صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

نقل قول نوشته اصلی توسط honeymoon2006 نمایش پست ها
    سلام. من یه همچین سوالی ازشون پرسیدم:
    Dear Anita Björk-Pagel,
    So can I please ask you to send me a letter for summer 2017 so I will have enough time for my visa application?
    Best regards,

و اینطوری جواب دادن

Dear Student,
    You’ll get a new admission in November 2016.

Best regards

آیا این به این معناست که میشه واسه ترم بعد ثبت نام رو به تعویق انداخت اگه به کارای ویزای این ترم نرسیم؟؟؟
    سلام
    فکر کنم منظورش اینه که می تونی برای ترم بعد هم درخواست پذیرش بدی نه اینکه می تونی همین قبولیت رو بندازی برا ترم بعد! با این حال من هم نامه می زنم ببینم چی میشه. اطلاع می دم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr46 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم منظورش اینه که می تونی برای ترم بعد هم درخواست پذیرش بدی نه اینکه می تونی همین قبولیت رو بندازی برا ترم بعد! با این حال من هم نامه می زنم ببینم چی میشه. اطلاع می دم.
    متاسفانه خیلی دیر جواب میدن. ولی شما هم ایمیل بزنید ببینید میشه به تعویق انداخت یا نه. که اگه نمیشه همین ترم رو تلاش کنیم.

سلام
    دوست عزیز شما مگه مدرک ایلتس یا تافل ندارید؟!
    به زبان انگلیسی و واضح نوشته که تو ماه نوامبر نامه پذیرش جدیدتون(برای ترم جدید) را دریافت میکنید
    یعنی درخواستتون موافقت شده و پذیرشتون رفت برای ترم بعدی و احتمال زیاد این ترم پذیرشتون باطل شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مگه مدرک ایلتس یا تافل ندارید؟!
    به زبان انگلیسی و واضح نوشته که تو ماه نوامبر نامه پذیرش جدیدتون(برای ترم جدید) را دریافت میکنید
    یعنی درخواستتون موافقت شده و پذیرشتون رفت برای ترم بعدی و احتمال زیاد این ترم پذیرشتون باطل شده.
    با سلام و عرض ادب
    شما که مدرک آیلتس یا تافل دارید چطور فهمیدید که دوست عزیزمون Honeymoon2006 درخواست دادن یا نه! ایشون تنها سوال کردن آیا می تونن این کار رو در خواست بدن یا نه! اونوقت چطور انتظار دارید نفر آلمانی با سوال ایشون اتوماتیک این کارو براشون انجام داده باشند؟ معمولا ادبیات این کار با کلمات مثل Defer یا postponed همراهه تا طرف مقابل هم مطئن بشه شما دقیقا چی می خوای. به هر حال امید وارم اینطور باشه چون نتیجه مهمتر از دعوای منو شماست! البته توضیحات اضافه شما نیز جای تقدیر و تشکر داره مخصوصا اونجاش که نوشتید "
    احتمال زیاد این ترم پذیرشتون باطل شده". آدم رو میزاره تو آمپاس...
    خوش باشید

Banned

سلام. من یه همچین سوالی ازشون پرسیدم:
    Dear Anita Björk-Pagel,
    So can I please ask you to send me a letter for summer 2017 so I will have enough time for my visa application?
    Best regards,

و اینطوری جواب دادن

Dear Student,

Best regards

آیا این به این معناست که میشه واسه ترم بعد ثبت نام رو به تعویق انداخت اگه به کارای ویزای این ترم نرسیم؟؟؟
    با سلام و عرض ادب
    شما که مدرک آیلتس یا تافل دارید چطور فهمیدید که دوست عزیزمون Honeymoon2006 درخواست دادن یا نه! ایشون تنها سوال کردن آیا می تونن این کار رو در خواست بدن یا نه! اونوقت چطور انتظار دارید نفر آلمانی با سوال ایشون اتوماتیک این کارو براشون انجام داده باشند؟ معمولا ادبیات این کار با کلمات مثل Defer یا postponed همراهه تا طرف مقابل هم مطئن بشه شما دقیقا چی می خوای. به هر حال امید وارم اینطور باشه چون نتیجه مهمتر از دعوای منو شماست! البته توضیحات اضافه شما نیز جای تقدیر و تشکر داره مخصوصا اونجاش که نوشتید "
    خوش باشید
    در اکثر موارد شما وقتی یه بار پذیرش میگیرید از یه دانشگاه و میخواین بندازین عقب :
    شما یک بار دیگه باید برای این رشته اپلای کنین ( این بسته به دانشگاه داره، که اون سیستم اپلای شامل اپلای آنلاین و در نهایت ارسال مجدد مدارک میشه ) و اونها هم پذیرش رو زودتر از بازه عادی براتون میفرستند. چون یه بار پرونده شما بررسی شده.
    شما قبلش میتونی راحت برای ویزا هم وقتت رو بگیری.
    ازشون بپرسین که آیا باید دوباره اپلای آنلاین و ارسال مدارک رو انجام بدین یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    در اکثر موارد شما وقتی یه بار پذیرش میگیرید از یه دانشگاه و میخواین بندازین عقب :
    شما یک بار دیگه باید برای این رشته اپلای کنین ( این بسته به دانشگاه داره، که اون سیستم اپلای شامل اپلای آنلاین و در نهایت ارسال مجدد مدارک میشه ) و اونها هم پذیرش رو زودتر از بازه عادی براتون میفرستند. چون یه بار پرونده شما بررسی شده.
    شما قبلش میتونی راحت برای ویزا هم وقتت رو بگیری.
    ازشون بپرسین که آیا باید دوباره اپلای آنلاین و ارسال مدارک رو انجام بدین یا نه.
    مرسی همین کارو میکنم. البته بعد از اینکه دیدم به این ترم نمیرسم بهشون ایمیل بزنم و بپرسم بهتر نیست؟ چون فعلا تا شروع کلاسا که ۱۰ اکتبر هست دو ماه وقت هست. شاید برسم به ویزا.

یه سوال دیگه. من اعتبار تافلم تا ۲۹ جون 2016 بود که گذشت. حالا اگه واسه ترم بعد با اینکه این ترم پذیرش دارم دوباره بخام پذیرش بگیرم باید دوباره تافل بدم؟ واسه سفارت چی؟ اونا به تاریخ تافلم نگاه میکنن؟

با سلام و عرض ادب
    خوش باشید
    جناب مهندس
    از لحاظ گراماتیک و معنی جمله you will get
    هیچ شاید و اگر توش نیست.لطفا برید از دیکشنری و کتاب دستور انگلیسی زبان معنی و مفهوم will رو مطالعه کنید و از شایعه پراکنی و جو دادن بیمورد خوداری کنید
    در ضمن من خودم تمتم این مراحل رو گذروندم و تو پست های قبلی ادرس ایمیل این افراد و همچنین خوابگاه و توضیحات مفید رو در اخیار افرادی قرار دادم که نیازمند همیاری هستند و ازش بهره ببرن نه اینکه افرادی چون شما بیایید شکایت بکنید.

Junior Member

مرسی همین کارو میکنم. البته بعد از اینکه دیدم به این ترم نمیرسم بهشون ایمیل بزنم و بپرسم بهتر نیست؟ چون فعلا تا شروع کلاسا که ۱۰ اکتبر هست دو ماه وقت هست. شاید برسم به ویزا.

یه سوال دیگه. من اعتبار تافلم تا ۲۹ جون 2016 بود که گذشت. حالا اگه واسه ترم بعد با اینکه این ترم پذیرش دارم دوباره بخام پذیرش بگیرم باید دوباره تافل بدم؟ واسه سفارت چی؟ اونا به تاریخ تافلم نگاه میکنن؟
    با سلام
    بهتره پیشنهاد دوستمون bahar_03 رو پیش بگیرید. البته ناگفته نمونه با صحبتهای دوست دیگمون amir2am با نامه قبلی شما الان دیگه برا این ترم جایی برا شما درنظر نگرفتن! لطفا نگاه به ترجمه و تفصیر بنده یا کس دیگه ای تو این رابطه هم نکن.
    موفق باشید

متاسفانه خیلی دیر جواب میدن. ولی شما هم ایمیل بزنید ببینید میشه به تعویق انداخت یا نه. که اگه نمیشه همین ترم رو تلاش کنیم.
    mehr46 عزیز. شما ازشون پرسیدید؟ جواب دادن بهتون؟

من دوباره بهشون ایمیل زدم ولی دوباره همون جواب رو دادن:
    Dear Studierendensekretariat,Is my admission for winter 2016 still valid? Or has it been deferred to the next semester? Should I resend my application to you in case of deferment?

Dear student,
    You need a new admission. An application is not needed.

Dear Anita Björk-Pagel,
    Does this mean that you will send me another admission letter for the next summer term in November 2016 (as you had mentioned earlier)?

Dear Student,

فکر کنم اصلا ایمیلارو نمیخونن. یه جواب رو کپی پیست میکنن. دوستان نظری ندارن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)