صفحه 4 از 349 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3483

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh314 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من این رو برای یکی دیگه از دوستان هم که پیغام خصوصی داده بود گفتم. من هفته پیش آنکارا بودم. اونجا شاید از بین 120 نفری که اومده بودن 3-4 نفر رو دیدم که اعتماد کرده بودن و پاسشونو داده بودن به یک غریبه. همه پاس خودشون یا حداکثر یکی از اعضای خونوادشون دستشون بود. یک آقایی از دارالترجمه اومده بود و 30 تا پاس دستش بود که همه از دستش عصبانی بودن چون ....
    من هم یه نکته اضافه کنم که اگه بنا به هر دلیل پاسپورت شما مفقود شه، پروسه ی اداره گذرنامه برای صدور پاس جدید زودتر از شش ماه نیست؛ ظاهرن خیلی هم اذیت می کنند تا جدید صادر کنن واسه کسی که گم کرده؛ پس اصلن نمی صرفه که پاسپورت رو به غریبه بدیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    من هم یه نکته اضافه کنم که اگه بنا به هر دلیل پاسپورت شما مفقود شه، پروسه ی اداره گذرنامه برای صدور پاس جدید زودتر از شش ماه نیست؛ ظاهرن خیلی هم اذیت می کنند تا جدید صادر کنن واسه کسی که گم کرده؛ پس اصلن نمی صرفه که پاسپورت رو به غریبه بدیم.
    دقیقا". پاسپورت جدید حداقل شش ماه زمان می بره. از این حرف آقای دارالترجمه ای که ادعا داشت 5 روزه پاسپورت می گیره کاملا" معلوم بود چه کلاه بزرگی دارن سر مردم می ذارن. الان اینها می دونن چون سفارت کانادا رفته آنکارا تعداد خیلی زیادی از مردم هستند که حاضرند پول بدن یکی براشون ویزارو بگیره. بهترین موقع برای ماهیگیری از آب گل آلوده.
    به نظر من ریسک نکنید. مگه بچه هایی که ویزای آمریکا می گیرن چیکار می کنن؟ اونا که تازه دوبار می رن آنکارا! شما فقط باید برای پیکاپ برین. من خودم پارسال بخاطر ویزای آمریکا دوبار رفتم آنکارا. یکبار برای مصاحبه یکبار هم بعد کلیرنس برای پیکاپ. اینبار دفعه سوم بود که رفتم.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط desa_zade نمایش پست ها
    آژانسی که میشناید برای پیکاپ دو تا ویزا چقدر میگیره؟
    یکی هست به ازای هر نفر 200 دلار می گیره
    یکی دیگه که نفر اول 200 دلار و نفر دوم به بعد ارزونتر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام
    با صحبتهایی که از دوستان عزیز تو همین تاپیک مطالعه کردم یکم چشم و گوشم ترسید که واقعا به ا‌ژانس ها هم حتی نمیشه اعتماد کرد. خیلی تشکر میکنم از عزیزانی که تجربیاتشونو در اخیتار بقیه دوستان میزارن. من الان دیگه ترجیح میدم خودم برم یا حداکثر به کسی که کاملا میشناسمش بدم واسم ویزا رو پیک اپ کنه. من الان منتظر Pass Request هستم که امیدوارم هر چه زودتر خبرم کنن و از این بلاتکلیفی در بیام. ما میتونیم خودمون هماهنگ کنیم از بین چند نفرمون که Pass Request شدن یکیمون به قید ضمانت و سپردن کارت شناسایی به یقیه بره و پاس هارو پیک اپ کنه (جسارت نشه دوستان ,من فقط واسه اینکه خیالمون راحت باشه اینو گفتم) و بیاد. هزینه ها هم واسه یه روز اقامت و بلیط هواپیما رو هم میتونیم بین خودمون تقسیم کنیم تا فشاری به کسی نیاد. به نظر من منقطقی ترین و مطمن ترین راه برای هزینه کمتر همین باشه. دوستانی که با من هم عقیده هستن به من پیام بدن یا منو اد کنن که تو لیست همدیگرو داشته باشیم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material eng

سلام
    من هم با نظر شما موافقم. به بچه های خود این سایت هماهنگ کنیم بهتر از اینه که بدیم آژانس که تو شرایط ما نبوده و به فکر پول فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط smraniaki نمایش پست ها
    سلام
    با صحبتهایی که از دوستان عزیز تو همین تاپیک مطالعه کردم یکم چشم و گوشم ترسید که واقعا به ا‌ژانس ها هم حتی نمیشه اعتماد کرد. خیلی تشکر میکنم از عزیزانی که تجربیاتشونو در اخیتار بقیه دوستان میزارن. من الان دیگه ترجیح میدم خودم برم یا حداکثر به کسی که کاملا میشناسمش بدم واسم ویزا رو پیک اپ کنه. من الان منتظر Pass Request هستم که امیدوارم هر چه زودتر خبرم کنن و از این بلاتکلیفی در بیام. ما میتونیم خودمون هماهنگ کنیم از بین چند نفرمون که Pass Request شدن یکیمون به قید ضمانت و سپردن کارت شناسایی به یقیه بره و پاس هارو پیک اپ کنه (جسارت نشه دوستان ,من فقط واسه اینکه خیالمون راحت باشه اینو گفتم) و بیاد. هزینه ها هم واسه یه روز اقامت و بلیط هواپیما رو هم میتونیم بین خودمون تقسیم کنیم تا فشاری به کسی نیاد. به نظر من منقطقی ترین و مطمن ترین راه برای هزینه کمتر همین باشه. دوستانی که با من هم عقیده هستن به من پیام بدن یا منو اد کنن که تو لیست همدیگرو داشته باشیم.
    با تشکر

ایشالا بعد از پاس ریکوئست شدن اگه کسی خواست بره به منم حتما اطلاع بده.ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

من هم اگه از دوستان اینجا کسی میخواد بره آنکارا ممنون میشم زحمت پیک آپ ویزا رو بکشه، در مورد هزینه اش هم صحبت میکنیم.
    واقعا ریسک دادن پاسپورت به آژانس ها رو نمیتونم قبول کنم، یکی دیگه هم اینکه متاسفانه خودم رمق آنکارا رفتن ندارم.

اینجور که الان تو Google earth دیدم، بین فرودگاه تا سفارت کانادا در آنکارا دقیقا ۳۵.۸ کیلومتر راه هست. درسته؟
    کسی اطلاعی داره که از فرودگاه چجوری بریم سفارت؟ یه روش ارزون البته.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    اینجور که الان تو Google earth دیدم، بین فرودگاه تا سفارت کانادا در آنکارا دقیقا ۳۵.۸ کیلومتر راه هست. درسته؟
    کسی اطلاعی داره که از فرودگاه چجوری بریم سفارت؟ یه روش ارزون البته.
    میدونم که جلوی فرودگاه اتوبوس هست که میره تا توی شهر. از اونجا هم ایستگاه تاکسی هست میرین تا سفارت یا هر جا بگین.
    فقط بهتره یه نقشه یا آدرس نوشته شده از مقصد روی کاغذ داشته باشید که به راننده یا کمک راننده اتوبوس نشون بدین و همین طور به راننده تاکسی.

درود
    من اگه پاس ریکوئست بشم، خودم میخوام با هواپیما برم آنکارا.
    فقط چند مورد هست که دوستان اگه موارد بهتر و بیشتری به ذهنشون میرسه، راهنمایی کنند ممنون میشم.
    اول اینکه زنگ زدم یه آژانس که بلیط قطار میفروشه.
    قطار تهران آنکارا گفت حدود ۳ روز تو راه هستیم. بلیطش هم 78 هزار تومن هست. فقط هم روزهای چهارشنبه حرکت داره که حساب کنیم شنبه میرسیم. که صرف نمیکنه چون باید تا سه شنبه که پاس رو میگیرن اونجا بمونیم. که رفت و برگشتش حدود ۲۰۰ تومن میشه.
    دوم با اتوبوس هست که میگن تو مرز خطر زیاد هست و تقریبا همون ۲-۳ روز یا بیشتر رو تو راه هستیم و به نظرم به خطراتش نمیارزه.
    نهایتا یک راه میمونه و اونم هواپیما هست. که بلیط رفت و برگشت ایران ایر از تهران 428.200 تومن میشه. که هم امن هست و هم اینکه خیلی سریع میرسیم. ۳ ساعت تو راه هستیم. دوشنبه صبح ساعت ۶:۲۵ به وقت آنکارا میرسیم اونجا. واسه ۳ روز حدود حداقل ۷۰۰ تومن خرجمون میشه. باید تا سه شنبه که پاسمون رو میگیرن هم صبر کنیم.
    آخه میگن ۳ و ۴ شنبه پاس میگیرن. و فرداش که میشه ۴ و ۵ شنبه پاس رو با ویزا برمیگردونن. که اینجوری باید یک روز دیگه هم اونجا بمونیم. یعنی از ۲ شنبه صبح تا ۴ شنبه ظهر.
    البته منی که از شیراز میخوام با اتوبوس بیام تهران باید یک شنبه عصر راه بیفتم بیام تهران. و از ترمینال تا فرودگاه رو هم برم.
    بهترین راه رو تور دیدم. تور ارزون قیمت هست که میشه برم. بیشتر میارزه تا اینکه خودم بخوام هوایی برم.
    بازم اگه کسی راهنمایی بهتر و بیشتری میتونه کنه. ممنون میشم.

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)