صفحه 18 از 69 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 690

موضوع: کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

پیش فرض پاسخ : کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

سلام خواهشا راهنمايي كنيد
    بعد از گرفتن ويزاي جستجوي كار حتما بايد تو همون شهري كه فارغ التحصيل شديد دنبال كار بگرديد يا تو شهراي ديگه آلمانم ميشه دنبال كار گشت؟؟؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chrisredfield نمایش پست ها
    سلام خواهشا راهنمايي كنيد
    بعد از گرفتن ويزاي جستجوي كار حتما بايد تو همون شهري كه فارغ التحصيل شديد دنبال كار بگرديد يا تو شهراي ديگه آلمانم ميشه دنبال كار گشت؟؟؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
    هیچ محدودیتی در مورد شهرتون وجود نداره. می تونین تو تمام آلمان یا اصلا کشورای دیگه دنبال کار بگردین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

اون 18 ماهی که بعد از فارغ التحصیلی فرصت پیدا کردن کار مرتبط رو داریم آیا میشه کارهای معمولی بصورت نامحدود انجام داد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    اون 18 ماهی که بعد از فارغ التحصیلی فرصت پیدا کردن کار مرتبط رو داریم آیا میشه کارهای معمولی بصورت نامحدود انجام داد ؟
    بله

برای اون ۱۸ ماه هیچ محدودیتی نیست
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Junior Member AzarArt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic

سلام آذر هستم..
    ليسانس گرافيك دارم..با معدل 18.
    ...برادرم آلمان زندگي مي كنه و از لحاظ دعوت نامه مشكلي ندارم..الان دارم كلاس زبان آلماني ميرم..
    اول اينكه مي خواستم راهنماييم كنين كه براي ادامه تحصيل در آلمان چه كارهايي لازمه انجام بدم؟؟
    دوم اينكه در آلمان در رشته ي گرافيك بعد از تحصيل بيشتر از چه نرم افزاري استفاده مي كنند؟/
    خيلي ممنون ميشم راهنماييم كنين..

یه سوال دیگه اینکه اون کاری که بعد از فراغت به بحث اقامت و بلو کارت تبدیل میشه حتما باید مرتبط با گرایش ارشدمون باشه ؟ یا بطور کلی با رشته ما نزدیکی داشته باشه کافیه ؟
    همچنین آیا کارهایی که بعد از فراغت بعنوان assistant در دانشگاه هست نیز شامل بحث بالا میشه ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting at shahid beheshti university

با سلام. دوستان گفته شده كه براي گرفتن پاسپورت المان بايد ٨ سال در المان اقامت داشت.ميخواستم ببينم كه ايا زمان تحصيل هم جزو اين مدت محسوب ميشه؟؟؟؟ يا منظور ٨ سال سابقه كار با پرداخت ماليات هست؟؟ممنون ميشم اگر كمكم كنيد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaf93 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان گفته شده كه براي گرفتن پاسپورت المان بايد ٨ سال در المان اقامت داشت.ميخواستم ببينم كه ايا زمان تحصيل هم جزو اين مدت محسوب ميشه؟؟؟؟ يا منظور ٨ سال سابقه كار با پرداخت ماليات هست؟؟ممنون ميشم اگر كمكم كنيد.
    اگه هشت سال تو آلمان زندگی کنین، حتی اگه کار هم نکنین، حتی اگه تحصیل هم نکنین می تونین پاسپورت آلمانی بگیرین (البته مشروط به دادن امتحانات مربوطه و غیره ).

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه هشت سال تو آلمان زندگی کنین، حتی اگه کار هم نکنین، حتی اگه تحصیل هم نکنین می تونین پاسپورت آلمانی بگیرین (البته مشروط به دادن امتحانات مربوطه و غیره ).
    با سلام
    متاسفانه پاسخ شما درست نیست.
    صرف 8 سال زندگی در آلمان باعث دریافت پاسپورت نمیشه.حتی موجب دریافت ویزای نامحدود (Niederlassungserlaubnis)هم نمیشه.
    هر کدوم از اینها(ویزای نامحدود و یا در مرحله بعد دریافت پاسپورت) پیش شرطهای خاص خودشون رو دارند که مهترین اونها داشتن کار و پرداخت مالیات بمدت معینی هست(موارد جزیی زیاد دیگه ای هم هست که بسته به شرایط فرد فرق میکنه).

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه پاسخ شما درست نیست.
    صرف 8 سال زندگی در آلمان باعث دریافت پاسپورت نمیشه.حتی موجب دریافت ویزای نامحدود (Niederlassungserlaubnis)هم نمیشه.
    هر کدوم از اینها(ویزای نامحدود و یا در مرحله بعد دریافت پاسپورت) پیش شرطهای خاص خودشون رو دارند که مهترین اونها داشتن کار و پرداخت مالیات بمدت معینی هست(موارد جزیی زیاد دیگه ای هم هست که بسته به شرایط فرد فرق میکنه).
    خیر، نظر شما درست نیست.
    شخصا از اقوام بسیار بسیار نزدیک خودم کسی رو می شناسم که هشت سال تو آلمان زندگی کرد و درست سر هشت سال برای پاسپورت اقدام کرد و گرفت، بدون اینکه حتی یک سال کار کرده باشه. از اول برای تحصیل در مقطع magister اومد و تا پایان دوره اش هم پاسپورت گرفت. جزء استثنائات هم نبود. بر اساس قانون عمومی اقدام کرد، نه اینکه بر حسب بند و تبصره تلاش کنه برای پاسپورت گرفتن.
    ایشون تو ایالت برمن بود.
    اگه برای ایالت شما همچین قانونی هست که حتما باید مالیات داده باشی من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)