صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 97

موضوع: Universität Rostock

پیش فرض پاسخ : Universität Rostock

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    منم همین کارو میکنم چون درسای وینتر پیشنیاز سامرهست و خودشون توصیه میکنن وینتر بیایین
    امیر عزیز. شما ترم سامرتون رو به تعویق انداختید به وینتر؟ چطوری باهاشون مکاتبه کردید و ایا موافقت کردن؟ چه جوابی بهتون دادن؟ اگه ممکنه تجربیاتتون رو با ما هم در میان بذارید چون منم میخام ببینم میشه ترم وینتر 2016 م رو به سامر 2017 به تعویق بندازم یا نه. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honeymoon2006 نمایش پست ها
    من دوباره بهشون ایمیل زدم ولی دوباره همون جواب رو دادن:
    Dear Studierendensekretariat,Is my admission for winter 2016 still valid? Or has it been deferred to the next semester? Should I resend my application to you in case of deferment?

Dear student,
    You need a new admission. An application is not needed.

Dear Anita Björk-Pagel,
    Does this mean that you will send me another admission letter for the next summer term in November 2016 (as you had mentioned earlier)?

Dear Student,
    You’ll get a new admission in November 2016.

فکر کنم اصلا ایمیلارو نمیخونن. یه جواب رو کپی پیست میکنن. دوستان نظری ندارن؟
    با جواب اولی که بهتون دادن مشحصه که شما نیاز به اپلای مجدد ندارید. و با توجه به جواب دوم باز مشخصه که دانشگاه خودش تو نوامبر یه acceptance letter جدید واستون ارسال میکنه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط honeymoon2006 نمایش پست ها
    امیر عزیز. شما ترم سامرتون رو به تعویق انداختید به وینتر؟ چطوری باهاشون مکاتبه کردید و ایا موافقت کردن؟ چه جوابی بهتون دادن؟ اگه ممکنه تجربیاتتون رو با ما هم در میان بذارید چون منم میخام ببینم میشه ترم وینتر 2016 م رو به سامر 2017 به تعویق بندازم یا نه. مرسی
    دوست عزیز همانطور که قبلا گفتم طبق جوابشون برای ترم بعدی نامه پذیرش دریافت خواهید کرد! گفته در ماه نوامبر که با در نظر پست امکان داره چند هفنه بعدش به دستتون برسه. بهتون تبریک میگم

Junior Member

کسی می دونه پول تو این شهر بلوکه میشه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    اون روزی که واسه مصاحبه رفتم، آفیسر بهم دو تا برگه داد مبنی بر اینکه 8640 یورو رو پس از رسیدن به آلمان باید به یک حساب مشخص ریخته و بیشتر از 1/12 رو ماهانه برداشت نکنم.منم جفتشون رو امضا کردم.به تعبیری میشه جواب سوالتون مثبته

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    بله حداقل برای سال اول که 100% مطمئنم
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

این دانشگاه از نظر پذیرش دادن چطور هست؟سخته یا نه؟
    universitet rostock..
    من معدل کارشناسیم 13 است ...

نقل قول نوشته اصلی توسط moeenguitar نمایش پست ها
    این دانشگاه از نظر پذیرش دادن چطور هست؟سخته یا نه؟
    universitet rostock..
    من معدل کارشناسیم 13 است ...
    دقیق نمیشه گفت چون به رزومه و مقطع و رشته ای که میخواهید بخونید هم تاثیر گذار هست
    ولی در کل برای فوق لیسانس معدل محور هستن در حالت کلی که باید زیر 2.5 یا به عبارتی بتالای 15 باشه ولی اگه به زبان المانی بخواهید بخوانید عموما مقدار متقاضیش به مقدار قابل توجه ای کمتر از انگلیسی هست و شانس قبولی بیشتر. ولی بازم میگم به رشته و دانشگاه
    بستگی داره و بهترین راه اینه که امتحان کنید و همچنین تو قسمت اعلام نتایج جستجو کنید

دوستان به نظرتون این دانشگاه ارزش برق پاور خوندن رو داره؟ دانشگاه سطح بالایی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ROSTOCK

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    Application documents

• Completely filled in and signed application (German version, English version)
    • Certificate (certified copy) that qualifies you for studying at a university in your home country in German or English translation
    • All university certificates and diploma in national language and in German or English translation
    • Proof of sufficient German language skills (ZMP - Zentrale Mittelstufenprüfung of Goethe Institute, at least mark „Good“, German Language University Entrance Examination for foreign applicants DSH 2 or TestDaF with a result sufficient for the applied university admission)
    باسلام
    میخواستم ببینم این
    • Certificate (certified copy) that qualifies you for studying at a university in your home country in German or English translation دقیقا چیه؟ رتبه ای که تو کارشناسی آوردیم یا یه برگه که از لیسانس فارغ التحصیل شدیم و ادامه تحصیلمون بلا مانع است؟
    • و بعد این امتحانای زبان نسبت به level بندی A2, b1,... در چه سطحیه و اینکه آیا اینا رو RosTOCK میخواد؟ من چند روز پیش که این دانشگاه رو دیدم، نوشته لود مدرک زیان آلمانی نمیخواد و فقط انگلیسی میخواد.!
    • و یه چیز دیگه: نوشته بود gre WRITING MIN 3 میخواد و من شدم 2.5 کسی میدونه آیا سفت و سخت میگیره یا قبول میکنن؟

ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)