صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

پیش فرض Universität Rostock

کسی برای این دانشگاه اپلای کرده؟ این دانشگاه کد ETS نداره چی کار باید بکنم ؟
    ویرایش توسط MMoHH : January 5th, 2014 در ساعت 10:29 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ROSTOCK

سلام من برای ترم بعد می خوام اپلای کنم رشتم برقه میشه اگه اطلاعی از وضعیت این دانشگاه دارید مثل رنک یا چیزهای دیگه راهنماییم کنید؟از اونجاییی که دانشکاههای کمی ترم تابستون دارن من انتخالش کردم می خوام بدونم می ارزه براش وقت بزارم؟ ممنونم

سلام
    منم میخوام برای این دانشگاه اقدام کنم تا جایی که میدونم اپلای واسه این دانشگاه انلاینه و هزینه ای هم نداره ریکام هم نمیخواد
    من یکی از همکلاسیام اونجا computational engineering میخونه و اینطور که شنیدم راضیه از دانشگاش
    این رشته تا 15 جولای هم وقت داره برای اپلای کردن
    ایلتس 6 هم میخواد
    رنکشو دقیق نمیدونم اما دانشگاه خوبیه

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

Application documents

• Completely filled in and signed application (German version, English version)
    • Certificate (certified copy) that qualifies you for studying at a university in your home country in German or English translation
    • All university certificates and diploma in national language and in German or English translation
    • Proof of sufficient German language skills (ZMP - Zentrale Mittelstufenprüfung of Goethe Institute, at least mark „Good“, German Language University Entrance Examination for foreign applicants DSH 2 or TestDaF with a result sufficient for the applied university admission)

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

من قصد داشتم رشته CS این دانشگاه رو اپلای کنم ولی بعد اینکه باهشون تماس گرفتم گفتن باید مدرک زبان آلمانی هم داشته باشید !

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    من قصد داشتم رشته CS این دانشگاه رو اپلای کنم ولی بعد اینکه باهشون تماس گرفتم گفتن باید مدرک زبان آلمانی هم داشته باشید !
    منم همینو فکر کردم ولی چند جا دیدم نوشته که انقدرا هم واجب نیست بعدن course های زبان آلمانی میذارن مثلن اینو تو ایمیلی که به من زدن گفته :If you come to Germany without any or with little knowledge of the German language we recommend to deepen your

language skills. One possibility is to do this with http://www.study-in-germany-info.de . If you are interested then please send well in advanced an Email to Ms Schmidtke (petra.schmidtke@uni-rostock.de) at the International Office of the University of Rostock. If enough students are interested she tries to organize an Basic German language course which might start up to two months before you study will start. اینجام باز یه چیزی گفته که خیلیم ضروری نیست :Which level of German language is preferable to start with this course?
    You don't need German language proficiency to start with the course, however you should learn some German in order to enjoy living in Germany.

با پست هم میتونید مدارکتونو بفرستید ، یی جا خوندم که نوشته به عنوان first student نمیتونید ترم تابستون انتخاب کنید نمیدونم شایدم اشتباه میکنم
    There is no opportunity to apply as first-year student for basic study courses for the summer term at the University of Rostock.
    تو QS هم که رنک نداره

من می خوام واسه computational engineering اپلای کنم که انگلیسی تدریس میشه ولی cs ندیدم انگلیسی باشه تو قسمت دانشکده هم که میری فقط CE به زبان انگلیسی هست بقی رشته ها آلمانی نوشته شده فقط به همین دلیل میگم آلمانی واجب نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golis نمایش پست ها
    با پست هم میتونید مدارکتونو بفرستید ، یی جا خوندم که نوشته به عنوان first student نمیتونید ترم تابستون انتخاب کنید نمیدونم شایدم اشتباه میکنم
    There is no opportunity to apply as first-year student for basic study courses for the summer term at the University of Rostock.
    تو QS هم که رنک نداره
    سلام شما اینو مطمئنی؟؟ منم میخوام همین رشته اپلای کنم
    اما واسه ترم تابستون شما که دارید باهاشون مکاتبه می کنید راهی نداره که مطمئن بشید؟ لطفا اگه ایمیلی ازشون دارید به من بدید تا ازشون بپرسم ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط haniieh نمایش پست ها
    سلام شما اینو مطمئنی؟؟ منم میخوام همین رشته اپلای کنم
    اما واسه ترم تابستون شما که دارید باهاشون مکاتبه می کنید راهی نداره که مطمئن بشید؟ لطفا اگه ایمیلی ازشون دارید به من بدید تا ازشون بپرسم ممنونم
    نه دوست عزیز بله بهتر خودتون بپرسید من اینو تو قسمت international student خوندم شاید رشته با رشته فرق کنه این آدرس ایمیل برای CE خوشبختانه خیلیم سریع جواب میدن
    :Student Office (general inquiries)
    email: studienberatung(at)uni-rostock.de

Department of Student Affairs (first contact, Address for Application Forms)

email: info.ce(at)uni-rostock.de

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)