صفحه 56 از 349 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 3483

موضوع: پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

پیش فرض پاسخ : پیک آپ ویزا از آنکارا برای دانشجویان

سلام دوستان
    من دوشنبه 5 صبح میرم آنکارا
    اگه کسی بخواد می تونم پاسشو ببرم که اگه توی این هفته ویزاش اومد پیکاپ کنم براش

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان

من دوشنبه 5 صبح میرم آنکارا و هنوز کسی که پاسپورت ریکوئست شده باشه رو گیر نیاوردم تا برای پیک آپ ببرم و بتونم کار خودم رو هم پیگیری کنم. میخواستم ببینم کسی از بچه ها همچین شرایطی داره که که هم به من کمکی بشه هم ویزای خودش به صورت رایگان پیک آپ شده باشه؟

Member biniaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mns2004 نمایش پست ها
    سلام
    من دوشنبه 5 صبخ میرم آنکارا
    اگه کسی بخواد می تونم پاسشو ببرم که اگه توی این هفته ویزاش اومد پیکاپ کنم براش
    یعنی تا آخر هفته آنکارا می مونین. اگه یکی پنجشنبه همین هفته پاس ریکویست بشه هم می تونین ویزاشو بگیرین؟

Member biniaz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gerami نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دوشنبه 5 صبح میرم آنکارا و هنوز کسی که پاسپورت ریکوئست شده باشه رو گیر نیاوردم تا برای پیک آپ ببرم و بتونم کار خودم رو هم پیگیری کنم. میخواستم ببینم کسی از بچه ها همچین شرایطی داره که که هم به من کمکی بشه هم ویزای خودش به صورت رایگان پیک آپ شده باشه؟

نیما جان،

آخه مگه سفارت کسی رو پاس ریکویست میکنن که اون بنده خدا پاسشو بده شما براش پیکاپ کنی؟!!!
    چه گرفتاری شدیما که باید خودمون بریم پیگیری ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط biniaz نمایش پست ها
    یعنی تا آخر هفته آنکارا می مونین. اگه یکی پنجشنبه همین هفته پاس ریکویست بشه هم می تونین ویزاشو بگیرین؟
    من تا دوشنبه هفته آینده آنکارا هستم

سلام
    من دوشنبه 5 صبح دارم می رم آنکارا برای پیگیری پروندم، اما همسرم پاسپورتش مشکل داشت و نتونست تا قبل از رفتن من درستش کنه. می خواستم بدونم کسی هست که 3شنبه یا 4شنبه بیاد آنکارا و بتونه پاسپورت همسرمو به دستم برسونه؟
    خواهش می کنم اگه خودتون می تونید یا کسی رو می شناسید که می تونه، به من اطلاع بدید، این آخرین فرصت ماست.
    ممنون

Junior Member

سلام

من همين الان پاس ريکوئست شدم. از مشهد هستم و محدوديت زمانی برای رفتن دارم. اگر کسی سه شنبه و يا چهار شنبه عازم است، ممنون می شوم به من اطلاع دهد. حتی اگر از تهران باشد و مثلا فردا بعد از ظهر برود، هر جور باشد، هماهنگ خواهم کرد. مشهد ترجيح داده می شود. لطفا پاسخ دهيد. مشارکت در هزينه هم قطعا مورد قبول است.

ممنون

Junior Member

سلام

در متن ايميل ارسالی آمده است که کسی که ويزا را به نمایندگی پيک آپ می کند بايد خود پاس ريکوئست شده باشد. اين موضوع فابل توجه کسانی است که می خواهند با پاس ديگران وارد سفارت شوند. این موضوع شاید به دلايل امنيتی باشد. ضمنا فقط يک فر م یا متن نمايندگی ساده برای نمايندگی گذاشته اند (نه آرمی نه چيز ديگری). آیا فرم استاندارد خاصی ندارد؟ شماره ويزا هم در بالای ايمِل قرار دارد.
    ویرایش توسط Joneidy : August 27th, 2012 در ساعت 04:43 PM

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط Joneidy نمایش پست ها
    سلام

در متن ايميل ارسالی آمده است که کسی که ويزا را به نمایندگی پيک آپ می کند بايد خود پاس ريکوئست شده باشد. اين موضوع فابل توجه کسانی است که می خواهند با پاس ديگران وارد سفارت شوند. این موضوع شاید به دلايل امنيتی باشد. ضمنا فقط يک فر م یا متن نمايندگی ساده برای نمايندگی گذاشته اند (نه آرمی نه چيز ديگری). آیا فرم استاندارد خاصی ندارد؟ شماره ويزا هم در بالای ايمِل قرار دارد.
    شما اینو از کجای ایمیل پاس ریکوست پیدا کردید؟
    اینطور نیست. اگر فرد پیکاپ کننده نیز پاس ریکوست شده باشد، پاس خودش را به سفارت تحویل می دهد و گرنه که فقط پاس خودش را نشان می دهد و دیگر هیچ.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان ، من امروز رسیدم انکارا. برای کسانی که بخاطر شرایط فعلی تهران و بازرسی های فرودگاه نگران بودند و پرسیدند باید بگم که خوشبختانه مشکلی نیست. بازرسی ها مثل قبل هست.من مدارکمون رو توی کوله ام گذاشتم و داخل کابین بردم.مشکلی نبود.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)