صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

Junior Member

پیش فرض پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان

من چند روزی بیشتر نیست که به جمع شما پیوستم ، در این مدت بیشتر مطالب گذشته تون رو خوندم و کمتر سوال پرسیدم.

نکته ای که خیلی به چشمم اومد این بود که در بسیاری از انجمن ها تعدادی از موضوعات مهم رو مطالب قدیمی سال های گذشته تشکیل میده که به نوعی تاریخ مصرفشون گذشته و دیگه جایگاهی به عنوان موضوع مهم نداره. اگر مدیران عزیز لطف کنند یه سرو سامون مختصر به موضوعات مهم بخش خودشون بدن انجمن خوبتون بهتر هم میشه.

کلیات مطالب جامع و فعالیت بی دریغتون جای تقدیر و تشکر داره و بهتون تبریک میگم چون 81000 کاربر آمار واقعا خیره کننده ایه و این نشون دهنده میزان بالای مخاطبینیه که نیازمند همیاری و کمک های شما عزیزان هستند.

در پایان یه گله ی کوچیک دارم ، من در زمینه کاملا متفاوتی در انجمن دیگه ای به صورت حرفه ای فعالیت می کنم اما در انجمن شما از 3-4 ارسالی که داشتم تا الان پاسخی دریافت نکردم. با این حال تلاش شما و وقتی که برای دیگران میزارید از نظر من ستودنیه.

موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد در زمینه سامان دهی " موضوعات مهم "

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozaffary نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان

من چند روزی بیشتر نیست که به جمع شما پیوستم ، در این مدت بیشتر مطالب گذشته تون رو خوندم و کمتر سوال پرسیدم.

نکته ای که خیلی به چشمم اومد این بود که در بسیاری از انجمن ها تعدادی از موضوعات مهم رو مطالب قدیمی سال های گذشته تشکیل میده که به نوعی تاریخ مصرفشون گذشته و دیگه جایگاهی به عنوان موضوع مهم نداره. اگر مدیران عزیز لطف کنند یه سرو سامون مختصر به موضوعات مهم بخش خودشون بدن انجمن خوبتون بهتر هم میشه.

کلیات مطالب جامع و فعالیت بی دریغتون جای تقدیر و تشکر داره و بهتون تبریک میگم چون 81000 کاربر آمار واقعا خیره کننده ایه و این نشون دهنده میزان بالای مخاطبینیه که نیازمند همیاری و کمک های شما عزیزان هستند.

در پایان یه گله ی کوچیک دارم ، من در زمینه کاملا متفاوتی در انجمن دیگه ای به صورت حرفه ای فعالیت می کنم اما در انجمن شما از 3-4 ارسالی که داشتم تا الان پاسخی دریافت نکردم. با این حال تلاش شما و وقتی که برای دیگران میزارید از نظر من ستودنیه.

موفق باشید.
    درود

دوست عزیز ضمن خوشامدگویی و نهایت سپاس بابت ارائه پیشنهادتون در زمینه ساماندهی موضوعات مهم ، پیشنهادتون بررسی خواهد شد و در همین پست نتیجه اعلام خواهد شد البته اگر دیگر دوستان هم نظرات و راهکار هایی در این زمینه دارن بیان کنن که باهم نتیجه مفید تری بگیریم .

اما در رابطه با پرسش ها تون که فرمودین پاسخی دریافت نکردین حقیقت امر اینکه متاسفانه پرسش هایی از قبیل پرسش های شما ، شانس پذیرش ، ارائه راه کار و ... نیازمند افرادی کارامد تر دارد جهت پاسخ دادن از این جهت پاسخ ها یا با تاخیر و یا داده نمی شوند ولو اینکه بسیاری از پاسخ ها هم در ویکی اپلای و هم در ارسال های ماقبل تاپیک ها مخصوصا تاپیک هایی قدیمی هست و نیازمند مطالعه می باشد اما در اینجا ایشون especial پاسخ شما رو دادن و در 2 ارسال دیگر شما بنا به یکی از دلایل مذکور داده نشده است که انشالله بزودی در صورت اطلاع دوستان داده خواهد شد .

اما پیشنهاد بنده در زمینه ساماندهی تاپیک های قدیمی و حجیم : در اینجا مطرح شده است .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز ضمن خوشامدگویی و نهایت سپاس بابت ارائه پیشنهادتون در زمینه ساماندهی موضوعات مهم ، پیشنهادتون بررسی خواهد شد و در همین پست نتیجه اعلام خواهد شد البته اگر دیگر دوستان هم نظرات و راهکار هایی در این زمینه دارن بیان کنن که باهم نتیجه مفید تری بگیریم .

اما در رابطه با پرسش ها تون که فرمودین پاسخی دریافت نکردین حقیقت امر اینکه متاسفانه پرسش هایی از قبیل پرسش های شما ، شانس پذیرش ، ارائه راه کار و ... نیازمند افرادی کارامد تر دارد جهت پاسخ دادن از این جهت پاسخ ها یا با تاخیر و یا داده نمی شوند ولو اینکه بسیاری از پاسخ ها هم در ویکی اپلای و هم در ارسال های ماقبل تاپیک ها مخصوصا تاپیک هایی قدیمی هست و نیازمند مطالعه می باشد اما در اینجا ایشون especial پاسخ شما رو دادن و در 2 ارسال دیگر شما بنا به یکی از دلایل مذکور داده نشده است که انشالله بزودی در صورت اطلاع دوستان داده خواهد شد .

اما پیشنهاد بنده در زمینه ساماندهی تاپیک های قدیمی و حجیم : در اینجا مطرح شده است .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    با سلام

خیلی ممنونم از توجه شما

در مورد سوالی که especial عزیز پاسخ دادن ظاهرا کوتاهی از منه چون طبق روال همه فروم ها منتظر دریافت خبرنامه ایمیل از طرف انجمن بودم و چون ایمیلی دریافت نکردم فکر کردم عزیزی فرصت پاسخ دادن نداشته. البته من بسیار صفحات تاپیک های گذشته و ویکی اپلای رو خوندم و سعی کردم بیشتر بخونم و کمتر بپرسم ، به هر حال حق با شماست در مورد دو ارسال دیگر هم صبوری می کنیم اما خیلی خوب می شد اگر توسط ایمیل هم اطلاع رسانی می شد.

در مورد پیشنهادم جستجو کردم و مورد مشابه نیافتم و در نهایت تاپیک اینجا ظاهرا تاپیک مدیریت هست و متاسفانه من بهش دسترسی نداشتم وگرنه موضوع تکراری ایجاد نمی کردم.

بسیار سپاسگزارم از لطف بیکران شما.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozaffary نمایش پست ها
    با سلام

خیلی ممنونم از توجه شما

در مورد سوالی که especial عزیز پاسخ دادن ظاهرا کوتاهی از منه چون طبق روال همه فروم ها منتظر دریافت خبرنامه ایمیل از طرف انجمن بودم و چون ایمیلی دریافت نکردم فکر کردم عزیزی فرصت پاسخ دادن نداشته. البته من بسیار صفحات تاپیک های گذشته و ویکی اپلای رو خوندم و سعی کردم بیشتر بخونم و کمتر بپرسم ، به هر حال حق با شماست در مورد دو ارسال دیگر هم صبوری می کنیم اما خیلی خوب می شد اگر توسط ایمیل هم اطلاع رسانی می شد.

در مورد پیشنهادم جستجو کردم و مورد مشابه نیافتم و در نهایت تاپیک اینجا ظاهرا تاپیک مدیریت هست و متاسفانه من بهش دسترسی نداشتم وگرنه موضوع تکراری ایجاد نمی کردم.

بسیار سپاسگزارم از لطف بیکران شما.
    درود

بی نهایت سپاسگزارم از صبر و حوصله شما، سوء تفاهمی از حانب بنده پیش اومده تاپیک ایجاد شده توسط شما تکراری نیست بلکه پیشنهاد بنده در همین زمینه مطرح شده توسط شما در اونجا ذکر شده که متاسفانه از حاطرم رفته بود که تنها برای مدیران قابل دسترس است . اما در رابطه با ارسال ایمیل تنها در صورت دریافت پ خ و پ ب ارسال می شود اما در بخش تنظیمات هر کاربر پوشه ای به نام اشتراک ها هست که با ارسال هر پست در هر تاپیکی مشترک آن می شوید و در صورت پاسخ به آن در اونجا مطلع می شوید که می توانین براحتی دسته بندی هم بکنین . می تونین تاپیک مجزا در ارائه این پیشنهاد مبنی بر ارسال ایمیل در صورت پاسخ ایجاد کنین تا تحت بررسی و در صورت تایید توسط مدیران ارشد و ادمین عزیز ترتیب اثر داده شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : June 17th, 2012 در ساعت 03:16 AM
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero

با درود
    من هم با نظر دوستمون Mozaffari هم عقيده ام! بسياري از پست هاي گروه هاي انجمن قديمي و تكراري است كه از مدير انجمن خواهشمندم نسبت به حذف و بازنگري در آن ها اقدام فرمايند تا مرور انجمن و پيدا كردن موضوعات راحت تر باشد! با سپاس

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

من یه پیشنهاد دارم :
    اگر امکان این بوجود بیاد که هر تاپیک دارای یه ایندکس یاشه که در هر تاپیک موضوعات دسته بندی بشه و دیگه هر کسی بر اساس نیاز به مطالب رجوع کنه. در بسیاری از موارد فرد باید تمام مطالب تاپیک رو بخونه تا به آنچه که میخواهد برسد. ماشالله که جسنجو در موضوع هم به درستی کار نمیکنه!!!
    مثلا در تاپیک "وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا" موارد مختلفی از جمله برق 110 گرفته تا لواشک و... مطرح شده اما به صورت پراکنده. حال اگر یک ساماندهی نسبت به اینا بشه واقعا برای خواننده بسیار مفید خواهد بود. تنها نحوه اجرای آن باقی می ماند که میشود از افراد داوطلب در این مورد استفاده کرد و در عوض امتیازی برای آنها قایل شد مثلا یه پست editor یا هر چیزی که ممکنه به این افراد داد.

مزایا:
    1- هر کاربر زمان کمتری رو صرف پیدا کردن موضوع خود می کند
    2- از بسیاری از سوالات تکرار جلوگیری میشود
    3- مدیریت هر تاپیک راحتتر می گردد

امیدوارم ادمینهای محترم بیشتر در مورد این پیشنهاد فکر کنند قبل از اینکه به کل ردش کنند و یا اگر جایی ابهام داره به عنوان طرح غیر ممکن در نظر نگیرن
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

درود، ممنون از پیشنهادتون

من فکر کنم که مد نظر شما کاری مثل پیشنهاد ارائه شده در اینجاست. بنده موافق هستم، اما فقط در انجمن هایی که مدیریت آن ها را برعهده دارم، میتوانم تغییرات ایجاد کنم. برای تاپیک ها و انجمن های مد نظر شما باید مدیران انجمن نظرشون را بفرمایند و سپس از کمک های شما و سایر دوستان برای اینکار کمک بگیرند.

سپاسگزارم
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

در قسمت زبان انجمن، یک سری تاپیک ها کاملا قدیمی و هیچ استفاده ای نمیشه. بهتره حذف بشن که کسی گنگ نشه بین اینهمه تاپیک. هر چه مختصرتر مفیدتر
    در پناه راستی

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    در قسمت زبان انجمن، یک سری تاپیک ها کاملا قدیمی و هیچ استفاده ای نمیشه. بهتره حذف بشن که کسی گنگ نشه بین اینهمه تاپیک. هر چه مختصرتر مفیدتر
    در پناه راستی
    سلام
    ممنون از پیشنهادتون.
    مدیران بخش زبان خارجی در حال حاضر دارند یه سری تغییرات انجام میدن که امیدوارم نظر شما رو جلب کنه ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگر نظر شما رو کامل بدونم و تغییراتی که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا انجام بشه
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member

سلام.
    لطفا، خواهشن این بخش نتایج و کلیرنس تاپیک ویزای آمریکا ( خصوصا در دبی ) را به دو بخش تقسیم کنید. 1- دانشجویی 2- غیره
    نصف تاپیک کلیرنس رو کسایی که توریستی اقدام کردن و هنوز منتظرند، اشغال کردند. اصلا نمیشه وضعیت کلیرنس دانشجویی رو راحت پیدا کرد و نتیجه گیری کرد.
    ضمن این که یه جو بدی هم به تاپیک داده این قضیه ادغام.
    لطفا برای توریستی ها و سایر دسته ها غیر دانشجویی یه تاپیک جدا باز کنید.
    ممنون.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)