صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط artha نمایش پست ها
    بله فول فاند بودم...چطور مگه؟
    اينو پرسيدم چون معمولا در باكو به اونهايي كه فول فاند هستند صرفنظر از بقيه موارد ويزا مي دن. ولي من يك دوستي دارم كه وضعيتش تقريبا مشابه شما بود يعني برادرش شهروند امريكاست و مادر و پردرش هم گرين كارت دارند.و هيچ كس رو تو ايران نداره. ايشون از سفارت امريكا در ايتاليا ويزا گرفت و ظرف 4-5 روز كلير شد. ( دكتري صنايع - فول فاند) .ولي خوب همه چيز به قسمت و خواست خدا بستگي داره. موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    اينو پرسيدم چون معمولا در باكو به اونهايي كه فول فاند هستند صرفنظر از بقيه موارد ويزا مي دن. ولي من يك دوستي دارم كه وضعيتش تقريبا مشابه شما بود يعني برادرش شهروند امريكاست و مادر و پردرش هم گرين كارت دارند.و هيچ كس رو تو ايران نداره. ايشون از سفارت امريكا در ايتاليا ويزا گرفت و ظرف 4-5 روز كلير شد. ( دكتري صنايع - فول فاند) .ولي خوب همه چيز به قسمت و خواست خدا بستگي داره. موفق باشيد
    سلام
    ممنونم از راهنماییتون...دوست شما در ایتالیا دانشجو بود یا اقامت اونجا رو داشت؟چون من شنیدم دیگه به جز کشورهای اطراف ایران، ایرانی ها جای دیگه نمی تونن برای ویزا برن.حتی خاله خودم رفت آلمان بهش گفتن ایرانی هستی باید بری اطراف ایران و بهش ویزا ندادن. .دوست شما با چه ویزایی رفت ایتالیا؟

Junior Member

سلام
    ممنونم از راهنماییتون...دوست شما در ایتالیا دانشجو بود یا اقامت اونجا رو داشت؟چون من شنیدم دیگه به جز کشورهای اطراف ایران، ایرانی ها جای دیگه نمی تونن برای ویزا برن.حتی خاله خودم رفت آلمان بهش گفتن ایرانی هستی باید بری اطراف ایران و بهش ویزا ندادن. .دوست شما با چه ویزایی رفت ایتالیا؟
    سلام ، دوستم يك مقاله ارائه كرد و به بهانه شركت در كنفرانس تونست ويزاي ايتاليا رو بگيره. و قبل از رفتنش به ايتاليا با سفارت امريكا در اونجا مكاتبه كرد ( يعني ايميل زد) و اونا رو قانع كرد كه موافقت كنند. موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

سلام به همه
    یک سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنین...
    من یک دختر 27 ساله و مجرد هستم تمام خانوادم آمریکا هستن...یکی از برادرهام citizen هست و اون یکی با ویزای F1 اونجاست...پدر مادرم هم green card دارن...من هم پذیرش داشتم ولی 2 بار برای همین ترم بهار به خاطر اینکه خانوادم اونجان reject شدم اول از باکو و بعد از قبرس و مجبور شدم دیفر کنم برای ترم بعدی...فکر کردم شاید ویزای توریستی راحتر بهم بدن...کسی تجربه مشابهی داشته؟به نظر شما ویزای توریستی فکر خوبی هست؟چقدر شانس دارم؟ممنون می شم اگه زود منو راهنمایی کنین...
    اگر امکانش را دارید که به نظر میرسه دارید، ویزای توریستی از کانادا گرفته، آنجا در مونترال یا اتاوا مصاحبه دهید و در کمتر از یک ماه ویزا کلیر شوید. ۲ تا از دوستان من با امتحان چنین راهی، جواب گرفتند. راستی من هم از باکو ویزا گرفتم اما از بس در کلیر شدم، مجبور به دیفر شدم. خواستم این را بگم که بدانید هنوز چیزی را از دست ندادید!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

با سلام

بدون پیش زمینه که وقت دوستان گرفته نشود توضیح کاملی از درخواست خود را ارائه میکنم

سال سن دارم متاهل و دارای دوفرزند پسر

دایی اینجانب که بیش از سی سال است ساکن آمریکا و با شرکت های معتبر نفتی همکاری میکند مایل است خواهر خود را که مادر من محسوب میشود دعوت نماید و همچنین اینجانب هم بهمراه ایشان باشم

لطفا با توجه به توضیح بالا و مراتب پایین اینجانب را راهمایی فرمایید

من کارمند وزارت نفت وبا 20 سال سابقه هستم و میتوانم گواهی اشتغال بکار بگیرم
    حساب بانک با سپرده کوتاه مدت با موجودی متغییر ولی با حداقل بیست میلیون تومان مانده دارم
    حساب جاری با گردش مالی دارم ولی همیشه مبالغ گردشی آن در حد زیر یک میلیون تومان است
    دارای سند مالکیت آپارتمان و خانه هستم
    در دو سال گذشته دو بار با ویزای شینگن وارد اروپا شده ام یکی همراه خانواده ودیگری تنها و در موعد مقرر برگشته ام

حال با توجه به این موارد لطفا به سوالات من در صورت امکان پاسخ فرمایید

آیا من شانسی برای اینکه خانواده خود را که بجز مادرم شامل همسر و دو پسر 12 و 2 ساله است همراه داشته باشم (همسر من خانه دار است

آیا من شانسی را که همراه مادرم فقط مسافرت کنم دارم مادر من دارای سند مالکیت است و حدود 70 ساله است و خانه دار و پدر من 30 سال پیش فوت شده است

من از لحاظ توانایی صحبت به انگلیسی ضعبف هستم آیا برای مصاحبه اشکالی ایجاد میکند

دیگران میگویند سفارت امریکا در دبی گزینه مناسبی نمی باشد و کمتر شانس قبولی وجود دارد
    آیا این موضوع برای سفارت ترکیه نیز صدق میکند و آیا آنکارا گزینه مناسب تری است یا استانبول

و سئوال آخر

اگر من شانسی دارم چه مدارکی لازم است و از ابتدای ترین مرحله که درخواست دعوتنامه و پر کردن فرم ها است لطفا برایم توضیح دهید

از اینکه برای من فقط گذاشتید کمال تشکر را دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

As you described your situation, the best way is to do the interview separately with your mother because it's obvious that you are going to leave Iran and stay in USA after entering it. So, the bank statement and work experience are good clues of your social ties to Iran but you have to consider more factors about the possible questions which the officer may ask you in interview. Filling the forms and collecting the official documents are easy so firstly you need to find and use the best approach to catch this issue!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member محیا آواتار ها

سلام من دختر مجرد 22 ساله هستم و لیسانس دارم ولی الان دانشجو نیستم
    خواهر م امریکاست و می تونه از طریق دانشگاش برام دعوت نامه بفرسته پدرم شرکت داره و سفر های اسیایی چین و دبی و.... رفتم ولی اروپا تا حالا نرفتم هیچ ملکی هم ندارم اما اگر ضروری باشه می تونم یه کاریش بکنم . به نظرتون می تونم تنهایی ویزا بگیرم یا اینکه باید همراه پدر مادرم باشم ؟؟ یا در هر دو حالت به هم ویزا نمیدن؟؟ خواهر و برادرم تو ایران دارم . ممنون می شم کمکم کنید و اگر احتمال ویزا دادن هست چه مدارکی لازم است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    اگر امکانش را دارید که به نظر میرسه دارید، ویزای توریستی از کانادا گرفته، آنجا در مونترال یا اتاوا مصاحبه دهید و در کمتر از یک ماه ویزا کلیر شوید. ۲ تا از دوستان من با امتحان چنین راهی، جواب گرفتند. راستی من هم از باکو ویزا گرفتم اما از بس در کلیر شدم، مجبور به دیفر شدم. خواستم این را بگم که بدانید هنوز چیزی را از دست ندادید!
    سلام دوست عزیز she
    منطورتون اینه که مونترآل و اوتاوا مدارک ما ایرانی ها رو بررسی می کنن و نمی گن که برین از ترکیه و امارت اقدام کنین؟
    من هم می تونم ویزای توریستی یا بیزینسی کانادا رو بگیرم و مدت کوتاهی برم اونجا.
    با توجه به شرایطم که توی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post293559
    نوشتم ایا می تونم از همین 2 شهر اقدام کنم و شانسم آیا نسبت به آنکارا بیشتر می شه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز she
    منطورتون اینه که مونترآل و اوتاوا مدارک ما ایرانی ها رو بررسی می کنن و نمی گن که برین از ترکیه و امارت اقدام کنین؟
    من هم می تونم ویزای توریستی یا بیزینسی کانادا رو بگیرم و مدت کوتاهی برم اونجا.
    با توجه به شرایطم که توی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post293559
    نوشتم ایا می تونم از همین 2 شهر اقدام کنم و شانسم آیا نسبت به آنکارا بیشتر می شه؟
    ممنون
    Yes. At least it's true for students!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام من دختر مجرد 22 ساله هستم و لیسانس دارم ولی الان دانشجو نیستم
    خواهر م امریکاست و می تونه از طریق دانشگاش برام دعوت نامه بفرسته پدرم شرکت داره و سفر های اسیایی چین و دبی و.... رفتم ولی اروپا تا حالا نرفتم هیچ ملکی هم ندارم اما اگر ضروری باشه می تونم یه کاریش بکنم . به نظرتون می تونم تنهایی ویزا بگیرم یا اینکه باید همراه پدر مادرم باشم ؟؟ یا در هر دو حالت به هم ویزا نمیدن؟؟ خواهر و برادرم تو ایران دارم . ممنون می شم کمکم کنید و اگر احتمال ویزا دادن هست چه مدارکی لازم است.
    سلام
    من بخشی از سئوالتون که پرسیدین می تونی تنهایی ویزا بگیری رو جواب می دم. اصولا برای گرفتن ویزا برای خانومها در حال حاضر هیچ محدودیتی وجود نداره و این طرز تفکر که خانومهای مجرد ایرانی نمی تونن سفر برن ( ویزا بگیرن ) کاملا اشتباه هستش. سالها پیش وجود داشت ولی الان اینطور نیست بنابراین چنانچه مجرد هستید می تونید برای گرفتن ویزا اقدام کنید.
    خانومهای متاهل هم تنها زمان پر کردن مدارک به امضا همسرشون نیاز دارن.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)