صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

سلام برای دکترا تو این دانشگاه چطور اقدام کرد؟ برای بورس چطور؟ ارشد کامپیوتر هستم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام برای دکترا تو این دانشگاه چطور اقدام کرد؟ برای بورس چطور؟ ارشد کامپیوتر هستم
    سلام
    مستقل از اینکه برای کدوم دانشگاه می خواین، باید برای دکترا مستقیم به استادا ایمیل بزنین. پیش فرض وقتی که ایمیل می زنین اینه که پول هم می خواین. بنابراین، استادی اگه پول نداشته باشه، بهتون جواب نمیده. اگر هم بورس جداگانه ای وجود داشته باشه، استاد خودش بهتون میگه که مثلا من پول ندارم ولی می تونیم کمکت کنیم سعی کنی از فلان جا بورس بگیری. شما بهتره مستقیم به خود استادا ایمیل بزنین اول.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    مستقل از اینکه برای کدوم دانشگاه می خواین، باید برای دکترا مستقیم به استادا ایمیل بزنین. پیش فرض وقتی که ایمیل می زنین اینه که پول هم می خواین. بنابراین، استادی اگه پول نداشته باشه، بهتون جواب نمیده. اگر هم بورس جداگانه ای وجود داشته باشه، استاد خودش بهتون میگه که مثلا من پول ندارم ولی می تونیم کمکت کنیم سعی کنی از فلان جا بورس بگیری. شما بهتره مستقیم به خود استادا ایمیل بزنین اول.
    سلام سال نو رو به شما تبریک میگم و همچنین تشکر می کنم از راهنماییتون
    1. معدل ارشدم 17.74 هست فکر کنم بتونم به 18 برسونم ولی معدل لیسانسم پایین(13.79) هست ضمن این که در دانشگاه های غیرانتفاعی خوندم(نه موسسه) آیا برای این دانشگاه یا کلا آلمان شانسی دارم؟
    2. پایان نامم هم در حوزه deep learning هست و احتمالا یک مقاله هم ازش در میاد آیا در آلمان جایگاهی داره؟(ssd) یا برم سمت دیگه؟
    3. یادگیری آلمانی در پذیرش تاثیر داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام سال نو رو به شما تبریک میگم و همچنین تشکر می کنم از راهنماییتون1. معدل ارشدم 17.74 هست فکر کنم بتونم به 18 برسونم ولی معدل لیسانسم پایین(13.79) هست ضمن این که در دانشگاه های غیرانتفاعی خوندم(نه موسسه) آیا برای این دانشگاه یا کلا آلمان شانسی دارم؟ 2. پایان نامم هم در حوزه deep learning هست و احتمالا یک مقاله هم ازش در میاد آیا در آلمان جایگاهی داره؟(ssd) یا برم سمت دیگه؟3. یادگیری آلمانی در پذیرش تاثیر داره؟
    سلامممنون سال نوی شما هم مبارک باشه.۱- نمیشه نظر کلی داد. معدل ارشدتون خیلی خیلی خوبه برای پذیرش گرفتن ولی لیسانستون می تونه یه کمی اذیتتون کنه. اما اگر استاد بخواد میشه. به نظر من اگه بتونین خودتونو خوب نشون بدین شانس دارین.۲- دیپ لرنینگ الان خیلی خیلی رو بورسه. تو همین فیلد بمونین.۳- برای دکترا به صورت مستقیم تاثیری نداره اما خب در کل همین که نشون بدین که به آلمان علاقه مندین و میخواین آلمانی رو هم یاد بگیرین و بمونین و این حرفا، تاثیر روانی مثبتی داره. اما اینکه فکر کنین استاد میگه این یکی چون آلمانی بلده ترجیح میدم به کسی که آلمانی بلد نیست، همچین چیزی نیست. البته اینکه یه آلمانی رو به یه خارجی ترجیح بدن یه بحث جداست که طبیعتا اتفاق هم میفته. دلیلش هم اینه که سیستم آموزشی خودشونو کاملا میشناسن و می دونن کسی که مثلا این معدل رو از این دانشاگه گرفته چقدر بلده، همون طور که ما تو ایران می دونیم که مثلا معدل ۱۴ شریف بهتر از معدل ۱۸ یه دانشگاه درپیته. اما در مقایسه به سایر خارجی ها، بلد بودن آلمانی به صورت مستقیم کمکتون نمی کنه. البته اگر واقعا قصدتون آلمانه از همین الان آلمانی رو شروع کنین چون تو ایران هم ارزون تر یاد می گیرین، هم بهتر. برای کار کردن هم قطعا باید آلمانی بلد باشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام وقت بخیر. دوستان من تو وبسایتا، لیست شهر هایی که پول رو بلوکه میکنند رو دیدم ولی روستوک جزء بلوک کنندگان نبود. صحت داره؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali760 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. دوستان من تو وبسایتا، لیست شهر هایی که پول رو بلوکه میکنند رو دیدم ولی روستوک جزء بلوک کنندگان نبود. صحت داره؟
    شانسیه واسه بعضی ها کردن واسه بعضی ها نه ولی کلا روش حساب نکنید که حتما نمیکنن بعضی ها هم که نکرده بودن بعدا ازشون خواستن که بکنن

Junior Member

سلام
    ببخشید من میخواستم بدونم این دانشگاه برای ارشد میکروبیولوژی چه گرایش هایی داره بیشتر ایمونولوژی و هماتولوژی در نظرم هستش و ماهیانه با چقدر هزینه میشه تو این شهر زندگی کرد و حداکثر حقوقی که میتونیم با کار تا زمانی که دانشجو هستیم دریافت کنیم چقد است‌؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)