صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز she
    منطورتون اینه که مونترآل و اوتاوا مدارک ما ایرانی ها رو بررسی می کنن و نمی گن که برین از ترکیه و امارت اقدام کنین؟
    من هم می تونم ویزای توریستی یا بیزینسی کانادا رو بگیرم و مدت کوتاهی برم اونجا.
    با توجه به شرایطم که توی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post293559
    نوشتم ایا می تونم از همین 2 شهر اقدام کنم و شانسم آیا نسبت به آنکارا بیشتر می شه؟
    ممنون
    سلام
    یکی از بستگان من ویزای توریستی کانادا گرفت، از اوتاوا اقدام کرد(ماه گذشته)، سه سال پیش تو دوبی چون شینگن نداشت رد شده بود(البته به گفته آفیسر)،بعد از اینکه با کلی دنگ وفنگ وقت گرفت،بدون اینکه حتی مدارکش راببینند رد شد. در صورتی که فکر کنم با داشتن همون ویزای کانادا تو پاسش اگه از دوبی یا آنکارا اقدام کرده بود می گرفت.

Junior Member محیا آواتار ها

سلام
    مرسی از راهنماییتون ولی من فکر می کردم چون سفارت هیچ دلیلی برلی بازگشت من به ایران نمیبینه بهم اجازه نده؟! و مجرد بودنمو به همین دلیل عنوان کردم. بازم مرسی

سلام
    کسی اژانسی رو میشناسه که برای استانبول وقت سفارت توریستی بگیره؟؟ همه اژانسا برای انکارا میگیرن !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

سلام بچه ها
    من یه سوال دارم،من برای ژانویه 2011 وقت سفارت گرفتم و میخواستم ببینم آیا واسه درخواست وبزای توریستی باید تست پزشکی انجام داد قبل از مصاحبه ؟؟
    و اینکه من چند روز بعد از مصاحبه باید اونجا بمونم ،الان بلیط من یک روز قبل از مصاحبه هستش و برگشتش هم 2 روز بعد مصاحبه میخوام ببینم که این زمان کافی هستش یا نه!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenID نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال دارم،من برای ژانویه 2011 وقت سفارت گرفتم و میخواستم ببینم آیا واسه درخواست وبزای توریستی باید تست پزشکی انجام داد قبل از مصاحبه ؟؟
    و اینکه من چند روز بعد از مصاحبه باید اونجا بمونم ،الان بلیط من یک روز قبل از مصاحبه هستش و برگشتش هم 2 روز بعد مصاحبه میخوام ببینم که این زمان کافی هستش یا نه!!!!
    خیر هیچ تست پزشکی نیاز نیست.
    زمان رفت و برگشتتون مناسبه
    موفق باشید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام دوستان
    پدر و مادرم می خوان برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنند، کسی اطلاعاتی در مورد ویزای توریستی باکو داره؟
    ممنون می شم اگه از وضع ویزا دادن باکو اطلاعاتی دارین در اختیار بگذارین.

سلام به همگی
    می خواستم بدونم برای ویزای توریستی وقتی یه خانواده همشون با هم اقدام می کنن شرایط چطوریه ؟ یعنی مصاحبشون هم با همه یا جداست یا اینکه به همه ویزا میدن یا نمیدن یا اینکه ممکنه به یکیشون بدن به یکیشون ندن؟ پدر و مادر و بچه های بالای 21 سالو اعضای خانواده هم 5 نفر ؟؟ بودن فرزندان همراه والدین چه تاثیری روی ویزا داره ممکنه به اونام به این دلیل ویزا ندن؟؟؟برای همچین اقدامی کدوم کشور بهتره؟ با توجه به اینکه همشون هم انگلیسی بلد نیستن!؟؟؟ و چه مدارکی لازمه تا همشون بتونن ویزا بگیرن برای دیدن دخترشون ( خواهرشون) در امریکا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام به همگی
    می خواستم بدونم برای ویزای توریستی وقتی یه خانواده همشون با هم اقدام می کنن شرایط چطوریه ؟ یعنی مصاحبشون هم با همه یا جداست یا اینکه به همه ویزا میدن یا نمیدن یا اینکه ممکنه به یکیشون بدن به یکیشون ندن؟ پدر و مادر و بچه های بالای 21 سالو اعضای خانواده هم 5 نفر ؟؟ بودن فرزندان همراه والدین چه تاثیری روی ویزا داره ممکنه به اونام به این دلیل ویزا ندن؟؟؟برای همچین اقدامی کدوم کشور بهتره؟ با توجه به اینکه همشون هم انگلیسی بلد نیستن!؟؟؟ و چه مدارکی لازمه تا همشون بتونن ویزا بگیرن برای دیدن دخترشون ( خواهرشون) در امریکا؟
    I have heard a lot that in such situations at least one of the family members aren't accepted to be a possible reason for returning other family members to Iran. But we cannot easily generalize these kind of issues. As an example, I know two Iranian families who had gone to Azerbaijan for their visa interviews and all of them were accepted for their visas but they were cleared at different dates with probably more than 1 month difference. In my personal view, for your situation, it's good for your family to go the embassy/consulate where you took your visa interview for coming to USA a few years ago. This routinely expedites their paperwork in embassy/consulate and maybe in US mainland. Additionally, they might be better to present good financial proofs which prove their tight ties to Iran due to their working or financial needs in Iran. That's according to the example which I brought above. But be advised that nothing is warranted in this process and you have to be ready for any unpredictable situation! Hope this helps you find the best solution in your decision making process which you're currently doing for your family visit!

Good luck for you and keep us posted about it!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

Post اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

برای دعوت از پدر و مادر چه نوع ویزایی لازمه، J1 ؟ ایا باید دوباره برای آنها هم هزینه SEVIS پرداخته شه؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط werewolf نمایش پست ها
    برای دعوت از پدر و مادر چه نوع ویزایی لازمه، J1 ؟ ایا باید دوباره برای آنها هم هزینه SEVIS پرداخته شه؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    خیر. ویزای توریستی B1 میباشد. نیاز به پرداخت سویس نیست
    لطفا قبل از ارسال جستجو کنید. این مطالب قبلا مطرح شده است.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)