صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

اینطور که تو توضیحاتش نوشته این مربوط به ما میشه
    Students office (for questions of admission, registration and re-registration)
    Studentensekretariat (Ansprechpartner für Fragen zu Zulassung, Einschreibung und Rückmeldung)
    Parkstraße 6, 18057 Rostock, Germany
    fon: +49 (0)381 - 498 1230
    mail: studentensekretariat(at)uni-rostock.de
    opening hours:
    - Tuesday and Thursday 09:00 - 12:00 a.m. and 02:00 - 05:00 p.m.
    - Friday 09:00 - 12:00 a.m.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    اینطور که تو توضیحاتش نوشته این مربوط به ما میشه
    Students office (for questions of admission, registration and re-registration)
    Studentensekretariat (Ansprechpartner für Fragen zu Zulassung, Einschreibung und Rückmeldung)
    Parkstraße 6, 18057 Rostock, Germany
    fon: +49 (0)381 - 498 1230
    mail: studentensekretariat(at)uni-rostock.de
    opening hours:
    - Tuesday and Thursday 09:00 - 12:00 a.m. and 02:00 - 05:00 p.m.
    - Friday 09:00 - 12:00 a.m.
    به همه اینا ایمیل فرستادم ولی جوابی نیومده. اون لینکی هم که برای اکامدیشن فرستادید رو همچنان میگه Seite nicht gefunden

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من هم تو رشته برق برای ترم زمستان پذیرش گرفتم. منتظر نامه پذیرش هستم که قراره پست بیاره! و برا وقت سفارت هنوز اقدام نکردم. بچه های که قبلا تو این دانشگاه حضور داشتن لطفا بیشتر راهنمایی کنن تا تو انتخاب با چشم باز اقدام کنیم. اگر کسی اطلاعاتی راجع به شرایط و کیفیت این رشته تو این دانشگاه داره ممنون میشم به اشتراک بذاره. سوال دیگم اینه که میشه تو این شهر با کار پارت تایم یه خانواده 3 نفره رو چرخوند؟ خوش باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr46 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من هم تو رشته برق برای ترم زمستان پذیرش گرفتم. منتظر نامه پذیرش هستم که قراره پست بیاره! و برا وقت سفارت هنوز اقدام نکردم. بچه های که قبلا تو این دانشگاه حضور داشتن لطفا بیشتر راهنمایی کنن تا تو انتخاب با چشم باز اقدام کنیم. اگر کسی اطلاعاتی راجع به شرایط و کیفیت این رشته تو این دانشگاه داره ممنون میشم به اشتراک بذاره. سوال دیگم اینه که میشه تو این شهر با کار پارت تایم یه خانواده 3 نفره رو چرخوند؟ خوش باشید.
    با سلام
    منم واسه همین رشته پذیرش گرفتم و منتظر نامهِ ی پذیرشم.حقیقتش من این ویدیو رو تو خود سایت دانشگاه (همون صفحه ی مربوط به رشته ی برق) دیدم.فکر کنم بتونه بهتون کمک کنه.https://www.youtube.com/watch?v=LtUOk4UAkW8
    در مورد اوضاع کار اطلاعات خاصی ندارم متاسفانه.

Junior Member

سلام و ممنون از پاسختون. شما برا وقت سفارت اقدام کردید؟ موضوع خوابگاه رو چه کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanali نمایش پست ها
    با سلام
    منم واسه همین رشته پذیرش گرفتم و منتظر نامهِ ی پذیرشم.حقیقتش من این ویدیو رو تو خود سایت دانشگاه (همون صفحه ی مربوط به رشته ی برق) دیدم.فکر کنم بتونه بهتون کمک کنه.https://www.youtube.com/watch?v=LtUOk4UAkW8
    در مورد اوضاع کار اطلاعات خاصی ندارم متاسفانه.

سلام keyvanali و mehr46عزیز. نامه من واسه زمستان ۲۰۱۶ اومده. هنوز واسه وقت سفارت اقدام نکردم چون فعلا نتونستم اون پولی که باید به حساب آلمانیم واریز کنم رو تکمیل کنم. شما نامه تون اومد؟ وقت سفارت گرفتید؟
    میتونم از دانشگاه بخام یه نامه دیگه واسه ترم بعد برام بفرستن اگه به این ترم نرسم؟

Junior Member

سلام به همگی
    حقیقتش من واسه وقت سفارت هنوز اقدام نکردم چون نامه به دستم نرسیده.honeymoon 2006 شما نامه رو امروز دریافت کردید؟من نگرانم که وقت سفارت بگیرم ولی تا اونموقع نامه ی پذیرش دستم نرسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honeymoon2006 نمایش پست ها
    سلام keyvanali و mehr46عزیز. نامه من واسه زمستان ۲۰۱۶ اومده. هنوز واسه وقت سفارت اقدام نکردم چون فعلا نتونستم اون پولی که باید به حساب آلمانیم واریز کنم رو تکمیل کنم. شما نامه تون اومد؟ وقت سفارت گرفتید؟
    میتونم از دانشگاه بخام یه نامه دیگه واسه ترم بعد برام بفرستن اگه به این ترم نرسم؟
    سلام و عرض ادب
    من هنوز نامه برام نیومده و وقت سفارت نگرفتم البته تو وب سایت سفارت برا روز دو شنبه 28 تیرماه گفته سیستم انلاین باز می شه و معلوم نیست نوبت بعدی کی باشه. فکر کنم لازم نباشه شما همین الان پول بریزید تو حساب المانیتون می تونید وقت سفارت نشون بدین اون مبلغ رو دارید و بعد که رفتید اونجا برا شروع می بایست حساب باز کنید و مبلغ رو اونجا بلوکه کنید. البته گویا ایالت به ایالت این موضوع متفاوته! من که نفهمیدم کدوم درسته. من می بایست برا خانواده هم اقدام کنم که هنوز نتونستم جواب خیلی از سوالهام رو هم بگیرم. شما برا کدوم رشته اقدام کردید و چقدر طول کشید تا نامه به دستتون برسه؟ منظورم از لحظه ایمیل قبولی تا دریافت نامه است. طبعا باید بشه از دانشگاه خواست تا برا یک ترم بعد ثبت نام رو عقب انداخت ولی این رو جایی ننوشته، می شه سوال کرد ازشون. با این زمانبندی فکر نکنم من هم برا این ترم برسم. منتظرم تا تکلیف نامه و وقت سفارت مشخص بشه اگر دیدم نمی رسم بهشون با دلیل نامه بزنم. خوشحالم که می بینم سه نفر تا این لحظه از این دانشگاه پذیرش گرفتن. امیدوارم هر سه مون موفق بشیم.
    خوش بگذره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr46 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من هنوز نامه برام نیومده و وقت سفارت نگرفتم البته تو وب سایت سفارت برا روز دو شنبه 28 تیرماه گفته سیستم انلاین باز می شه و معلوم نیست نوبت بعدی کی باشه. فکر کنم لازم نباشه شما همین الان پول بریزید تو حساب المانیتون می تونید وقت سفارت نشون بدین اون مبلغ رو دارید و بعد که رفتید اونجا برا شروع می بایست حساب باز کنید و مبلغ رو اونجا بلوکه کنید. البته گویا ایالت به ایالت این موضوع متفاوته! من که نفهمیدم کدوم درسته. من می بایست برا خانواده هم اقدام کنم که هنوز نتونستم جواب خیلی از سوالهام رو هم بگیرم. شما برا کدوم رشته اقدام کردید و چقدر طول کشید تا نامه به دستتون برسه؟ منظورم از لحظه ایمیل قبولی تا دریافت نامه است. طبعا باید بشه از دانشگاه خواست تا برا یک ترم بعد ثبت نام رو عقب انداخت ولی این رو جایی ننوشته، می شه سوال کرد ازشون. با این زمانبندی فکر نکنم من هم برا این ترم برسم. منتظرم تا تکلیف نامه و وقت سفارت مشخص بشه اگر دیدم نمی رسم بهشون با دلیل نامه بزنم. خوشحالم که می بینم سه نفر تا این لحظه از این دانشگاه پذیرش گرفتن. امیدوارم هر سه مون موفق بشیم.
    خوش بگذره.
    سلام. من یه همچین سوالی ازشون پرسیدم:
    Dear Anita Björk-Pagel,
    So can I please ask you to send me a letter for summer 2017 so I will have enough time for my visa application?
    Best regards,

و اینطوری جواب دادن

Dear Student,
    You’ll get a new admission in November 2016.

Best regards

آیا این به این معناست که میشه واسه ترم بعد ثبت نام رو به تعویق انداخت اگه به کارای ویزای این ترم نرسیم؟؟؟

mehr46 عزیز. شما هم اگه یه وقت بهشون ایمیل زدید که بپرسید میشه واسه ترم بعد یه نامه دیگه بفرستن لطفا ما رو هم در جریان بذارید که چی جواب میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)