صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

سلام ، ببخش که وقتتون رو می گیرم، من می خوام ویزای b1 در خواست کنم ds 160 رو پر کردم و کانفرمش رو گرفتم و در سایت csc ثبت نام کردم الان نمی تونم وقت بگیرم اصلا جایی پیدا نمی کنم که پول واریز کنم ...
    لطفا کمکم کن مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad630 نمایش پست ها
    سلام ، ببخش که وقتتون رو می گیرم، من می خوام ویزای b1 در خواست کنم ds 160 رو پر کردم و کانفرمش رو گرفتم و در سایت csc ثبت نام کردم الان نمی تونم وقت بگیرم اصلا جایی پیدا نمی کنم که پول واریز کنم ...
    لطفا کمکم کن مرسی
    دوست عزیز
    این لینک رو چک کن.

https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice/new_account

همچنین در همین فرم زیر بخشهایی برای راهنمایی در مورد گرفتن زمان و دادن هزینه وجود داره

Junior Member

?Hi, I am filling the DS-160. its asking my Dad email address.but he doesn't have email. should I put my email address instead

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید میخاستم بدونم جهت اقدام برای گرفتن ویزای توریستی برای پدر و داییم از کجا باید شروع کنم. چه فرم هایی را باید پر کنم و چه مبالغی رو باید پرداخت کنم تا وقت مصاحبه براشون بگیرم. ترجیحا میخام ار آنکارا براشون بگیرم. لطفا مراحلی را که از ابتدا باید انجام بدم بهم بگید و اگر امکان داره لینک فرم هایی را که باید پر کنم رو هم بهم بگید..من اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.. خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید میخاستم بدونم جهت اقدام برای گرفتن ویزای توریستی برای پدر و داییم از کجا باید شروع کنم. چه فرم هایی را باید پر کنم و چه مبالغی رو باید پرداخت کنم تا وقت مصاحبه براشون بگیرم. ترجیحا میخام ار آنکارا براشون بگیرم. لطفا مراحلی را که از ابتدا باید انجام بدم بهم بگید و اگر امکان داره لینک فرم هایی را که باید پر کنم رو هم بهم بگید..من اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.. خیلی خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط maiseem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاپیکهای قبلی را بخون توهمین تالار کلی مطلب در این مورد هست.

دوتا فرم Ds160 براشون پر کن. مبلغ 160 دلار برای هرکدام به حساب سفارتی که میخوای وقت بگیری باید بریزی.

میشه لطف کنید پستی که اطلاعات جامع در این مورد داره را اینجا بزارید؟
    اینگه هر نفر چه مدارکی ببرن بهتره؟ چقدر بنک استیمنت بزارن؟ ....
    م یادمه وقتی خودم میخواستم واسه f1 اقدام کنم، ادمین Haizenburg کلی اینفو ی طبقه بندی شده گذاشته بود که خیلی مفید بود. ایا همچین اطلاعاتی الان برای ویزای ویزیتوری موجود هست یا نه؟

Junior Member

سلام دوستانپدر و مادر من واسه ٢ نوامبر از ارمنستان وقت مصاحبه دارند. و دنبال ترجمه مدارك و سند خونه و اينجور چيز ها هستند. كسي ميدونه ترجمه مدارك بايد چطور باشه ؟ حتما بايد مهر دادگستري روش باشه يا ترجمه از طريق Najit هم قابل قبول براي سفارت هست؟
    Najit = National Association of Judiciary interpreters & translators
    كه دفاتر رسمي ترجمه در ايران خودشون اين نوع ترجمه را هم انجام ميدهند

ممنون مي شم كمكم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط birjinia نمایش پست ها
    سلام دوستانپدر و مادر من واسه ٢ نوامبر از ارمنستان وقت مصاحبه دارند. و دنبال ترجمه مدارك و سند خونه و اينجور چيز ها هستند. كسي ميدونه ترجمه مدارك بايد چطور باشه ؟ حتما بايد مهر دادگستري روش باشه يا ترجمه از طريق Najit هم قابل قبول براي سفارت هست؟
    Najit = National Association of Judiciary interpreters & translators
    كه دفاتر رسمي ترجمه در ايران خودشون اين نوع ترجمه را هم انجام ميدهند

ممنون مي شم كمكم كنيد
    سلام دوست عزیز

مهر دادگستری لازم نیست بیخود هزینه نکنید. همچنین مهمترین نکته دادن جواب های مناسب - تعلق خاطر به ایران و نداشتن سابقه نفتی یا .. در مصاحبه است و احتمالن اصلا ترجمه مدارک را نمیبینند.

Junior Member

Thumbs up پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مهر دادگستری لازم نیست بیخود هزینه نکنید. همچنین مهمترین نکته دادن جواب های مناسب - تعلق خاطر به ایران و نداشتن سابقه نفتی یا .. در مصاحبه است و احتمالن اصلا ترجمه مدارک را نمیبینند.
    .Thank you so much for your response

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)