صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmt87 نمایش پست ها
    خير تا الآن به نظر ميرسه كه براي ليسانس و مستر مشكلي نيست و ويزا صادر ميشه. خود من و يكي ديگه از دوستان گفتن كه ويزاشون اومده.
    سرکار خانم Pegah

اینکه کسی مستر می خواد بره هلند و احتمالا پول زیادی بده به احتمال خیلی خیلی زیاد قصد خوندن دکتری هم داره. پس اگه این مسئله پابرجا بمونه، حتما گریبان ایشون رو هم خواهد گرفت.

با تشکر
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 03:49 AM دلیل: حذف متن حساس
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safa12345 نمایش پست ها
    سرکار خانم Pegah
    اینکه کسی مستر می خواد بره هلند و احتمالا پول زیادی بده به احتمال خیلی خیلی زیاد قصد خوندن دکتری هم داره. پس اگه این مسئله پابرجا بمونه، حتما گریبان ایشون رو هم خواهد گرفت.
    با تشکر
    سوال مشخصا در مورد دوره هاي مستر پرسيده شده و من هم جواب دادم. ايشون حتما متوجه مسئله براي دكترا هستن كه اينطور سوالشونو مطرح كردن و اينكه منم قصد موندن در هلند دارم و اين موضوع براي من به اندازه شما مهمه.
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 03:53 AM دلیل: حذف متن حساس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی-علوم و تحقیقات

من امیدوارم برای بچه های دکتری این مشکل سریعتر حل بشه. در ضمن! دانشجو های زیادی توی هلند هستن.اگر اونا نمیخوان اونا ضرر میکنن! هرکسی دکتری هلند قبول میشه میتونه جاهای دیگه دنیا و شاید دانشگاههای بهتری هم قبول بشن! خیلی از همین دانشجو ها ایرانی هستن و میمونن و استاد دانشگاه میشن یا به اقتصاد هلند کمک میکنن! خودشونم متوجه این مسئله هستند.
    امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم.
    اما
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 03:51 AM دلیل: حذف متن حساس

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Benix نمایش پست ها
    من امیدوارم برای بچه های دکتری این مشکل سریعتر حل بشه. در ضمن! دانشجو های زیادی توی هلند هستن.اگر اونا نمیخوان اونا ضرر میکنن! هرکسی دکتری هلند قبول میشه میتونه جاهای دیگه دنیا و شاید دانشگاههای بهتری هم قبول بشن! خیلی از همین دانشجو ها ایرانی هستن و میمونن و استاد دانشگاه میشن یا به اقتصاد هلند کمک میکنن! خودشونم متوجه این مسئله هستند.
    امیدوارم هممون به آرزوهامون برسیم.
    اما
    مسلما اگر هلندی ها ایرانیهارو نخوان خودشون ضرر کردن. به هر حال این مشکل (ویزا) حل شدنیه و بقول شما اگر من و امثال من تونستن دانشگاه های خوب هلند پذیرش دکتری بگیرند حتما جاهای دیگه دنیا می تونن بگیرن. بازم مرسی ازتون
    موفق باشید
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 03:53 AM دلیل: حذف متن حساس
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

با سلام. من هم که حدود یک سال پیش برای بورسیه کوتاه مدت از یکی از مراکز تحقیقاتی هلند پذیرش گرفته بودم و کارهامو تو ایران همه رو انجام دادم و مدارکم رو برای ویزا (6 ماهه) فر ستادم تا همون مرکز از طریق IND برای اقدام کنه. ولی اخیراً ایمیلی دریافت کردم که به خاطر تحریم 23 مارس اتحادیه اروپا ویزام hold شده. می خواستم بدونم که مگه این مشکل برای دانشجویانی که تو ایران هم درس می خونن پیش امده؟؟ آخه من دانشجو دکتری تو ایران هستم و فقط برای یک فرصت 6 ماهه ویزا می خواستم. آیا نمونه ای مشابه من هم هست؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jomehzadeh نمایش پست ها
    با سلام. من هم که حدود یک سال پیش برای بورسیه کوتاه مدت از یکی از مراکز تحقیقاتی هلند پذیرش گرفته بودم و کارهامو تو ایران همه رو انجام دادم و مدارکم رو برای ویزا (6 ماهه) فر ستادم تا همون مرکز از طریق IND برای اقدام کنه. ولی اخیراً ایمیلی دریافت کردم که به خاطر تحریم 23 مارس اتحادیه اروپا ویزام hold شده. می خواستم بدونم که مگه این مشکل برای دانشجویانی که تو ایران هم درس می خونن پیش امده؟؟ آخه من دانشجو دکتری تو ایران هستم و فقط برای یک فرصت 6 ماهه ویزا می خواستم. آیا نمونه ای مشابه من هم هست؟؟
    بله دوست گرامي من چند مورد مثل شما ديدم. چيزي كه IND رسما اعلام كرده براي فرصت مطالعاتي يا به هر دليل ديگري ويزاي MVV يعني بالاي 90 روز نياز داشته باشيد فعلا بررسي نمي شود. اين حتي شامل درخواست ويزاي الحاق به خانواده هم مي شود. اما اخيرا بعضي دوستاني كه براي فوق ليسانس و ليسانس اقدام كرده بودند خوشبختانه ويزا گرفتند و ممكن است ويزاي شما هم از اين نوع حساب كنند چون فرصت مطالعاتي كار محسوب نمي شود.

با سلام. ممنون از لطفتون. حالا به نظر شما ما که تو ایران هستیم و دستمون هم به هیچ جا بند نیست چکار می تونیم بکنیم برای حل این مشکل به غیر از امضا petition؟؟ من تواین یک سال خیلی بد بختی کشیدم تا تونستم از وزارتخانه دوره 6 ماهه بگیرم و کلی برای اون زحمت کشیدم و تمام زندگیم رو گذاشته بودم رو این موضوع. واقعاً حالا تو یک شوک عجیب به سر می برم. به نظر شما من می تونم فعلاً تا حل این مشکل برای ویزا توریستی (3 ماهه) اقدام کنم ؟؟ تا بعد اگه این مشکل حل بشه و برای 6 ماهه اقدام کنم. به نظر شما این کار منطقی هست. آخه من می گم فرصت رو از دست ندم.
    یا اینکه صبر کنم تا این مشکل حل بشه و همون ویزا 6 ماهه رو بگیرم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_jomehzadeh نمایش پست ها
    با سلام. ممنون از لطفتون. حالا به نظر شما ما که تو ایران هستیم و دستمون هم به هیچ جا بند نیست چکار می تونیم بکنیم برای حل این مشکل به غیر از امضا petition؟؟ من تواین یک سال خیلی بد بختی کشیدم تا تونستم از وزارتخانه دوره 6 ماهه بگیرم و کلی برای اون زحمت کشیدم و تمام زندگیم رو گذاشته بودم رو این موضوع. واقعاً حالا تو یک شوک عجیب به سر می برم. به نظر شما من می تونم فعلاً تا حل این مشکل برای ویزا توریستی (3 ماهه) اقدام کنم ؟؟ تا بعد اگه این مشکل حل بشه و برای 6 ماهه اقدام کنم. به نظر شما این کار منطقی هست. آخه من می گم فرصت رو از دست ندم.
    یا اینکه صبر کنم تا این مشکل حل بشه و همون ویزا 6 ماهه رو بگیرم؟؟
    سلام
    به نظر من توی صفحه اول همین موضوع ایمیل اعضای پارلمان و وزارت امور خارجه هلند هست. یک ایمیل با متن محترمانه بهشون بزنید و مشکلتون رو شرح بدین. یکی دوتاشونم جواب می دن. تاثیر خوبی داره.
    اصلا فکر خوبی نیست که ویزا توریستی بیگیرین (بنظر من) چون تحقیق مثل کار هست و برای انجام کار باید اجازه کار داشته باشید که با ویزای توریستی اجازه کار ندارید.
    انشاله که مشکل حل بشه

سلام دوستان
    من حدود یک ماه و نیم ‍‍پیش با یکی از اساتید دانشگاه ایندهون برای دوره PhD به توافق رسیده بودیم و در حال طی مراحل رسمی پدیرش
    بودم که مشکل ویزا پیش آمد و موضوع توسط دپارتمان HR معلق نگهداشته شده بود. امروز استادم ایمیلی مبنی بر احتمال حل مشکل در
    آینده ای بسیار نزدیک بر اساس اطلاعات ارسال شده توسط HR فرستاده است. ممنون می شوم اگر دوستان اطلاع دقیق تری از آخرین تصمیمات
    اتخاذ شده دارند اطلاع رسانی نمایند.

سلام. دوستانی که تو هلند هستن لطفاً اگه میشه در مورد این خبر خوب که IND تحریم رو کنار گذاشته ما رو بیشتر مطلع کنن. اگه واقعیت داشته باشه فوق العاده است!! اخه IND قرار بود تا آخر این ماه میلادی نظر شو در مورد این تحریم بده. آیا واقعا اونا می خوان ویزا بدن؟؟؟؟؟!