودن و ... رو ذکر کنین.
    خیلی ممنون از شما

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    خیلی تبریک میگم خدمت شما. در صورت امکان میتونین تاریخ های دقیق سابمیت کردن پرونده و بایو و پاس شدن رو به همراه برخی جزئیات مانند مقطع تحصیلی و فاند بودن یا نبودن و رشته تحصیلی و متاهل بودن و ... رو ذکر کنین.
    خیلی ممنون از شما
    مرسي از شما، بله حتما

Submission 14 nov

Biometrics Collection 22 nov
    confirmation 23 nov

مجرد، بدون فاند، رشته computing support
    Admission از كالج و همونجا كه بودم كاراي ادميشن و CAQ را انجام دادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering Shirazu

سلام دوستان. من و همسرم 9 اکتبر پاس ریکوئست شدیم و 28 اکتبر هم ویزاهامون صادر شدن و پاسپورتا بدستمون رسیدن. از اونموقع تا الان هیچ نامه ای تحت عنوان POE یا letter of introduction دریافت نکردیم. کسی میدونه چقدر طول میکشه؟ آیا بدون داشتن این نامه میشه وارد خاک کانادا شد؟ ویزای من تحصیلی و همسرم OWP بوده. لطفا عزیزانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadn نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم 9 اکتبر پاس ریکوئست شدیم و 28 اکتبر هم ویزاهامون صادر شدن و پاسپورتا بدستمون رسیدن. از اونموقع تا الان هیچ نامه ای تحت عنوان POE یا letter of introduction دریافت نکردیم. کسی میدونه چقدر طول میکشه؟ آیا بدون داشتن این نامه میشه وارد خاک کانادا شد؟ ویزای من تحصیلی و همسرم OWP بوده. لطفا عزیزانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. سپاس
    اين POE چي هست؟! شامل همه استيودنت ويزا ها ميشه؟!
    يعني بعد از پيك آپ كجا مياد اين نامه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط safarisamane نمایش پست ها
    اين POE چي هست؟! شامل همه استيودنت ويزا ها ميشه؟!
    يعني بعد از پيك آپ كجا مياد اين نامه؟!
    دوست عزیز بعد از پیک اپ ویزاتون یه مسیج براتون تو cic میاد تحت عنوان correspondence letter به این میگن letter of introduction، یا همون poe، این نامه رو باید در فرودگاه به افیسر بدید تا استادی پرمیت براتون صادر شه. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadn نمایش پست ها
    دوست عزیز شما تا این نامه رو در اکانتتون نداشته باشین براتون در فرودگاه، استادی پرمیت صادر نمیشه. حالا یه سری از بچه ها که براشون در اکانتشون اومده پرینت گرفتن و تحویل افیسر دادن با سایر مدارک، بودن دوستانی که حتی از وجود این نامه هیچ اطلاعی نداشتن و در فرودگاه افیسر اکانتشون رو چک کرده و استادی پرمیت رو صادر کرده. فکر میکنم باید ایمیل بزنین و وب پر کنین و اطلاع بدین که این نامه براتون صادر نشده هنوز. موفق و شاد باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. at Queen's University

سلام دوستان

بعد از اینکه ویزا صادر شد از چه تاریخی به بعد میتونیم به کانادا سفر کنیم ؟
    من دو روز پیش پاس ریکوئست شدم مدارکم را همون روز فرستادم سفارت و الان میخوام بلیط هواپیما بگیرم ولی نمی دونم ویزایی که صادر میکنن از چه تاریخی شروع میشه و من از کی میتونم وارد خاک کانادا بشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UnknownMan نمایش پست ها
    سلام دوستان

بعد از اینکه ویزا صادر شد از چه تاریخی به بعد میتونیم به کانادا سفر کنیم ؟
    من دو روز پیش پاس ریکوئست شدم مدارکم را همون روز فرستادم سفارت و الان میخوام بلیط هواپیما بگیرم ولی نمی دونم ویزایی که صادر میکنن از چه تاریخی شروع میشه و من از کی میتونم وارد خاک کانادا بشم.
    با سلام ضمن تبریک خدمت شما میشه لطف کنین اطلاع بدین چه مدت طول کشید تا پاس بشین؟ اگر ممکن باشه ممنون میشم با جزیات تاریخ بگین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. at Queen's University

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    با سلام ضمن تبریک خدمت شما میشه لطف کنین اطلاع بدین چه مدت طول کشید تا پاس بشین؟ اگر ممکن باشه ممنون میشم با جزیات تاریخ بگین.
    خیلی ممنونم دوست عزیز امیدوارم برا شما هم زود تر بیاد و از نگرانی و انتظار بسیار سخت ای فرایند راحت بشید.
    کل فرایند من ۵۳ روز طول کشید.
    درخواست من ویزای تحصیلی برای دکتری با بورس کامل بود

تاریخ ۱۲ اکتبر از آلمان اقدام کردم و همون روز درخواست بایو و تست مدیکال را از سفارت دریافت کردم

تاریخ ۱۶ اکتبر رفتم بایو در وک دوسلدرف

تاریخ ‍۱۷ اکتبر در فرانکفورت مدیکال دادم

تاریخ ۲۰ اکتبر تست مدیکالم توسط سفارت پذیرفته شد (با اینکه در سایت سفارت زده بررسی تست مدیکال حداقل یک ماه زمان میبره !)

تاریخ ۴ دسامبر پاس ریکوئست

چند تا نکته هست که فکر میکنم به درد دوستانی که در آینده میخوان اقدام کنن میخوره:

۱. اگه هنوز فارغ التحصیل نشدین ولی پذیرش گرفتین شما می تونید با همون مدارک پذیرش کاندیشنال (به شرط فارغ التحصیلی) برای ویزا اقدام کنید و نیاز نیست که حتما به صورت کامل مدراک فارغ التحصیلی را داشته باشید.

۲. به محض اینکه مدرک فارغ التحصیلی را گرفتین برای دانشگاه مورد نظرتون در کانادا ارسال کنید
    (یکی از اشتباه های من همین بود که هفته ها بعد از فارغ التحصیلی اون مدرکم را برای دانشگاه ارسال کردم ! در این مدت هر زمانی که از سفارت در مورد وضعیت پرونده ام سوال میپرسیدم همون جواب تکرای همیشگی را میدادن که پرونده شما در مرحله سکیورتی چک هست ! و اصلا نمی گفتن که فلان مدرک را زود تر ارسال کنید ! من دقیقا بعد از یک روز کاری از ارسال مدرک فارغ التحصیل به دانشگاه پاس ریکوئست شدم. ) پس دوستان سفارت به شما هیچ چیزی در مورد نقص مدارکتون نمیگه و شما خودتون موظف هستید که زودتر اون را تکمیل کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)