صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: مالزی | حواله ارز | صرافی و مباحث مرتبط

Junior Member ali_ksh آواتار ها

پیش فرض مالزی | حواله ارز | صرافی و مباحث مرتبط

سلام دوستان من تاپیکی با این عنوان پیدا نکردم
    بهمین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم ممنون میشم دوستان محترمی که در مالزی هستند روشهایی که هم اکنون مورد استفاده هست رو به قبولی های جدید بفرمایند.
    با تشکر فراوان

پیش فرض پاسخ : حواله ارز - بهترین روش ارسال ارز به مالزی و میزان کارمزد

سلام. به مالزی خوش اومدید.

صرافی هایی در مالزی هستند که هر کدام وبسایتی هم دارند و شرح مفصلی از خدماتشون رو نوشته اند. این صرافی ها به این صورت کار میکنند که از شما کارمزدی نمیگیرند و فقط تفاوت خرید و فروش ارز عایدشان میشود. شما پولتون رو در ایران به یکی از حساب های بانکی که در این وبسایت ها معرفی شده واریز میکنید و با اعلام واریزتون همزمان میتواند پول رو در مالزی تحویل بگیرید یا اینکه با دادن شماره حساب بانکیتون وجه به حسابتون در مالزی واریز میشود.
    نکته مهم اینه که تا حد امکان از اعتبار صرافی مطمین بشوید و همچنین نرخ ارز رو همان روز در این وبسایت ها با هم مقایسه کنید تا بهتر بتونید روی نرخ ارز تصمیم بگیرید. برخی از این صرافی ها برای مواردی تخفیف ویژه قایلند یعنی با نرخ پایین تری ارز را ارایه میدهند مثل اعضای سایتشون ، دانشجویان ، مبالغ بالا

چند نمونه از صرافی ها که با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید
    ویرایش توسط nima_AA : June 24th, 2012 در ساعت 09:06 AM دلیل: حذف نام صرافی ها

سلام دوست عزیز
    از اینکه لطف کردین و این اطلاعات مفید رو دادین ممنون

لطفا راههای مطمئن شدن از اعتبار صرافی رو هم ذکر کنین
    چون ماها فقط در صورتی از اعتبارش مطمئن میشیم که یه بار از خدمات اون صرافی استفاده کنیم و ممکنه این حالت اصطلاحاً نقره داغ بشیم
    پس لطفا خودتون یا سایر دوستان صرافی هایی رو که ازشون استفاده میکنن و مطمئن هست رو ذکر کنین
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط LADAN_1978 نمایش پست ها
    « نکته مهم اینه که تا حد امکان از اعتبار صرافی مطمین بشوید »
    ویرایش توسط nima_AA : June 19th, 2012 در ساعت 05:09 PM

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

البته توجه داشته باشید که نرخ فروششون با بازار 10 تومنی هم بیشتره!($),ولی برای مواقع بحرانی مفیده.

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

عزیزان اسم بردن از صرافی ها تبلیغ محسوب میشه !

تشریف که آوردید، بعد از یک هفته دستتون میاد که به کی میشه اعتماد کرد !
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    البته توجه داشته باشید که نرخ فروششون با بازار 10 تومنی هم بیشتره!($),ولی برای مواقع بحرانی مفیده.
    همینطوره. فقط در مواقع ضروری و اونهم با مقایسه فراوان قیمتها و چک و چانه زدن روش حواله رو انتخاب کنید. اگه میتونید تا حد امکان از ارز دانشجویی استفاده کنین که عالیه. اگر باز نیاز داشتید به نظر من اگر کسی/مسافری/ اشنایی میتونه براتون دلار از ایران بیاره و در مالزی تبدیل کنید معمولا به صرفه تره. البته اگر خواستید از این روش استفاده کنید دقت کنید نرخ تبدیل دلار به رینگیت در صرافی های مالزی حدود 3.15 یا بالاتر باشه تا این روش به صرفه شود.
    لازم به ذکر است هیچ قطعیتی در این چیزها که گفتم نیست و صرفا نظر شخصیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان من یه چیزی در این مورد شنیدم. البته قبلا هم شنیده بودم ولی جای دقیقشو نمیدونستم.
    گویا یه سری صرافی های ایرانی هستند (در مالزی) که شما میرید و روی دستگاه کارتخوانشون کارت عضو شتاب ایران رو می کشید و هرچقدر پول میخواید (به ریال) به حساب صاحب صرافی میریزید و اونها معادل همون پول به رینگیت رو به حساب شما در مالزی میریزند.
    جایی که به من آدرس دادن تو سِردانگ هست، نزدیک Heritage
    البته هنوز خودم استفاده نکردم ولی تو برنامم هست که استفاده کنم

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی در این مورد شنیدم. البته قبلا هم شنیده بودم ولی جای دقیقشو نمیدونستم.
    گویا یه سری صرافی های ایرانی هستند (در مالزی) که شما میرید و روی دستگاه کارتخوانشون کارت عضو شتاب ایران رو می کشید و هرچقدر پول میخواید (به ریال) به حساب صاحب صرافی میریزید و اونها معادل همون پول به رینگیت رو به حساب شما در مالزی میریزند.
    جایی که به من آدرس دادن تو سِردانگ هست، نزدیک Heritage
    البته هنوز خودم استفاده نکردم ولی تو برنامم هست که استفاده کنم
    اگر اینطوری باشه خیلی خوب میشه و لازم نیست مبلغ زیاد با خودمون بیاریم

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

پیش فرض پاسخ : وسایلی که در سفر به مالزی مورد نیاز است

به نظرتون رینگیت از ایران بگیرم یا اونجا ؟ اگه اونجا بخوام بگیرم از ایران دلار با خودم بیارم یا یورو ؟

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

پیش فرض پاسخ : وسایلی که در سفر به مالزی مورد نیاز است

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    به نظرتون رینگیت از ایران بگیرم یا اونجا ؟ اگه اونجا بخوام بگیرم از ایران دلار با خودم بیارم یا یورو ؟
    اکثر اوقات دلار به صرفه تر از یوروست,بابت بردن رینگیت یا دلار هم نمیشه قاطع نظر داد هر روز متفاوته,معمولا مواقعی که نرخ برابری بالاست(توی این برهه 3.15-3.20) بهتره قیمت بازار رو بررسی کنی و روزهایی که این نرخ پایین باشه(کمتر از 3.07) من ترجیح میدم دلار بگیرم چون احتمال افزایش ارزش دلار وجود داره,البته احتمال اینکه برنانکه تا 30-50 روز آینده طرح QE3 رو اجرا کنه زیاده که در اینصورت ارزش $ سقوط میکنه.از سایت زیر برای تبدیل نرخ استفاده کنید: http://www.xe.com/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)