نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    شما فول فاند بوديد و از باكو رد شديد
    بله فول فاند بودم...چطور مگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artha نمایش پست ها
    بله فول فاند بودم...چطور مگه؟
    اينو پرسيدم چون معمولا در باكو به اونهايي كه فول فاند هستند صرفنظر از بقيه موارد ويزا مي دن. ولي من يك دوستي دارم كه وضعيتش تقريبا مشابه شما بود يعني برادرش شهروند امريكاست و مادر و پردرش هم گرين كارت دارند.و هيچ كس رو تو ايران نداره. ايشون از سفارت امريكا در ايتاليا ويزا گرفت و ظرف 4-5 روز كلير شد. ( دكتري صنايع - فول فاند) .ولي خوب همه چيز به قسمت و خواست خدا بستگي داره. موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    اينو پرسيدم چون معمولا در باكو به اونهايي كه فول فاند هستند صرفنظر از بقيه موارد ويزا مي دن. ولي من يك دوستي دارم كه وضعيتش تقريبا مشابه شما بود يعني برادرش شهروند امريكاست و مادر و پردرش هم گرين كارت دارند.و هيچ كس رو تو ايران نداره. ايشون از سفارت امريكا در ايتاليا ويزا گرفت و ظرف 4-5 روز كلير شد. ( دكتري صنايع - فول فاند) .ولي خوب همه چيز به قسمت و خواست خدا بستگي داره. موفق باشيد
    سلام
    ممنونم از راهنماییتون...دوست شما در ایتالیا دانشجو بود یا اقامت اونجا رو داشت؟چون من شنیدم دیگه به جز کشورهای اطراف ایران، ایرانی ها جای دیگه نمی تونن برای ویزا برن.حتی خاله خودم رفت آلمان بهش گفتن ایرانی هستی باید بری اطراف ایران و بهش ویزا ندادن. .دوست شما با چه ویزایی رفت ایتالیا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artha نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از راهنماییتون...دوست شما در ایتالیا دانشجو بود یا اقامت اونجا رو داشت؟چون من شنیدم دیگه به جز کشورهای اطراف ایران، ایرانی ها جای دیگه نمی تونن برای ویزا برن.حتی خاله خودم رفت آلمان بهش گفتن ایرانی هستی باید بری اطراف ایران و بهش ویزا ندادن. .دوست شما با چه ویزایی رفت ایتالیا؟
    سلام ، دوستم يك مقاله ارائه كرد و به بهانه شركت در كنفرانس تونست ويزاي ايتاليا رو بگيره. و قبل از رفتنش به ايتاليا با سفارت امريكا در اونجا مكاتبه كرد ( يعني ايميل زد) و اونا رو قانع كرد كه موافقت كنند. موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا این ویزای غیرمهاجرتی چیه، منظورم برای چندوقت بهت ویزا می دن و برای ما میشه که برای ادامه تحصیل بریم؟ و بعد چه مدت جوابش میاد؟
    و من امسال لاتاری شرکت کردم، مشکلی نداره اونم ثبت نام کنم؟
    اگه در کل یه توضیح کاملی بدید که چیه و چجوریه،خیلی ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این ویزای غیرمهاجرتی چیه، منظورم برای چندوقت بهت ویزا می دن و برای ما میشه که برای ادامه تحصیل بریم؟ و بعد چه مدت جوابش میاد؟
    و من امسال لاتاری شرکت کردم، مشکلی نداره اونم ثبت نام کنم؟
    اگه در کل یه توضیح کاملی بدید که چیه و چجوریه،خیلی ممنون میشم
    شما میتونین از این سایت اطلاعات مفیدی رو بدست بیارین.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید میخاستم بدونم جهت اقدام برای گرفتن ویزای توریستی برای پدر و داییم از کجا باید شروع کنم. چه فرم هایی را باید پر کنم و چه مبالغی رو باید پرداخت کنم تا وقت مصاحبه براشون بگیرم. ترجیحا میخام ار آنکارا براشون بگیرم. لطفا مراحلی را که از ابتدا باید انجام بدم بهم بگید و اگر امکان داره لینک فرم هایی را که باید پر کنم رو هم بهم بگید..من اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.. خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maiseem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید میخاستم بدونم جهت اقدام برای گرفتن ویزای توریستی برای پدر و داییم از کجا باید شروع کنم. چه فرم هایی را باید پر کنم و چه مبالغی رو باید پرداخت کنم تا وقت مصاحبه براشون بگیرم. ترجیحا میخام ار آنکارا براشون بگیرم. لطفا مراحلی را که از ابتدا باید انجام بدم بهم بگید و اگر امکان داره لینک فرم هایی را که باید پر کنم رو هم بهم بگید..من اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.. خیلی خیلی ممنونم
    -----------------------
    ابتدا به این سایت میروید https://ceac.state.gov/ceac همه افراد باید به طور جداگانه فرم 160 را پر نمایند اگر قراره چند نفر با هم مسافرت نمایند در پر کردن فرم اسامی انها را در محل مربوطه نوشته شود
    سپس به این سایت برای گرفتن وقت و پرداخت هزینه میروید https://ais.usvisa-info.com/en-tr/niv
    یک اکانت می سازید وقتی با اکانت خود وارد شدید حالا افرادی که قرار است با هم مسافرت کنند را به سایت اضافه نمایید که بعد از تایید مشخصات افراد ظاهر می شود بعد دکمه ادامه را می زنید در صفحه بعد مشخصات افراد و مجموع پولی را که باید پرداخت نمایید ظاهر می شود حالا در صورت وجود داشتن وقت مصاحبه انرا انتخاب نمایید و هزینه ها را پرداخت نمایید که کلا پنج مرحله میشود بعد از تاییدیه پرداخت کار تمام می شود .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)