صفحه 3 از 69 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 690

موضوع: کار بعد از تحصیل و مسائل مربوط به اقامت از این طریق

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از تحصیل در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم:

بعد از اتمام دوره تحصیل همونطور که همه میدونیم، اجازه داریم مدتی (حالا یک یا 1.5 سال) اقامتمون رو تمدید کنیم و دنبال کار بگردیم.

می خوام ببینم کسی تا حالا به این مرحله رسیده؟ یعنی این کار رو کرده؟

میخوام ببینم باز هم برای تمدید اقامت باید تمکن مالی رو ثابت کرد؟ یعنی موجودی حساب 8000 یورویی؟
    سلام من یه چیزی می‌دونم اما نمیدونم که به دارد شما میخوره یا نه چون واسه مورد من هستش..
    من واسه phd دارم میارم و فاند دارم استادم بهم گفته که بعد از اینکه phd رو گرفتم یک سال می‌تونم بمونم و در اون یک سالی‌ که هستم اونجا اگه نتونم کار پیدا کنم دولت به من بیمه‌ بیکاری میده.. و بد از اینکه یک سال تموم شد و کاری پیدا نشد باید برگردم :دی چون من در دوران تحصیلم دارم مالیات و بیمه‌ بیکاری و بازنشستگی میدم..
    در ضمن تو اون یه سال فوتوسنتز که نمیخوای بکنی :دی
    حالا نمیدونم که واسه کسایی‌ که فاند نداشتن شرایط چطوریه..ولی‌ از یکی‌ از دوستام پرسیدم تصدیق می‌کنم که منبع در حد شنیدن که میگفت واسه اون یک سال اگه قبلا فاند نداشتی‌ یا کار نداشتی‌ باید تمکن مالی ثابت کنی‌ اما نمیدونم که همون ۸۰۰۰ تا هست یا نه
    ویرایش توسط sorahi : August 8th, 2012 در ساعت 04:21 PM
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    جواب بعضی سوالاتتون رو میتونید در این فایل پیدا کنید.
    اگه میخواهید کاملا مطئن بشید به بخش ویزا ایمیل یزنید و سوالاتتون رو بپرسید, سریع جواب میدند.
    من همین فایل رو نگاه کردم و متاسفانه مدارکی که میخوان بیشتر از اونه. در واقع بیشتر مدارک ویزای دانشجویی رو میخوان. من به سفارت ایمیل هم زدم ولی جوابی نگرفتم. خلاصه دیروز خودم حضوری رفتم و سوال کردم. صبح زود(حدود 7 )باید اونجا باشید. به 30 نفر اول اجازه میدن وارد شوند و سوالهاشون رو بپرسند. حالا من چند تا سوال پرسیدم که واسه اینکه بقیه هم بدونند بهتون میگم:
    1- واسه کسایی که برای کار اقدام می کنند، احتیاجی به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیست.
    2- با اینکه توی سایت چیزی ننوشته بایدmotivation letter هم بنویسید(مثل دانشجو ها)
    3-از 15 مرداد هیچ مدرک فارسی ازتون قبول نمی کنند حتی گواهی حساب
    4- گواهی عدم سوء پیشینه هم نیازی نیست.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال دارم:

بعد از اتمام دوره تحصیل همونطور که همه میدونیم، اجازه داریم مدتی (حالا یک یا 1.5 سال) اقامتمون رو تمدید کنیم و دنبال کار بگردیم.

می خوام ببینم کسی تا حالا به این مرحله رسیده؟ یعنی این کار رو کرده؟

میخوام ببینم باز هم برای تمدید اقامت باید تمکن مالی رو ثابت کرد؟ یعنی موجودی حساب 8000 یورویی؟
    در سایت اداره مهاجرت، همه چیز توضیح داده شده که چه مدارکی مورد نیاز هست. خیر! گواهی تمکن مالی نمیخواد و در اون مدت هم هر چقدر بخواید میتونید کار کنید. کاربر amirkolan هم الان در این مرحله هستند.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

همه ایالتها اینجوری نیست دوست عزیز.
    رفیق من که آلمانه بعد پایان درسش 4020 یورو بلوکه کرد که 6 ماه ویزاش تمدید بشه. در آلمان همیشه حواسشون هست که شما بی پول نمونید که استانداردهای زندگی اجتماعی بیاد پایین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    در سایت اداره مهاجرت، همه چیز توضیح داده شده که چه مدارکی مورد نیاز هست. خیر! گواهی تمکن مالی نمیخواد و در اون مدت هم هر چقدر بخواید میتونید کار کنید. کاربر amirkolan هم الان در این مرحله هستند.
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط alen_1381 نمایش پست ها
    همه ایالتها اینجوری نیست دوست عزیز.
    رفیق من که آلمانه بعد پایان درسش 4020 یورو بلوکه کرد که 6 ماه ویزاش تمدید بشه. در آلمان همیشه حواسشون هست که شما بی پول نمونید که استانداردهای زندگی اجتماعی بیاد پایین.
    پس باید اصلاح کنم و بگم که: برلین نمیخواد!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

من المان دانشجوی دکتری هستم. قراداد کاری دارم و مالیات پرداخت می کنم. بعد ورود به المان ویزای دانشجویی 2 ساله گرفتم. الان بعد 6 ماه متوجه شدم که ویزای دانشجویی شماره 16 و و یزای کاری شماره 18 هست و کسایی که ویزای 18 دارند ، می توانند اقامت بعد 5 سال بگیرند. ویرای بنده 16 خورده بود. از دانشگاه exmatriculation کزدم و به 18 می خوام تغییرش بدم. حالا برا رفتن به ایران و برگشتن تو فرودگاه مشکل ایجاد نمی شه. یعنی من از ابتدا ویزای دانشجویی گرفتم و بعد 6 ماه اقامت، الان ویزای کاری دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil Science-Soil chemical

با سلام
    مي خواستم بپرسم در صورتي كه همسر پذيرش phd بگيرد آيا امكان اجازه كار براي نفر ديگر فراهم است
    با تشكر

Junior Member manakp92 آواتار ها

نباید مشکلی باشه....مهم اینه که شما ویزا دارید و یا کارت اقامت دارید... و دارید قانونی رفت و آمد می کنید... من هم ویزای دانشجویی ام رو به کاری تغییر دادم . حتی شهر و دانشگاهم هم تغییر کرد.... راستی قرارداد شما هم ،TVL-E13 هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melikajun63 نمایش پست ها
    من المان دانشجوی دکتری هستم. قراداد کاری دارم و مالیات پرداخت می کنم. بعد ورود به المان ویزای دانشجویی 2 ساله گرفتم. الان بعد 6 ماه متوجه شدم که ویزای دانشجویی شماره 16 و و یزای کاری شماره 18 هست و کسایی که ویزای 18 دارند ، می توانند اقامت بعد 5 سال بگیرند. ویرای بنده 16 خورده بود. از دانشگاه exmatriculation کزدم و به 18 می خوام تغییرش بدم. حالا برا رفتن به ایران و برگشتن تو فرودگاه مشکل ایجاد نمی شه. یعنی من از ابتدا ویزای دانشجویی گرفتم و بعد 6 ماه اقامت، الان ویزای کاری دارم.

Junior Member manakp92 آواتار ها

بستگی داره به اینکه PhD از نوع کاری هست یا دانشجویی. من که از اداره مهاجرت پرسیدم گفتن..هر جور که ویزای نفر اول باشه...ویزای همراه هم همونطور خواهد بود....بنابراین وقتی میتونید کار کنید که ویزای اصلی تون کاری باشه....البته اون هم یه شرایطی داره که به من گفتن یه کم پیچیده هستش..... مثلا اگه نفر اول پاره وقت کار میکنه مثل اکثر PHD ها نفر همراه هم باید یه کار پاره وقت بکنه..... من خودم دنبالش هستم و باز هم از اداره مهاجرت با جزئیات بیشتر می پرسم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maslehati نمایش پست ها
    با سلام
    مي خواستم بپرسم در صورتي كه همسر پذيرش phd بگيرد آيا امكان اجازه كار براي نفر ديگر فراهم است
    با تشكر

دوستان:
    من قراره phd لهستان بخونم ولی 3سال از اون را روی پروژه یک کمپانی آلمانی و در آلمان خواهم بود. قراره بهم حقوق هم بدن. وضعیت من بعد از اتمام phd چگونه خواهد بود. آیا میتونم از این اقامتم در آلمان استفاده کنم واسه پرونده های آیندم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)