صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها

...

الان برای نمونه تعداد تاپیک های انجمن آمریکا 2 برابر تعداد تاپیک های انجمن کاناداست ولی تعداد پست های انجمن کانادا 2 برابر تعداد پست های انجمن آمریکاست (یعنی 4 برابر اختلاف از نظر ضریب تعداد پست به تعداد تاپیک) ولی در عمل من که در هر دوی این انجمن ها فعال هستم می بینم که در انجمن کانادا کاربران خیلی راحت تر به پاسخ های خود می رسند و در انجمن آمریکا از بس تعداد تاپیک ها و زیرگروه ها زیاد است روزانه چند صد نوشته نامرتبط یا تکراری در تاپیک های مختلف گذاشته می شود تا کاربر موردنظر به پاسخ خودش برسد و نوع مدیریت آن بیشتر مدیریت حذف و جابجایی پست هاست. در حالی که در انجمن کانادا این نوع مشکل کمتر بوده و مدیریت آن بیشتر از نوع مدیریت جریان های فکری و بحث هایی است که بین گروه های مختلف ممکن است ایجاد شود. با توجه به ترافیک بالاتر این انجمن در مقایسه با انجمن آمریکا اگر مشکل پیدا کردن تاپیک های مناسب هم به آن اضافه شود و کاربران در سردرگمی بین انبوهی از تاپیک ها باشند در عمل مدیریت آن با مشکلات خیلی بیشتری و بغرنج تری روبرو می شود.

-------------------------------
    البته از زمانی که شما پیشنهاد قبلی خود را برای یک سری تاپیک های زندگی در کانادا در چند پست بالاتر ارائه کردید من سعی کردم برخی مواردی را که به شکل تکراری در تاپیک های زیر گروه زندگی در کانادا بود را جدا کرده و در تاپیک های جداگانه ای قرار دهم (مثل قوانین مربوط به نقل و انتقال و نگهداری دارو در کانادا یا همان تاپیک قوانین مربوط به نگهداری حیوانات در کانادا و غیره که هر از چند گاهی به صورت تکراری مطرح می شدند). ولی با توجه به مواردی که در بالا گفتم تعداد اینها یک محدودیت هایی دارد و زیاد شدنشان پیدا کردن آنها را مشکل می کند.

در کل نگاه شخصی خود من این است که "فروم" مثل "ویکی" نیست که یک سری اطلاعات استاتیک روی آن باشد و افراد آنها را مطالعه کنند و بروند. فروم پویایی خود را مدیون طرح اطلاعات به روز می داند. مثلا ممکن است در همان تاپیک آلبرتا هر دو ماه یک بار پرسیده شود که شرایط کار یا شرایط اجاره خانه یا شرایط گرفتن گواهینامه به چه شکل است چون اینها با گذر زمان دستخوش تغییر می شوند و ممکن است کاربری وسواس داشته باشد و دنبال اطلاعات به روز باشد. یا در تاپیک های تحصیلی ممکن است فردی دنبال قیمت های به روز شده ویزا و غیره باشد. در تاپیک های مهاجرتی که به دلیل تغییر مداوم قوانین و مقررات همواره نیاز به اطلاعات به روز احساس می شود.

...
    M1KE عزیز،
    ممنون از پاسختون اما چند نکته
    1- درسته که فروم احتیاج به پویای داره اما برخی چیزا ده ها سال هست که تغییر نکرده مثالش همین وسایل برقی در کانادا و مشخصات الکتریکی آن. اینجور موارد میتونه خوب دسته بندی بشه و به عنوان مقدمات ورود به کانادا ارایه بشه و مبحث هم مهم باشه.
    2- در مورد تاپیکهای کانادا باید عرض کنم که فعال بودن دوستهایی مانند قلوب و دایی جان سبب شده که این تاپیکهای مربوط به کانادا موثر باشه اما تا کی این دوستان میتونند سوالهای تکراری رو جواب بدند؟
    3- مورد بعدی اینکه اگر قراره که اصلا چیزی ثبت نشه و تنها بر اساس سوال و جواب باشه خوب بهتره اصلا همیشه 10 صفحه آخر هر تاپیک باقی بماند و بقیه حذف شود
    4- ایجاد یک ایندکس به روشی که قبلا پیشنهاد کردم به قدری پیدا کردن یک موضوع را راحت می کند که دیگر کسی سوالهای تکراری نخواهد پرسید تنها کافی هست که مطالب مشابه (مانند وسایل برقی در کانادا) در یک تاپیک از طریق تکنیکی مانند linked list به یکدیگر مرتبط شوند تا هر کاربری قادر باشد این مطالب را در یک تاپیک پیگیری نماید بدون اینکه نیاز باشد تمام مطالب آن تاپیک را مطالعه نماید
    در پایان از همه مدیرها و کابرهایی که در این فروم برای کمک به دیگران زمان صرف می کنند ممنونم زیرا که خیلی چیزا از این فروم و دوستان یاد گرفتم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Banned

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

Zini_Zarparast گرامی

نقدا نوشته هایی را که مربوط به وسایل برقی و مشکلات مربوط به تبدیل برق 220 ولت و 110 ولت در کانادا در تاپیک هایی مثل "وسایل لازم در سفر به کانادا" و همین طور تاپیک "راهنمای تازه واردان به کانادا" مطرح شده بودند را جدا کردم و در تاپیک جداگانه ای قرار دادم و در ابتدای آن خلاصه ای از پرسش های متداول مربوط به این قضیه را گذاشتم که در همان زیرگروه "سفر به کانادا" می توانید آن را پیدا کنید و در آینده دست کم می توانید به آن لینک بدهید و از ابتدا همه موارد مربوط به مبدل ها و غیره را توضیح ندهید.

در مورد شیوه های بهبود ابزار جستجوی فروم می شود باز هم منتظر ماند تا دوستان بیشتری نظر بدهند.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    تاپيك هاي زير كه در تالار مقاله هست بدرد نميخورن. اگه ميشه حذفشون كنيد چرا كه شخص ايجاد كننده فقط ي سوال داشته كه به اشتباه ي تاپيك جديد درست كرده!
    درود،
    ممنون از پستتون.

این انجمن در حال تغییر است، بعضی‌ از تاپیک هایی که اشاره کردید: حذف، ویرایش و گاه باقی‌ ماندند.
    تاپیک هائی حذف شده شامل موضوعات قدیمی‌ و کلی‌ بودند. تاپیک هائی باقیمانده از آن جهت که در صورت ترکیب با تاپیک اصلی‌ (به دلیل مرتب سازی زمانی‌ پست‌ها) در شرایط کنونی‌ بلا استفاده می‌مانند، حذف نشدند.
    این بازنگری تا زمانی‌ که قالب جدید انجمن اعمال بشود ادامه خواهد داشت.
    ویرایش توسط shasa : August 28th, 2013 در ساعت 11:57 AM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

اگر بخوام یه پیشنهاد سازنده بدم اینو باید عرض کنم که کلا فکر میکنم جای بخش "پرسش و پاسخ های عمومی" که معمولا در تمام انجمنها وجود داره توی انجمن شما خالیه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan1365 نمایش پست ها
    اگر بخوام یه پیشنهاد سازنده بدم اینو باید عرض کنم که کلا فکر میکنم جای بخش "پرسش و پاسخ های عمومی" که معمولا در تمام انجمنها وجود داره توی انجمن شما خالیه.
    فکر کنم این بخش برای این فروم زیاد مناسب نباشه. چون هر کسی که حوصله خوندن مطالب گذشته رو نداره مستقیما میاد و در این بخش سوالش رو مطرح می کنه و دیگه مدیریت کردن مطالب بسیار بسیار سخت خواهد شد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan1365 نمایش پست ها
    پیشنهاد خوبیه.میتونه قبل از ورود به محل سوال تخصصی به عنوان راهنما عمل کنه این بخش

Junior Member

سلام. اینکه باید اول سه تا پست تو تاپیک ها بفرستی تا بعدش بتونی تاپیک درست کنی... یه خورده ناجوره.
    مثلا الان که من میخوام یه تاپیک درست کنم درباره تحصیل در رشته های موسیقی در آلمان و الان نمیتونم تاپیکی درست کنم یه خورده ناجوره.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoores نمایش پست ها
    سلام. اینکه باید اول سه تا پست تو تاپیک ها بفرستی تا بعدش بتونی تاپیک درست کنی... یه خورده ناجوره.
    مثلا الان که من میخوام یه تاپیک درست کنم درباره تحصیل در رشته های موسیقی در آلمان و الان نمیتونم تاپیکی درست کنم یه خورده ناجوره.
    سلام٬ ممنون

در انجمن رشته های تحصیلی در آلمان تاپیک رشته های مرتبط با هنر در آلمان ( سینما، تئاتر، نقاشي، طراحي گرافيك و ...) وجود دارد٬ میتونید از همین تاپیک استفاده بفرمایید. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)