صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

سلام دوستان
    آیا این ویزای غیرمهاجرتی چیه، منظورم برای چندوقت بهت ویزا می دن و برای ما میشه که برای ادامه تحصیل بریم؟ و بعد چه مدت جوابش میاد؟
    و من امسال لاتاری شرکت کردم، مشکلی نداره اونم ثبت نام کنم؟
    اگه در کل یه توضیح کاملی بدید که چیه و چجوریه،خیلی ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این ویزای غیرمهاجرتی چیه، منظورم برای چندوقت بهت ویزا می دن و برای ما میشه که برای ادامه تحصیل بریم؟ و بعد چه مدت جوابش میاد؟
    و من امسال لاتاری شرکت کردم، مشکلی نداره اونم ثبت نام کنم؟
    اگه در کل یه توضیح کاملی بدید که چیه و چجوریه،خیلی ممنون میشم
    شما میتونین از این سایت اطلاعات مفیدی رو بدست بیارین.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

سلام دوستان من سوالی داشتم در خصوص ویزای توریستی که قراره پدر و مادرم برن سفارت دبی 13 ژانویه هم وقت دارن

1- مادربزرگم که سال 2005 برای ما برای گرین کارد اقدام کرد و متاسفانه 1 ماه پیش در آمریکا فوت کردن و به ایران اورده شدند.
    من زمانی که فرم DS160 را پر کردم زده بودم واسه دیدن مادر بزرگ و خالم اما بعد یکی از دوستان به من گفتند که فرم DS160 را عوض کنم و فرم جدیدی پر کنم .
    حالا من می خواهم بدونم که ایا شانسی برای گرفتن ویزای توریستی دارن یا نه و ایا کیس گرین کارد ما F3 بوده ایا باطل شده یا نه
    2- ببخشید ایا دعوت نامه از طرف خالم و با اقوام دیگری که در آمریکا که ساپورت بهتری می توانند بکنند به درد می خوره که بگیم بفرستند ؟ ایا ساپورت بیشتر مطرح هست و یا دعوت نامه از طرف خواهر برادر

ببخشید من واقعا نمی دونم و در این مدت اصلا وقت نکردم جواب این سوال ها رو پیدا کنم

سلام دوستان دو نفر از اعضای خانواده من (که البته قصدشون تحصیل نیس!)از طریق سفارت آمریکا در آنکارا تقاضای ویزای آمریکا دادن و تایید شده که مراحل طی شده و باید برای اخذش مراجعه کنن.چندتا شوال در این مورد داشتم
    1.منظور ازexpiration date ای که مطرح شده تاریخیه که باید تا قبل از اون باید حتما سفر به آمریکا انجام شده باشه یا صرفا مربوط به اخذ ویزا از سفارت در آنکاراست؟
    2.در بندی اعلام شده که "فرد سومی اگر برای اخذ ویزا اقدام کند باید دارای نامه ای امضا شده از جانب متقاضیان ویزا باشد."این فرد سوم میتونه حقوقی باشد؟(مثلا آژانس) و در صورت منفی بودن پاسخ ، این فرد الزاما باید از اعضای خانواده باشه؟
    3.این نامه امضا شده (یا وکالتنامه)دقیقا باید چه خصوصیاتی داشته و چه مضمون و بند هایی رو داشته باشه؟
    4.این فرآیند(اخذ ویزا)از تاریخ اولین مراجعه معمولا چقدر طول میکشه؟به عبارتی اگر مراجعه کنن به آنکارا چند روز کاری این فرآیند طول میکشه و باید در اونجا حضور داشته باشند؟
    5.ppt ای که انتخاب کرده اند به این معناست که برای اخذ ویزا هم باید به همون آدرس مراجعه کنند؟
    با عرض پوزش بابت اینکه این پرسش هارو اینجا مطرح میکنم.متاسفانه مکان دیگری برای طرح سوالات انواع دیگر ویزا یافت نشد.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

سلام دوستان. من می خوام بدونم که آیا مادر من می تونه هم زمان با من برای ویزا توریستی اقدام کنند؟ من برای ویزای دانشجوی و ایشون ویزای توریستی. اگه میشه به چه چیز هایی احتیاج هست

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dp6768 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خوام بدونم که آیا مادر من می تونه هم زمان با من برای ویزا توریستی اقدام کنند؟ من برای ویزای دانشجوی و ایشون ویزای توریستی. اگه میشه به چه چیز هایی احتیاج هست
    سلام
    اين قضيه ممكنه روي ويزاي خودتون تاثير بگذاره. ممكنه هم اتفاقي نيوفته. در هر صورت توصيه نميكنم. خودتون بريد ايشون بعد از مدتي بيان حداقل ديگه هر دو ويزا از هم متاثر نميشه. اينطوري چطوري آفيسر متقاعد شه كه نميريد بمونيد؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

دوستان عزيز با سلام من قبلا هم در مورد گرفتن ويزاي توريستي امريكا پرسيدم ولي راستش نميدونم كه از كدوم سفارت اقدام كنم و دقيقا مدارك لازم كه بخام ترجمه كنم چيست؟
    مشخصات خودم كارشناسي برق و مكاترونيك
    33 سال و مجرد ، عضو هييت مديره و شاغل در شركت توليدي + 9 سال سابقه بيمه دارم
    وضع حساب بانكي شخصي نسبتا خوب ولي حساب شركت به مراتب بهتره
    سند يك قطعه زمين و ماشين بنام خودم دارم
    فرانسه المان ايتاليا هلند چك اتريش تركيه چين و نپال را رفتم ( 2 بار شينگن گرفتم)
    در امريكا هم فاميل و هم دوست و آشنا زياد دارم كه برام دعوتنامه ميفرستن
    عموم هم سالهاست كه امريكاست و سيتي زن البته جرجيا هست ولي من ميرم كاليفرنيا
    با توجه به اين شرايط چطور و از كدام سفارت اقدام كنم كه شانس بيشتري داشته باشم؟
    و مدارك لازم كه بايد اماده كنم چيست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_a نمایش پست ها
    من تا جایی که میدونم اعتبارش 3 ماه هست یعنی ویزای من اینجوری بوده من هر بار که رفتم تاریخ اعتبارشو از فردای روز مصاحبه زدن به مدت 3ماه ,اعتبار 6 ماه واسه موندن تو آمریکاست که تو فرودگاه اعتبار میزنن از لحظه ورود
    سلام، ببخشید صندوق پیام من پر بود و نتونستم جواب شما رو دریافت کنم. راستی به همه سوالای قبلم دو مورد دیگه هم اضافه شده. یکی اینکه ما به صورت جداگانه از سفارت وقت گرفتیم و الان متوجه شدم که همه اعضای خانواده در یک زمان مصاحبه می شوند. آیا امکان تغییر و اصلاح این گزینه وجود دارد با توجه به اینکه ما دو هفته دیگر وقت صفارت داریم.
    سوال دوم هم راجع به دعوتنامه است. برادر من یک دعوتنامه از طرف خودش نوشته و برای من ایمیل کرده است به اضافه فیش حقوقی اش. آیا پرینت این مدارک کافی است یا باید اصلش همراهمان باشد و آیا نیاز به تایید دارد؟

سلام
    کسی تجربه اقدام برای دومین بار رو داره ؟؟ با این توضیح که دفعه اول دو سال پیش ویزا گرفتیم
    آیا این خود امتیاز مثبتی برای گرفتن راحت تر ویزا هست؟/

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    genetics,guilan university

نقل قول نوشته اصلی توسط shahshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان دو نفر از اعضای خانواده من (که البته قصدشون تحصیل نیس!)از طریق سفارت آمریکا در آنکارا تقاضای ویزای آمریکا دادن و تایید شده که مراحل طی شده و باید برای اخذش مراجعه کنن.چندتا شوال در این مورد داشتم
    1.منظور ازexpiration date ای که مطرح شده تاریخیه که باید تا قبل از اون باید حتما سفر به آمریکا انجام شده باشه یا صرفا مربوط به اخذ ویزا از سفارت در آنکاراست؟
    2.در بندی اعلام شده که "فرد سومی اگر برای اخذ ویزا اقدام کند باید دارای نامه ای امضا شده از جانب متقاضیان ویزا باشد."این فرد سوم میتونه حقوقی باشد؟(مثلا آژانس) و در صورت منفی بودن پاسخ ، این فرد الزاما باید از اعضای خانواده باشه؟
    3.این نامه امضا شده (یا وکالتنامه)دقیقا باید چه خصوصیاتی داشته و چه مضمون و بند هایی رو داشته باشه؟
    4.این فرآیند(اخذ ویزا)از تاریخ اولین مراجعه معمولا چقدر طول میکشه؟به عبارتی اگر مراجعه کنن به آنکارا چند روز کاری این فرآیند طول میکشه و باید در اونجا حضور داشته باشند؟
    5.ppt ای که انتخاب کرده اند به این معناست که برای اخذ ویزا هم باید به همون آدرس مراجعه کنند؟
    با عرض پوزش بابت اینکه این پرسش هارو اینجا مطرح میکنم.متاسفانه مکان دیگری برای طرح سوالات انواع دیگر ویزا یافت نشد.

با تشکر
    سلام اینها سوال منم هست. لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)