صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

سلام

به نظر من بهتره پست هايي كه بيش از يك سال inactive ​هست رو از فروم حذف كنيد يا يك زير گروه براي مطالب قديمي ايجاد كنيد كه توسط اون تاپيك هاي غير فعال رو ارشيو كنيد.
    مثلا در تاپيك زبان تاپيك هاي بسياري وجود داره كه همه غير فعال هست و واقعا بودنشون هم براي كسي سودمند نيست

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

سلام
    من پیشنهاد میکنم در قسمت نتایج پذیرش، مواردی که اطلاعات کم دارند (یا حتی هیچ اطلاعاتی نگذاشتند) حذف کنید. (کسانی که اسم دانشگاه، کشور، معدل و ... ندارند)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

ضمن تشکر از پیشنهاد شما، در این خصوص معمولا مدیران انجمن ها، عنوان های قدیمی رو قفل میکنند و چون پست جدیدی ارسال نمیشه به مرور زمان این دسته از عنوان ها به انتهای لیست هدایت و از دسترس خارج میشود. معمولا شما به این وسیله میتوانید متوجه غیر فعال بودن یک بحث شوید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من بهتره پست هايي كه بيش از يك سال inactive ​هست رو از فروم حذف كنيد يا يك زير گروه براي مطالب قديمي ايجاد كنيد كه توسط اون تاپيك هاي غير فعال رو ارشيو كنيد.
    مثلا در تاپيك زبان تاپيك هاي بسياري وجود داره كه همه غير فعال هست و واقعا بودنشون هم براي كسي سودمند نيست
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

ضمن تشکر از پیشنهاد شما، در مواردی که اطلاعات تکمیل نمی باشند ممکن است فرد به دلیل رعایت پرایوسی از تکمیل تمام فیلد ها خودداری نموده اما در مواردی که اطلاعات بطور واضح غیر واقعی به نظر برسند، شما میتوانید لینک آن مورد را برای بنده ارسال بفرمایید تا داده ها از جدول حذف شوند.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام
    من پیشنهاد میکنم در قسمت نتایج پذیرش، مواردی که اطلاعات کم دارند (یا حتی هیچ اطلاعاتی نگذاشتند) حذف کنید. (کسانی که اسم دانشگاه، کشور، معدل و ... ندارند)

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    با سلام و احترام

ضمن تشکر از پیشنهاد شما، در مواردی که اطلاعات تکمیل نمی باشند ممکن است فرد به دلیل رعایت پرایوسی از تکمیل تمام فیلد ها خودداری نموده اما در مواردی که اطلاعات بطور واضح غیر واقعی به نظر برسند، شما میتوانید لینک آن مورد را برای بنده ارسال بفرمایید تا داده ها از جدول حذف شوند.

ارادت
    سلام
    عذرخواهی می کنم که اینجا سوال می پرسم ولی چون تازه وارد هستم نمی تونستم تاپیک بزنم. پیشاپیش با عرض پوزش سوالم را اینجا می پرسم.

ببخشید امکانش هست که با توجه به وجود روابط خوب و مناسب، دو بخش برای کشورهای کویت و عمان هم در فروم ایجاد کنید؟ همانند قطر و امارات.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

پیشنهاد شما به مدیران اون قسمت ارجاع داده شد. در صورت داشتن توجیه مناسب و عنوان های فعال ، قطعا پیگیری خواهد شد.

ممنون از مشارکت شما

نقل قول نوشته اصلی توسط rob11 نمایش پست ها
    سلام
    عذرخواهی می کنم که اینجا سوال می پرسم ولی چون تازه وارد هستم نمی تونستم تاپیک بزنم. پیشاپیش با عرض پوزش سوالم را اینجا می پرسم.

ببخشید امکانش هست که با توجه به وجود روابط خوب و مناسب، دو بخش برای کشورهای کویت و عمان هم در فروم ایجاد کنید؟ همانند قطر و امارات.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    با سلام و احترام

پیشنهاد شما به مدیران اون قسمت ارجاع داده شد. در صورت داشتن توجیه مناسب و عنوان های فعال ، قطعا پیگیری خواهد شد.

ممنون از مشارکت شما
    یک سوال دیگه هم دارم. آیا در فروم بخشی وجود داره که آموزش آماده شدن برای مهاجرت رو داده باشه؟ مثلا قبل از سفر چه چیزهایی رو باید آماده کنیم؟ چه مدارکی رو باید ترجمه کنیم و...

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

در خصوص پیشنهاد شما طبق نظر مدیر بخش آسیا با توجه به اینکه ملاک ایجاد زیرگروه موجود بودن چند عنوان در خصوص اون کشور هست و کشورهای مورد نظر شما فقط یک تاپیک دارند که خیلی شلوغ هم نیست عملا ایجاد زیرگروه توجیه منطقی ندارد.

ممنون از مشارکت شما

نقل قول نوشته اصلی توسط rob11 نمایش پست ها
    سلام

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)