صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

سلام دوستان
    من میخوام برای ویزای کار اقدام کنم . ولی با هر وکیلی که مشورت می کنم ،میگن اول ویزای توریستی بگیر بعد از ورود به آمریکا تبدیل به کارش کن. چند تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان جواب بدن :
    1- کدوم راه مناسبتره ؟
    2-میشه شخصی اقدام کرد یا باید حتما وکیل بگیریم ؟
    3- مراحل گام به گامش (در صورتی که بخواهیم خودمون اقدام کنیم) چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarehm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای ویزای کار اقدام کنم . ولی با هر وکیلی که مشورت می کنم ،میگن اول ویزای توریستی بگیر بعد از ورود به آمریکا تبدیل به کارش کن. چند تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان جواب بدن :
    1- کدوم راه مناسبتره ؟
    2-میشه شخصی اقدام کرد یا باید حتما وکیل بگیریم ؟
    3- مراحل گام به گامش (در صورتی که بخواهیم خودمون اقدام کنیم) چیه ؟
    1. ويزا توريستی
    2.برای تبديل بايد وکيل بگيريد
    3. جواب در بند 2
    Power Start

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم برای ویزای توریستی باید سند خونه حتماً به نام خودت باشه؟ اگه به جای سند وکالت نامه تام الاختیار فروش یا قولنامه ببریم هم قبول می کنند؟ ممنون می شم جواب بدید. من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم و فکر نمی کنم برسم واسه انتقال قطعی سند اقدام کنم!

Junior Member

سلام دایی من سیتیزن آمریکاست و پدربزرگ و مادربزرگم گرین کارت دارند میخواستم بدونم با وجود اینکه من 16 ساله هستم احتمال داره که پدرم ایران بماند و با مادرم از ایتالیا یا ترکیه در خواست بدم و ویزا رو دریافت کنم؟ (قابل ذکره که ما چند تا شینگن داریم و مادرم سند ملکی دارد ولی من ندارم) و اینکه مادرم 20 سال پیش ویزای تحصیلی داشته و پس از اتمام درس برگشته و اینکه در سال 1356 ویزای 4 ساله گرفته بوده ولی فقط 3 ماه آنجا بوده و برگشته یک برگ برنده برای من هم محسوب میشه ؟سوال دیگر آن است که با دعوت نامه بهتر ویزا می دهند یا اینکه اصلاندانند که ما کسی را آن جا داریم بهتر است .

Senior Member Shahab_H آواتار ها

برای سفارت دوبی اگر اقدام کردین که معمولا اصلا این چیزا رو نگاه نمی کنن!
    ولی به طور کل لزومی نداره به اسم خودتون باشه فقط از مالک نامه بگیرین که شما رو ساپورت مالی می کنه (به انگلیسی) و امضا کنن زیرشو مثل امضای تو پاسپورتشون به همراه کپی پاسپورتشون ببرین.
    یکیم این که دقیقا الان به نام خودتون بزنین به نظر من ریسکش میره بالا یهو میگه این که تاریخش مال الانه پس به خاطر ویزا گرفتن بوده ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo0o0 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم برای ویزای توریستی باید سند خونه حتماً به نام خودت باشه؟ اگه به جای سند وکالت نامه تام الاختیار فروش یا قولنامه ببریم هم قبول می کنند؟ ممنون می شم جواب بدید. من 2 هفته دیگه وقت سفارت دارم و فکر نمی کنم برسم واسه انتقال قطعی سند اقدام کنم!

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال دارم
    می خواستم ببینم برای ویزای توریستی بهتره بلیط رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم
    یه جاهای خوندم نوشته بود بهتره این کار رو انجام بدین
    کسی می دونه با توجه به هزینه هایی که برای کنسل کردن این موارد هست آیا این کار رو بکنم یا نه؟

Junior Member

سلام
    دوستان من چند تا سئوال داشتم
    1. من برای ویزای توریستی اقدام کردم و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    مادرم رو به عنوان کسی که خرج سفرم رو می ده معرفی کردم
    پرینت حسابش که 20 ملیون پوال توش هست و ترجمه سند خونه ای که به نامش هست رو دارم
    ولی حساب خودم پول زیادی توش نیست نهایتا می تونم 5 ملیون توش بریزم
    به نظرتون شانسی دارم
    2. کسی می دونه من الان باید برای سفر آمریکا بلیط سفر رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم یا نه (به خاطر اینکه می گن باید برنامه مشخصی داشته باشی)

ممنون می شم سریع کمک کنید
    هفته دیگه وقت مصاحبه دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط zmzm_6165 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من چند تا سئوال داشتم
    1. من برای ویزای توریستی اقدام کردم و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    مادرم رو به عنوان کسی که خرج سفرم رو می ده معرفی کردم
    پرینت حسابش که 20 ملیون پوال توش هست و ترجمه سند خونه ای که به نامش هست رو دارم
    ولی حساب خودم پول زیادی توش نیست نهایتا می تونم 5 ملیون توش بریزم
    به نظرتون شانسی دارم
    2. کسی می دونه من الان باید برای سفر آمریکا بلیط سفر رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم یا نه (به خاطر اینکه می گن باید برنامه مشخصی داشته باشی)

ممنون می شم سریع کمک کنید
    هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    در مورد سوال اول خيلي اطلاعي ندارم، فقط بايد بتونيد ثابت كنيد كه قصد موندن نداريد. اما براي مصاحبه سفارت بليط و بيمه جز مداركي نيست كه ازتون بخوان و اون تاريخ فرم ds رو هم بر اساس دعوت نامه اي كه داريد كامل كنيد. يعني محدوده زماني سفرتون رو بنويسيد كافي هست.

Junior Member

دوستان سلام
    یک سوال داشتم، لطفاً اگه کسی اطلاع داره کمک بکنه ... من 10 سال پیش با ویزای کار گرفتم و رقتم امریکا و سه سال هم اونجا بودم ... اما ویزام را نتوونستم تمدید بکنم و برگشتم ... در حال حاضز اقامت استرالیا را گرفتم ... اما در ایران زندگی می کنم و اینجا کار رسمی دارم ... به نظر شما اولاً شانس من برای گرفتن ویزای توریستی من چقدر هست؟ ... ثانیاً با توجه به اینکه من قانونی رقتم و قانونی برگشتم و الان هم اقامت استرالیا را دارم آیا احتیاج با سند ملک و اثبات اینکه برمی گردم را باز دارم ؟ اصلاً چه مدارکی نیاز دارم ... ممنون از شما

Junior Member

با سلام دوستان من برای مادرم برای ویزای توریستی امریکا اقدام کرده ام دو سوال داشتم . یکی در رابطه با banc statement چون مادر من حقوق بازنشستگی پدرم را میگیرند و حساب بانکی زیادی هم ندا رند پس چه banc statementi میتونه داشته باشه دوم در مورد این هست که یه جائی خوندم که باید رزرو تهیه بلیط رفت و برگشت به امریکا را در مصاحبه به سفیر نشون بده ولی میخواد بعد از اینکه قبولی گرفت بلیط تهیه کنه آیا مشکلی پیش می آید . مادرم از عهده تهیه بلیط و ... بر مییاد ولی میتونه مدرکی نشون نده و بگه از عهده اش بر میآید و دخترم هم کمکم خواهد کرد با توجه به اینکه در امریکا تمامی هزینه های مربوز به مسکن و خورد و خوراک و تفریح را من در دعوت نامه به عهده گرفته ام ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)