صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط k_rahmani نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال داشتم، شما در متن نامه خودتون در لینک بالا چنین نوشتین:
    application for extension/renewal of the residence permits of IRANAIN knowledge migrants (skilled workers & PhD students/candidates) in the petroleum gas, and petrochemical industries is HOLD until further notice..

آیا این تحریم فقط شامل این افراد میشه؟ من قصد داشتم تا در رشته مارکتینگ برای دکترا اقدام کنم، یعنی این تحریمها شامل رشته های دیگه نمیشه؟
    البته بهرحال این توهین به همه ایرانیهاست، امیدوارم هرچه سریعتر مشکل رفع بشه.
    این تحریم در مرحله اول شامل همه رشته ها و مقاطع شده بود. بعد از یک سری اعتراضات همه جانبه، محدودیت ها واسه رشته های ارشد به طور کل برداشته شد و در مقطع دکتری هم فعلا رشته هایی که غیر مرتبط به موارد تحریم هستند، از تحریم در اومدن. هدف اینه که باقی رشته ها هم بدون محدودیت به کارشون ادامه بدن. این تحریم ها برای مهاجران از طریق کار هم هنوز پابرجا هست.
    خوشبختانه برای رشته های شما محدودیت خاصی وجود نداره.
    موفق باشید.
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safa12345 نمایش پست ها
    این تحریم در مرحله اول شامل همه رشته ها و مقاطع شده بود. بعد از یک سری اعتراضات همه جانبه، محدودیت ها واسه رشته های ارشد به طور کل برداشته شد و در مقطع دکتری هم فعلا رشته هایی که غیر مرتبط به موارد تحریم هستند، از تحریم در اومدن. هدف اینه که باقی رشته ها هم بدون محدودیت به کارشون ادامه بدن. این تحریم ها برای مهاجران از طریق کار هم هنوز پابرجا هست.
    خوشبختانه برای رشته های شما محدودیت خاصی وجود نداره.
    موفق باشید.
    میشه بگین رشته های مرتبط با تحریم، چه رشته هایی هستند؟ مثلا" کامپیوتر؟ الکترونیک؟ صنایع؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

بچه ها، یکی دو تا از بچه های پی اچ دی، ویزاهاشون ریجکت شده، بنظرتون چه کار میشه کرد؟
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند و مسائل مرتبط

متاسفانه من دیروز نامه ریجکتم رو دریافت کردم. دلیل: تحریمها علیه ایران در بخش نفت و گاز. زمینه کار من در بخش نفت و گاز بود و بعد از 5 ماه معطلی دیروز نامه ریجکت دستم رسید. تاریخ نامه 15 اکتبر است.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هماهنگی برای اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    اخیرا کسی از بچه های دکتری ویزاش اومده !؟
    الان وضعیت ویزای هلند در چه حاله !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

با سلام به همه دوستان

با تبریک به مناسبت موفقیت هایی که در نتیجه اعتراضاتی که تا به حال برای بچه های هلند بوجود آمده و اراده ای که در این زمینه نشون دادید. از همه شما عزیزان در رابطه با مشکلاتی که اخیرا در مورد بچه های متقاضی دانشگاه های استرالیا پیش آمده درخواست کمک دارم. استفاده از تجربه شما برای مقابله با برخورد مشابهی که دانشگاه های استرالیا در پیش گرفتند می تونه خیلی کمک کننده باشه. پیشاپیش از کمک همه شما متشکرم
    با آرزوی موفقیت

http://www.applyabroad.org/forum/sho...یران/page5

Junior Member

اینهم نتیجه نهایی اعتراضات.... به همه دوستان تبریک می گویم. اگرچه برای من پایان تلخی داشت و با ریجکت شدنم و از دست دادن تمام موقعیتهام تموم شد. اما در مجموع نتیجه بسیار خوبی داشت
    http://www.dutchnews.nl/news/archive...nts_is_dis.php

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

دوستان ما کمپین مشابهی رو برای نروژ راه انداخیم که استقبال خوبی هم ازش شده. اما متاسفانه پولی برای پرداخت به وکیل نداریم که کمکمون کنه. میشه لطفا بفرمایید شما چطور وکیل برای دادگاهتون پیدا کردید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دوستان ما کمپین مشابهی رو برای نروژ راه انداخیم که استقبال خوبی هم ازش شده. اما متاسفانه پولی برای پرداخت به وکیل نداریم که کمکمون کنه. میشه لطفا بفرمایید شما چطور وکیل برای دادگاهتون پیدا کردید؟
    سلام. من از متقاضیان ویزای دانشجویی مستر در رشته Materails Eng هستم. درخواست ویزام بعد از 8 هفته به دلیل تهدید بودنم برای امنیت ملی و روابط بین المللی ریجکت شد. اما سفارت دلیل اصلی رو تحریم اتحادیه اروپا برای برخی رشته های خاص اعلام کرده و بهم گفتن که چون دلیل اصلی رشته شماست کاری نمیشه کرد. لطفا اگر کسی شرایط من رو داشته اعلام کنه. چون در نامه appeal من خیلی می تونه تاثیر داشته باشه.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567