صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ROSTOCK University

کسی راجبه رشته Computational Engineering و بازار کار این رشته توی آلمان اطلاعاتی داره؟

پیش فرض پاسخ : ROSTOCK University

باسلام
    میخواستم بدونم با مدرک b1 براب مستر مکانیک با معدل 13.75 کسی اینجا پذیرش گرفته ؟؟؟
    من که تو سایتش دیدم کلاس دارد البته باشهریه برای المانی کسی اطلاعی از کم و کیفش ندارد؟؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- Montan Universität Leoben

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

آقا وضعیت کار تو این شهر چطوره؟برای ذانشجو کار کمه یا زیاده؟

Junior Member

دوستان این دانشگاه از من خواست مدارکم رو ایمیل کنم به آدرسی که داد. منم ایمیل کردم جوابی نداد. حالا میگه اصلا اپلیکنت به نام شما نداریم.
    کسی تجربه ای داره ازین دانشگاه؟

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه از من خواست مدارکم رو ایمیل کنم به آدرسی که داد. منم ایمیل کردم جوابی نداد. حالا میگه اصلا اپلیکنت به نام شما نداریم.
    کسی تجربه ای داره ازین دانشگاه؟

مرسی
    خواست میل کنین؟ ! میشه متن ایمیل رو بزارید؟ واسه اپلای باید پست کرد، هارد کپی
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    خواست میل کنین؟ ! میشه متن ایمیل رو بزارید؟ واسه اپلای باید پست کرد، هارد کپی
    Please send with your Application Form your Bachelor Degree, an overview of your marks, a soft copy of your passport, a proof of your knowledge of the English language and if you have a proof of your knowledge of the German language. You can send your Application form via Post or Email to studentensekretariat@uni-rostock.de, as written in the point Applying . After we have received all the requested documents
    you will get an information about your performance within 6 weeks time.
    Deadline for Winter Semester: 15. July
    Deadline for Summer Semester: 15. January
    PLEASE NOTE: WE DO NOT ACCEPT APPLICATIONS FROM AGENCYS.شما کی فرستادین؟ برای چه رشته ای؟ به چه آدرسی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    Please send with your Application Form your Bachelor Degree, an overview of your marks, a soft copy of your passport, a proof of your knowledge of the English language and if you have a proof of your knowledge of the German language. You can send your Application form via Post or Email to studentensekretariat@uni-rostock.de, as written in the point Applying . After we have received all the requested documents
    you will get an information about your performance within 6 weeks time.
    Deadline for Winter Semester: 15. July
    Deadline for Summer Semester: 15. January
    PLEASE NOTE: WE DO NOT ACCEPT APPLICATIONS FROM AGENCYS.شما کی فرستادین؟ برای چه رشته ای؟ به چه آدرسی؟
    خب این فقط گفته اپلیکیشن فرم رو میل کن دیگه
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

سلام دوستان
    کسی هست که اطلاعاتی از این دانشگاه (کیفیت و امکانات و....) و شهرش ( مثلا انگلیسی به کل تعطیل هستن...؟! ) داشته باشه؟
    من
    Computational Engineering
    قبول شدم و کسی هم هست که برا سامر قبول شده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که اطلاعاتی از این دانشگاه (کیفیت و امکانات و....) و شهرش ( مثلا انگلیسی به کل تعطیل هستن...؟! ) داشته باشه؟
    من
    Computational Engineering
    قبول شدم و کسی هم هست که برا سامر قبول شده باشه؟
    سلام این ایمیل رسمی دانشگاه به من هست اگه دوست داشتی بگو برات ایمیل بفرستم تا مطمئن شی

this is certainly a question to be answered by Studentenwerk Rostock. During the last years all international applicants who applied for a room in a student hostel got a place. It#s not that difficult like in Munich or Erlangen if you apply in time (until July, 15th).

Best regards

موفق باشی

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

دوست نزدیک من سال پیش همین موقع رفت. خوابگاه بهش دادن و ارزون داره زندگی میکنه. اگه آلمانی بلد باشی کار هست و الا سخته. و سوالی اگه داری بگو میپرسم
    شهرش ببین یه شهر تاریخی و قدمت داره و امکانات هست اما باید درنظر بگیری که خیلی جاهای تفریحی شاید نداشته باشه اما برلین و هامبورگ نزدیکن و برای فرودگاه اونجا باید بری
    از لحاظ زبان هم آلمانی رو با لهجه خوبی میگفت صحبت میکردن اما تو شهر مثل خیلی جاهای آلمان مردمش کمتر انگلیسی بلدن.
    نقطه قوتش اینه که کم خرجه و اگه کار پیدا کنی بی دردسر درس و کار میکنی و تموم میکنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)