صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member محیا آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    I have heard a lot that in such situations at least one of the family members aren't accepted to be a possible reason for returning other family members to Iran. But we cannot easily generalize these kind of issues. As an example, I know two Iranian families who had gone to Azerbaijan for their visa interviews and all of them were accepted for their visas but they were cleared at different dates with probably more than 1 month difference. In my personal view, for your situation, it's good for your family to go the embassy/consulate where you took your visa interview for coming to USA a few years ago. This routinely expedites their paperwork in embassy/consulate and maybe in US mainland. Additionally, they might be better to present good financial proofs which prove their tight ties to Iran due to their working or financial needs in Iran. That's according to the example which I brought above. But be advised that nothing is warranted in this process and you have to be ready for any unpredictable situation! Hope this helps you find the best solution in your decision making process which you're currently doing for your family visit!

Good luck for you and keep us posted about it!
    سلام مرسی
    ببخشید یه سواله دیگه اگه پدر و مادر به همراه یکی از فرزنداشون برای ویزا اقدام کنن بعد از اینکه ویزا رو گرفتن 2تای دیگه اقدام کنن ( برای اینکه شانس گرفتن ویزای پدر و مادر بیشتر بشه ) ایا به اون 2 تا می دن؟ مجرد / در حال تحصیل ؟؟ از نظر هزینه و کار هم مدارک زیاد و قابل قبولی پدر داشته باشه . یا اینکه بهتره همشون با هم اقدام کنن؟

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

سلام

آیا من که برادر ناتنیم سالیان سال هست که امریکا هست و سیتی زن هست میتونه برای من دعوتنامه بده؟ احتمال ویزا چقدره؟ ممنونم

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

سلام مجدد
    مراحل ارسال دعوتنامه به چه صورت میباشد؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام مجدد
    مراحل ارسال دعوتنامه به چه صورت میباشد؟ ممنون
    خوب اول یکی از اقوام یا دوستان و آشنایان. این درخواست رو می نویسن. و اگر تمایل داشته باشن که شما رو ساپورت کنن .فرم های مربوطه و کارهای بانکی شو انجام می دن. در غیر اینصورت یک تقاضا می نویسن و یک نسخه شو برای نشنال ویزا سنتر و نسخه ی دیگشو برای شما ارسال می کنن. دعوتنامه ای که برای من ارسال شد خیلی متن ساده ای داشت ، درخواست و نسبت فرستنده رو با من توش نوشته بود و شماره های اون شخصی که دعوتنامه رو فرستاده بود هم نوشته شده بود.

Junior Member

سلام
    آیا برای گرفتن ویزا باید اصل دعوت‌نامه را از آمریکا برای من پست کنند یا پرینت آنرا می‌تونم ارائه کنم.

چه مدارک دیگری لازم هست؟

وقت سفارت برای اواخر سپتامبر دارم به فرض اینکه ویزا بگیرم چقدر امکان اینکه اواسط اکتبر آمریکا باشم هست؟
    لطفا راهنمای کنید
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

سلام ، ممنون ميشم كه پاسخ من رو بدين
    من حدود يكماه قبل براى ويزا توريستى امريكا اقدام كردم و به من گفتند نياز به administrative processing هستش و بهم خبر ميدن
    ديروز يك ايميل دريافت كردم كه ازم خواسته پاسپورتم رو حداكثر تا ١١ دسامبر بفرستم
    - مدت ويزا فكر كنم با ٦ ماه اعتبار باشه، اين ٦ ماه از ديروز شروع ميشه يا از روزى كه ويزارو بدن؟ مثلا اگه من اول دسامبر برم ويزام تا اول جون واسه ورود به امريكا معتبره؟
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط september4th نمایش پست ها
    خوب اول یکی از اقوام یا دوستان و آشنایان. این درخواست رو می نویسن. و اگر تمایل داشته باشن که شما رو ساپورت کنن .فرم های مربوطه و کارهای بانکی شو انجام می دن. در غیر اینصورت یک تقاضا می نویسن و یک نسخه شو برای نشنال ویزا سنتر و نسخه ی دیگشو برای شما ارسال می کنن. دعوتنامه ای که برای من ارسال شد خیلی متن ساده ای داشت ، درخواست و نسبت فرستنده رو با من توش نوشته بود و شماره های اون شخصی که دعوتنامه رو فرستاده بود هم نوشته شده بود.

سلام
    برای دوست من از آمریکا دعوتنامه اومده . داییش براش فرستاده که تقریبا 20 ساله اونجاست و شهرونده . فرم های مالیاتی و مالی داییش ضمیمه مدارک فکر کنم فرم 1040 باشه .
    یه سوال داشتم . این دعوتنامه 3 ماهه پیش صادر شده و تا دست ما برسه طول کشیده . به نظرتون چقدر این دعوتنامه اعتبار داره ؟ یعنی مثل ویزا میمونه که میگن 6 ماه اعتبار داره ؟ اگر اینجوری باشه یعنی 3 ماه بیشتر وقت نداره که بره سفارت و نکته اینجاست که وقت گرفتن از سفارت آنکارا که میگن از جاهای دیگه بهتره یکم طول میکشه و شاید خودش کلا 2 ماه بشه .
    سوال دوم اینکه الان اصلا باید چیکار کنه ؟ به غیر از این دعوتنامه فقط مدارک شغلی تهیه کنه و یه حساب بانکی دیگه ؟ فقط باید از سفارت وقت بگیر بره مصاحبه یا باید کار دیگه ای هم انجام بده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام مرسی
    ببخشید یه سواله دیگه اگه پدر و مادر به همراه یکی از فرزنداشون برای ویزا اقدام کنن بعد از اینکه ویزا رو گرفتن 2تای دیگه اقدام کنن ( برای اینکه شانس گرفتن ویزای پدر و مادر بیشتر بشه ) ایا به اون 2 تا می دن؟ مجرد / در حال تحصیل ؟؟ از نظر هزینه و کار هم مدارک زیاد و قابل قبولی پدر داشته باشه . یا اینکه بهتره همشون با هم اقدام کنن؟
    سلام ما قبلا اینکارو کردیم یعنی کل خانواده اقدام کردیم برا رفتن (توریستی) خواهرم نتونست بیاد با ما, روز مصاحبه پرسیدن که اون یه نفر هم قراره با شما بیاد ما هم گفتیم بله ولی الان نتونست با ما بیاد مصاحبه چون استادش اجازه نداد , اونا هم رفتن اون پشت چک کردن اومدن البته ما بارها رفتیم شاید قضیه فرق بکنه .خواهرم هم یه ماه دیگه رفت ویزاشو همونجا دادن ولی مال ما یه هفته طول کشیده بود.
    دوستان اگه دقت کرده باشین تو فرم ds160 یه قسمتی هست که سوال میکنه همراهانتون کیا هستن اگر اسم اون دو نفر رو هم بنویسید میپرسن که چرا با شما نیومدن مصاحبه .
    نظر من اینه اگر نیت این باشه که برید و برگردید اونا روانشناسن و تشخیص میدن بنابراین ویزا هم خواهید گرفت .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samansamani نمایش پست ها
    سلام ، ممنون ميشم كه پاسخ من رو بدين
    من حدود يكماه قبل براى ويزا توريستى امريكا اقدام كردم و به من گفتند نياز به administrative processing هستش و بهم خبر ميدن
    ديروز يك ايميل دريافت كردم كه ازم خواسته پاسپورتم رو حداكثر تا ١١ دسامبر بفرستم
    - مدت ويزا فكر كنم با ٦ ماه اعتبار باشه، اين ٦ ماه از ديروز شروع ميشه يا از روزى كه ويزارو بدن؟ مثلا اگه من اول دسامبر برم ويزام تا اول جون واسه ورود به امريكا معتبره؟
    من تا جایی که میدونم اعتبارش 3 ماه هست یعنی ویزای من اینجوری بوده من هر بار که رفتم تاریخ اعتبارشو از فردای روز مصاحبه زدن به مدت 3ماه ,اعتبار 6 ماه واسه موندن تو آمریکاست که تو فرودگاه اعتبار میزنن از لحظه ورود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مديريت گرايش مالي

سلام دوستان عزيز

ميخواستم خلاصه اي از شرايطم رو بگم تا از تجربه عزيزان استفاده كنم:

من و همسرم اخيرا" موفق شديم كه ويزاي مهاجرتي كشور كانادا رو از طريق skilled worker اخذ كنيم كه تا اواسط مرداد سال اتي اعتبار داره، واسه اولين land هم ، اواسط بهار سال بعد بليط گرفتيم .
    قصد داريم واسه حداقل 3 ماه اونجا بمونيم تا PR كارتمون بياد و بعد برگرديم، خواستم بدونم كه آيا ميشه از كانادا ( بعد از گرفتن PR) واسه ويزاي توريستي امريكا اقدام كرد؟

خواهر من در كانادا ساكن هست و ما قراره پيش اون بمونيم
    من و همسرم هم، شركتي خصوصي در زمينه كتيرينگ هواپيمايي داريم ( در واقع طرف قرارداد شركت هواپيمايي هستيم)
    از بابت گردش حساب و يا ميانگين موجودي هم ميتونيم رقم قابل قبول و خوبي رو اعلام كنيم و همينطور چند دستگاه ملك و زمين قابل ارائه هست.

آيا با توجه به شرايط فوق و با توجه به اينكه از كانادا اقدام ميكنيم و همينطور وقت كم، امكان اينكه به ما ويزا بدن هست؟
    حداقل و حداكثر زمانيكه ميشه از امريكا ويزا توريستي گرفت، معمولا چه قدره؟

مرسي
    جزو ٣٨ رشته ايها ي دور اول job list كه محدوديت پذيرش نداشت(٢٠٠٩)
    اين پراسس: ١٠ ژانويه ٢٠١٢
    مديكال : 25 june
    **کپی پاس ريكويست: 25 september**ایمیل کپی پاس: 27 september**اصل پاس ریکوئست: 2 october
    ** تاريخ صدور ويزا : 10 october

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)