صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103

موضوع: اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مراحل گرفتن ویزای توریستی

سلام بچه ها

من مادرم برگه صورتی گرفته برای ویزای توریستی. کسی میدونه تا کی میشه پاسپورت رو برای پیکاپ فرستاد؟

هر چی میگردم زمان دقیق پیدا نمی کنم. as soon as possible نوشته تو سایت.

مرسی

Junior Member

سلام عزيزان وقت بخير
    ممنون ميشم اگه كسي ميدونه براي ويزاي توريستي در ارمنستان چه رنگ برگه هايي وجود داره و هر كدوم به چه معني هستند؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط birjinia نمایش پست ها
    سلام دوستانپدر و مادر من واسه ٢ نوامبر از ارمنستان وقت مصاحبه دارند. و دنبال ترجمه مدارك و سند خونه و اينجور چيز ها هستند. كسي ميدونه ترجمه مدارك بايد چطور باشه ؟ حتما بايد مهر دادگستري روش باشه يا ترجمه از طريق Najit هم قابل قبول براي سفارت هست؟
    Najit = National Association of Judiciary interpreters & translators
    كه دفاتر رسمي ترجمه در ايران خودشون اين نوع ترجمه را هم انجام ميدهند

ممنون مي شم كمكم كنيد
    s=

سلام. ببخشید می خواستم بدونم از سفارت ارمنستان چند وقت قبل و چه جوری وقت گرفتین؟ آژانس مسافرتی براتون وقت گرفت یا خودتون آنلاین؟ آژانسها به پدر مادر من می گن تا دو ماه دیگه هیچ وقتی نیست. منم خودم اول باید پول بدم که بتونم آنلاین براشون بگیرم و اگه وقت نباشه پولم می ره. هر اطلاعاتی بدین ممنون می شم.

مهر دادگستری لازم نیستش برای ترجمه. یا حداقل پدر و مادر من که نداشتن. اما فک کنم آفیسر آخر سر اصلا چک نکرد اون مدارکو....

Junior Member

ارزش این برگه تا سه ماه می باشد یعنی تا سه ماه قرصت دارید پاسپورت را تحویل دهید تا ویزایتان صادر شود

Junior Member

به من برای گرفتن ویزا برگه صورتی رنگ دادند
    ویرایش توسط ali1341 : December 8th, 2015 در ساعت 02:26 PM

Junior Member

[QUOTE=saradepor;2113136]
    سلام بچه ها

من مادرم برگه صورتی گرفته برای ویزای توریستی. کسی میدونه تا کی میشه پاسپورت رو برای پیکاپ فرستاد؟

هر چی میگردم زمان دقیق پیدا نمی کنم. as soon as possible نوشته تو سایت.

مرسی

ارزش این برگه تا سه ماه می باشد یعنی تا سه ماه قرصت دارید پاسپورت را تحویل دهید تا ویزایتان صادر شود بعد از تحویل پاسپورت دو روز بعد ویزا صادر می شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این لینک رو چک کن.

https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice/new_account

همچنین در همین فرم زیر بخشهایی برای راهنمایی در مورد گرفتن زمان و دادن هزینه وجود داره
    --------------------------
    دوست عزیز : بعد از کانفرم کردن فرم 160 باید به این سایت بروید http://usvisa-info.com ابتدا بر اساس فرم 160 یک اکانت می سازید بعد وارد صفحه دیگری میشوید که انتخاب وقت و پرداخت هزینه می باشد بعد از پرداخت وجه ان را کانفرم می کنید و تا زمان مصاحبه منتظر میمانید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maiseem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید میخاستم بدونم جهت اقدام برای گرفتن ویزای توریستی برای پدر و داییم از کجا باید شروع کنم. چه فرم هایی را باید پر کنم و چه مبالغی رو باید پرداخت کنم تا وقت مصاحبه براشون بگیرم. ترجیحا میخام ار آنکارا براشون بگیرم. لطفا مراحلی را که از ابتدا باید انجام بدم بهم بگید و اگر امکان داره لینک فرم هایی را که باید پر کنم رو هم بهم بگید..من اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.. خیلی خیلی ممنونم
    -----------------------
    ابتدا به این سایت میروید https://ceac.state.gov/ceac همه افراد باید به طور جداگانه فرم 160 را پر نمایند اگر قراره چند نفر با هم مسافرت نمایند در پر کردن فرم اسامی انها را در محل مربوطه نوشته شود
    سپس به این سایت برای گرفتن وقت و پرداخت هزینه میروید https://ais.usvisa-info.com/en-tr/niv
    یک اکانت می سازید وقتی با اکانت خود وارد شدید حالا افرادی که قرار است با هم مسافرت کنند را به سایت اضافه نمایید که بعد از تایید مشخصات افراد ظاهر می شود بعد دکمه ادامه را می زنید در صفحه بعد مشخصات افراد و مجموع پولی را که باید پرداخت نمایید ظاهر می شود حالا در صورت وجود داشتن وقت مصاحبه انرا انتخاب نمایید و هزینه ها را پرداخت نمایید که کلا پنج مرحله میشود بعد از تاییدیه پرداخت کار تمام می شود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk2001 نمایش پست ها
    سلام. یه سوال دارم در مورد پاسپورت. وقتی‌ پاسپورت رو میدی به سفارت برای اینکه ویزا یه توریستی رو توش بزنن براتون، آیا مهمه که این پاسپورت چه مدت اعتبار داره؟. من پدرم ۶ ماه پیش وقت مصاحبه داشتن و قبول شدن الان منتظر کلیرنس هستن. موضوع اینکه معلوم نیست که ویزا شون کی‌ آماده می‌شه و از طرفی‌ پاسپورتشون ماه مرداد ( ۸ ماه دیگه) اعتبارش تموم می‌شه و باید تمدید بشه. اگر ایشون پاسپورتشون رو همین الان تمدید کنن ، شمارهٔ پاسپورت تغییر خواهد کرد با اونی‌ که الان سفارت تو فایل ااش داره. و وقتی‌ اطلاع بدن که ویزا آماده است و بیایید بگیرید، اون‌وقت ارائه این پاسپورتِ جدید برای گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی‌کنه؟ کسی‌ تجربه‌ی مشابه یا اطلاعاتی‌ در این مورد داره؟ ممنون میشم.
    بدون نگرانی پاسپورت را تعویض کند و پاس جدید را به سفارت بدهد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zmzm_6165 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم
    می خواستم ببینم برای ویزای توریستی بهتره بلیط رزرو کنم و بیمه سفر بگیرم
    یه جاهای خوندم نوشته بود بهتره این کار رو انجام بدین
    کسی می دونه با توجه به هزینه هایی که برای کنسل کردن این موارد هست آیا این کار رو بکنم یا نه؟

برای ویزای امریکا نیازی به رزرو نیست چون داخل خود سایت وزارت خارجه اش نوشته این کار را نکنید ولی برای گرفتن ویزای شینگن رزرو کردن بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)