صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که اطلاعاتی از این دانشگاه (کیفیت و امکانات و....) و شهرش ( مثلا انگلیسی به کل تعطیل هستن...؟! ) داشته باشه؟
    من
    Computational Engineering
    قبول شدم و کسی هم هست که برا سامر قبول شده باشه؟
    دانشگاهش سطح متوسطی داره، هر چند ممکنه تو بعضی رشته ها عالی باشه...
    تیو اون منطقه کلا خارجی کمه و مثل بعضی شهرای دیگه ممکنه همه مردمش رفتار دوستانه ای نداشته باشند ولی رفتار زننده ای هم دیده نشده! (طبق گفته دوستم)
    همونطور که دوتمون گفت اگر خوابگاه بگیری شهر نسبتا ارزونیه.
    در مورد انگلیسی اطلاعات دقیقی ندارن ولی بعید میدونم مردمش خیلی وارد باشند. البته همیشه مکز خریدها، کافه ها و کلا پاتوقهای دانشجوها انگلیسی زبان پیدا میشه...
    جاش به نظرم یکم پرته! البته این نظر منه. باز اگر تنها انتخابته شک نکن و بیا.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ممنون از اطلاعاتتون applyaria وaremanamdige و mohammad_aria عزیز من جای دیگه رشته بدرد بخورد پذیرش نگرفتم و این رشته ce رشته خوبی به نظر میرسه و امسال هم 3 بخشش کرده و کلا بخش مکانیک رو از برق جدا کرده که خیلی خوبه. من هم زبان المانی بلد نیستم و تا A2.1 جزو دروس هست که بعید میدونم با این سطح بشه المانی حرف زد و نگران این مطلبم که با زبان انگلیسی امورات میگذره یا خیر... به قول اقا محمد که جای پرتی هست و به همین خاطر حداقل دانشگاهش ارزششو داره ایا و بیشتر نگرانی هم از المان شرقی بودنش هست و برخورد نژاد پرستانه و بیگانه ستیزی ( مثلا رفتارهایی که در درسدن شد و رسانه ها هم اطلاع رسانی کردن) برای خابگاه هم 20 ژانویه فرم پر کردم که به نظر دیر میادش مطلب دیگر هم کسی هست که در حال تحصیل این رشته باشه؟ راضی هست از کیفیت یا خیر

ممنون از اطلاعاتتون applyaria وaremanamdige و mohammad_aria عزیز من جای دیگه رشته بدرد بخورد پذیرش نگرفتم و این رشته ce رشته خوبی به نظر میرسه و امسال هم 3 بخشش کرده و کلا بخش مکانیک رو از برق جدا کرده که خیلی خوبه. من هم زبان المانی بلد نیستم و تا A2.1 جزو دروس هست که بعید میدونم با این سطح بشه المانی حرف زد و نگران این مطلبم که با زبان انگلیسی امورات میگذره یا خیر... به قول اقا محمد که جای پرتی هست و به همین خاطر حداقل دانشگاهش ارزششو داره ایا و بیشتر نگرانی هم از المان شرقی بودنش هست و برخورد نژاد پرستانه و بیگانه ستیزی ( مثلا رفتارهایی که در درسدن شد و رسانه ها هم اطلاع رسانی کردن) برای خابگاه هم 20 ژانویه فرم پر کردم که به نظر دیر میادش مطلب دیگر هم کسی هست که در حال تحصیل این رشته باشه؟ راضی هست از کیفیت یا خیر

من هم این رشته رو برای ترم سامر پذیرش گرفتم ولی ایمیل زدم گفتم یه نامه برای ترم زمستون برام بفرستین. من بعید میدونم اینجا برم چون احتمال زیاد دانشگاه بهتری پذیرش میگیرم. ولی با هر نامه پذیرشی که اول به دستم برسه برای ویزا اقدام میکنم و بعدا اونجا در دانشگاه دیگه ای ثبت نام میکنم. اگه جای بهتری پذیرش نداری حتما برو همین جارو. شک نکن. منم اطلاعات خاصی در مورد شهرش ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsahmd65 نمایش پست ها
    من هم این رشته رو برای ترم سامر پذیرش گرفتم ولی ایمیل زدم گفتم یه نامه برای ترم زمستون برام بفرستین. من بعید میدونم اینجا برم چون احتمال زیاد دانشگاه بهتری پذیرش میگیرم. ولی با هر نامه پذیرشی که اول به دستم برسه برای ویزا اقدام میکنم و بعدا اونجا در دانشگاه دیگه ای ثبت نام میکنم. اگه جای بهتری پذیرش نداری حتما برو همین جارو. شک نکن. منم اطلاعات خاصی در مورد شهرش ندارم.
    منم همین کارو میکنم چون درسای وینتر پیشنیاز سامرهست و خودشون توصیه میکنن وینتر بیایین

دوستان اینجا چرا کسی نیست. منم واسه وینتر2016 پذیرش گرفتم. اگه کسی هست که پذیرش گرفته یا الان اونجا هست و داره میخونه یا کسی رو میشناسید تو رو خدا معرفی کنید. اگه به ویزا نرسم میتونم ازشون بخام که برای سامر 2017 نامه برام بفرستن؟ این همکاری رو میکنن با من؟

نقل قول نوشته اصلی توسط honeymoon2006 نمایش پست ها
    دوستان اینجا چرا کسی نیست. منم واسه وینتر2016 پذیرش گرفتم. اگه کسی هست که پذیرش گرفته یا الان اونجا هست و داره میخونه یا کسی رو میشناسید تو رو خدا معرفی کنید. اگه به ویزا نرسم میتونم ازشون بخام که برای سامر 2017 نامه برام بفرستن؟ این همکاری رو میکنن با من؟
    منم این ترم پذیرش گرفتم برای CE مکانیک
    بهترین راه اینه ایمیل بزنید به همون ادرس ایمیلی که تو نامه ادمیشن نوشتن ازشون بپرسید
    معمولا رشته هایی که هر ترم پذیرش دارن دیفر کردن ادمیشن برای یک ترم کار طبیعی هست و قبول میکنن
    فقط حواستون باشه که اگه درخواست این کارو بدید دیگه ادمیشن این ترم باطل میشه!!

منم این ترم پذیرش گرفتم برای CE مکانیک
    بهترین راه اینه ایمیل بزنید به همون ادرس ایمیلی که تو نامه ادمیشن نوشتن ازشون بپرسید
    معمولا رشته هایی که هر ترم پذیرش دارن دیفر کردن ادمیشن برای یک ترم کار طبیعی هست و قبول میکنن
    فقط حواستون باشه که اگه درخواست این کارو بدید دیگه ادمیشن این ترم باطل میشه!!
    شما برای وینتر 2016 پذیرش گرفتید؟ واسه من در ایمیلی که زدن نوشتن که نامه پذیرش رو به صورت پستی میفرستن و خودشون هم گفتن که ممکنه حتی تا ۸ هفته طول بکشه تا بیاد. ترم رو هم گفتن که از اول اکتبر شروع میشه. به خاطر همین میگم چیکار کنم؟ واسه ویزا اقدام کنم یا از همین الان قید وینتر 2016 رو بزنم و ازشون بخام یه نامه واسه سامر 2017 بفرستن؟ قبول میکنن؟ هر چند من یه ایمیل فرستادم و بهشون گفتم اگه میشه واسه سامر بفرستن ولی هنوز جوابی ندادن. سوال دیگه اینکه واسه این دانشگاه باید حساب باز بشه و پول بلوکه بشه درسته؟

شما برای وینتر 2016 پذیرش گرفتید؟ واسه من در ایمیلی که زدن نوشتن که نامه پذیرش رو به صورت پستی میفرستن و خودشون هم گفتن که ممکنه حتی تا ۸ هفته طول بکشه تا بیاد. ترم رو هم گفتن که از اول اکتبر شروع میشه. به خاطر همین میگم چیکار کنم؟ واسه ویزا اقدام کنم یا از همین الان قید وینتر 2016 رو بزنم و ازشون بخام یه نامه واسه سامر 2017 بفرستن؟ قبول میکنن؟ هر چند من یه ایمیل فرستادم و بهشون گفتم اگه میشه واسه سامر بفرستن ولی هنوز جوابی ندادن. سوال دیگه اینکه واسه این دانشگاه باید حساب باز بشه و پول بلوکه بشه درسته؟
    درسته! نامه ممکنه 2 هفته ای بیاد یا همون 8 هفته! اگر نامه پذیرشadmission letter رو با ایمیل فرستاد که با همون کارای ویزا رو انجام بده اگرم نه بهشون ایمیل بزن بگو وقت کمه لطفا برام ایمیلش کنید چون برای دریافت ویزا لازم هست. از الان تا اکتبر 2-3 ماه وقت هست و امکان گرفتن ویزا هست اگرم فکر میکنی نمیرسی و استرس داری بندازش برای ترم دیگه که ترم بعد سفارت خلوت تره ولی بازم باید صبر کنی تا نامه پذیرش بیاد. بلوکه شدن پول رو اطلاع ندارم. برای درخواست خابگاه هم نیازی به نامه پذیرش نیست و باید هرچه زودتر اقدام کنی تا بهت برسه

درسته! نامه ممکنه 2 هفته ای بیاد یا همون 8 هفته! اگر نامه پذیرشadmission letter رو با ایمیل فرستاد که با همون کارای ویزا رو انجام بده اگرم نه بهشون ایمیل بزن بگو وقت کمه لطفا برام ایمیلش کنید چون برای دریافت ویزا لازم هست. از الان تا اکتبر 2-3 ماه وقت هست و امکان گرفتن ویزا هست اگرم فکر میکنی نمیرسی و استرس داری بندازش برای ترم دیگه که ترم بعد سفارت خلوت تره ولی بازم باید صبر کنی تا نامه پذیرش بیاد. بلوکه شدن پول رو اطلاع ندارم. برای درخواست خابگاه هم نیازی به نامه پذیرش نیست و باید هرچه زودتر اقدام کنی تا بهت برسه
    مرسی دوست عزیز بابت پاسخهات. من خیلی وقت میشه ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن. میشه بگی به چه آدرسی ایمیل بزنم که زودتر جواب بدن؟ واسه خوابگاه هم یه لینکی بهم دادن ولی میگه Seite nicht gefunden

مرسی دوست عزیز بابت پاسخهات. من خیلی وقت میشه ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن. میشه بگی به چه آدرسی ایمیل بزنم که زودتر جواب بدن؟ واسه خوابگاه هم یه لینکی بهم دادن ولی میگه Seite nicht gefunden
    ادرس خاصی نداره همون اینترنشنال افیس و ادمیشن افیس هست یه جورایی معلوم نیست کی به کیه! نامه قبولی من با پست اومد در خونه بدون ایمیل!! که اونم شانس اوردم پستچی از رو کدپستی نامه رو درست رسوند! یه سر برو دفتر پستخونه ببین پستچی محلتون کیه بهش بسپر یه نامه از المان دارم ....
    International Office (advice for students from foreign countries)
    Akademisches Auslandsamt (Beratung und Betreuung ausländischer Studierender)
    Petra Schmidtke
    Kröpeliner Straße 29, 18055 Rostock, Germany, room 304
    mail: petra.schmidtke(at)uni-rostock.de or auslaenderstudium(at)uni-rostock.de
    fon: +49 (0)381 - 498 1211
    fax: +49 (0)381 - 498 1210
    این اینترنشنال افیس هستش اینم سایت رشته که صفحه اخر کلی ایمیل داره http://www.ief.uni-rostock.de/index.php?id=1140&L=1
    برای خابگاه این لینکشه که باید درخواست بدین برین تو نوبت https://www.studentenwerk-rostock.de...plications.htm که گویا اسکن نامه اکسپشن و پاسپورت هم میخاد اینطور که من متوجه شدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)