صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: ارسال مدارک با پست

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک با پست

دوستانی که بتازگی با DHL مدارکشون رو فرستادن، چقر هزینه کردن؟
    در ضمن اونایی که پاس ریکوئست شدن لطفا بگن که آیا سفارت مدارکشون رو پس فرستاده؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

اینجا که کسی جواب نمیده. خودم به سوال اول جواب میدم.
    من دیروز مدارکم رو با DHL واسه آنکارا فرستادم و هزینش 74000 تومان شد. هیچ برخورد بدی هم ازشون ندیدم. پاکت A3 رو هم واسم همراه دیگر مدارک ارسال کرد.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-ساخت و توليد/تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    اینجا که کسی جواب نمیده. خودم به سوال اول جواب میدم.
    من دیروز مدارکم رو با DHL واسه آنکارا فرستادم و هزینش 74000 تومان شد. هیچ برخورد بدی هم ازشون ندیدم. پاکت A3 رو هم واسم همراه دیگر مدارک ارسال کرد.
    دوست عزیز اول جواب سوالتونو بدم، ظاهرا اکثر بچه ها نتونستن مدارک ارسالی رو پس بگیرن...راجع به مبلغ ارسالی باید بهتون بگم متاسفانه کلاه بزرگی سرتون رفته، من دیروز مدارکم رو با 35000 تومن از طریق پست TNT ارسال کردم، کاملا منظبت خوش برخورد با کلی راهنمایی و یاد آوری مدارکم رو که وزنش هم از نیم کیلو بیشتر بود (600گرم) گرفتن و گفتن نهایتا 3 روز دیگه آنکاراست.اون شرکتی که شما ارسال کردید واقعا ......... و ........... و ....... .من تجربه زیادی باهاشون داشتم و نه تنها مبلغ رو چند برابر میگیرن بلکه اصلا منظبت نیستن و شعور، مشتری مداری و ادب و نزاکت نمیدونن چیه...همه ی کار کنانشون...حتی یه سری تز و قانون نمی دونم از کجا(شون) در میارن که با سرنوشت مردم بازی میکنن...

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbii نمایش پست ها
    دوست عزیز اول جواب سوالتونو بدم، ظاهرا اکثر بچه ها نتونستن مدارک ارسالی رو پس بگیرن...راجع به مبلغ ارسالی باید بهتون بگم متاسفانه کلاه بزرگی سرتون رفته، من دیروز مدارکم رو با 35000 تومن از طریق پست TNT ارسال کردم، کاملا منظبت خوش برخورد با کلی راهنمایی و یاد آوری مدارکم رو که وزنش هم از نیم کیلو بیشتر بود (600گرم) گرفتن و گفتن نهایتا 3 روز دیگه آنکاراست.اون شرکتی که شما ارسال کردید واقعا ......... و ........... و ....... .من تجربه زیادی باهاشون داشتم و نه تنها مبلغ رو چند برابر میگیرن بلکه اصلا منظبت نیستن و شعور، مشتری مداری و ادب و نزاکت نمیدونن چیه...همه ی کار کنانشون...حتی یه سری تز و قانون نمی دونم از کجا(شون) در میارن که با سرنوشت مردم بازی میکنن...
    من هرچند تو ارسال مدارک به سفارت مشکلی ندیدم ولی یه مسئله ای واسم پیش اومد که نشون میده حق با شماست. من هم آخرین باری بود که با اونا کار کردم.
    من حدود 19 ماه پیش امتحان آیلتس رو تو Iran IELTS دادم. اون زمان ایران آیلتس میگفت که 5 نسخه از کارنامه شما دست DHL هست و در صورت درخواست شما اونا مدارک رو به دانشگاه ها ارسال میکنن، اگه درخواست شما ظرف 4 ماه پس از آزمون باشه ارسال مدارک مجانی هست و پس از اون باید هزینه پست رو بدین.
    من شنبه رفتم DHL ولی به من گفتن که "شما کارنامه ندارین و اگه میخواین باید 70000 تومان بابت پرینت و 70000 تومان بابت ارسال بدین. ما فقط تا 4 ماه پس از آزمون کارنامه ها رو نگه میداریم".
    این در حالی هست که من 2 نسخه از کارنامم رو با پرداخت هزینه پست قبلا واسه 2 دانشگاه پست کرده بودم که اتفاقا هر 2 بعد از 4 ماه بعد از آزمون بودن. البته اون زمان Iran IELTS هنوز باز بود. اینا رو به DHL گفتم و اونا پاسخ دادن "شما شانس آورده بودین که ما اون 2 تا کارنامتون رو نگهداشته بودیم."
    به نظر من این یه دزدی آشکار از طرف مسئولان DHL هست که دارن از بسته شدن IRAN IELTS سواستفاده میکنن.حالاکه میدونن Iran IELTS در کار نیست دارن از مردم سو استفاده میکنن چون میدونن که اون شرکت دیگه نیست تا بخوادمواردی رو که اینا زیر قرارداد میزنن بررسی کنه. شما به چنین موردی برخورد کردین؟ پیشنهادی اگه دارین تا بشه جلوی این سو استفاده رو گرفت ممنون میشم.
    من این قضیه رو از طریق مجاری مختلف حتی خود دانشگاه Cambridge پیگیری خواهم کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering- Isfahan University of Technology

سلامو کسی هست ازاصفهان هفته ی آینده بخاد مدارکشو پست کنه؟ لطفا سریعا خبر بده

Junior Member

بچه ها کسی می دونه میشه دو تا درخواست ویزا رو با هم و در یک پاکت برا سفارت فرستاد؟ کسی این کار رو کرده؟

Junior Member

شما از TNT کجا فرستادید؟ کدوم شعبه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک با پست یا به صورت حضوری

سلام
    من در حال حاضر در کشور ایتالیا دانشجو هستم و از سفارت کانادا در شهر رم می‌خوام برای ویزا اقدام کنم ، سوال‌ام اینه که من باید مدارکمو با پست بفرستم یا اینکه باید حضوراً برم سفارت ، چون هرجایی یه چیزی نوشته
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک با پست یا به صورت حضوری

نقل قول نوشته اصلی توسط lunalight نمایش پست ها
    سلام
    من در حال حاضر در کشور ایتالیا دانشجو هستم و از سفارت کانادا در شهر رم می‌خوام برای ویزا اقدام کنم ، سوال‌ام اینه که من باید مدارکمو با پست بفرستم یا اینکه باید حضوراً برم سفارت ، چون هرجایی یه چیزی نوشته
    خیلی ممنون
    بهتره وبسایت سفارت کانادا رو در ایتالیا چک کنید و یا بهشون زنگ بزنید. جواب سوال شما اونجاست.

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

میشه با پست دی اچ ال شهرستان مدارک رو ارسال کرد؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)