صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

سلام
    خسته نباشيد
    ١)راستش من يه مشكلي رو تويه سايت ديدم ولي متاسفانه به ذهن خودم راه حلي نمي رسه،
    ببينيد تويه تايپيك بيشتر كشورها (نه همه) بيشتر كامنت ها در مورد شانس پذيرشه،كه عملا بدون اطلاعات مفيد براي ديگرانه.و همه مدام از مراحل اپلاي كردن سوال مي پرسن و حتي حاضر نيستن بعدش بيان راه حل رو تويه سايت بگن، يعني بيشتر تايپيكا فقط سواله و ممكنه چند درصدي از اون افراد جوابشون رو پيدا كرده باشن ولي نميان بگن كه براي بقيه مفيد باشه،نمي دونم چرا؟
    ٢)تويه يه سري تايپيكا كسايي كه تا به حال نه تويه اون كشور كار كردن و نه زندگي ميان و به طور قعطي جواب ديگران رو مي دن در صورتيكه كسايي كه دانشجوي همون كشور هستن كمتر فعالن،براي خود من پيش اومده كه سوالي رو در فروم پرسيدم و به جواب درستي نرسيدم ولي يكي بهم پيام خصوصي داده و جواب سوالم رو كامل داده!خب اگه دوستان نگران حريم خصوصيشون هستن چه قدر خوب ميشد كه امكان تغيير نام كاربري رو فراهم مي كردين تا خيلي ها كه ٥ سال پيش با اسم و فاميل واقعيشون اكانت ساختن،الان بتونن با تغفير نام كاربري راحت تر تويه فروم حضور داشته باشن و كمك ديگران كنن
    ٣)،اطلاعات خيلي خيلي پراكنده است تويه اكثر فروم ها،يعني آدم ٥٠ صفحه از تايپيك فلان دانشگاه رو مي خونه ولي آخر سر نمي فهمه بايد مداركي كه باهاشون اپلاي كنه چيا هستن،به نظر بنده مديران تايپيك ها يا افراد فعال به جاي اينكه بيان جواب سوالات سطحي مثل شانس پذيرش رو بدن،بهتره سالي فقط ١ بار تويه يه پست بيان مثلا مدارك لازم براي اپلاي يا اينكه چه مداركي رو بايد پست كرد(سوالات كلي)رو بنويستن،اينكار باعث ميشه دوباره براي سال بعد اينقدر حجم صفحات بدون جواب بالا نره،چه اشكالي داره مثلا براي اپلاي فلان كشور (مثلا آلمان-يوني اسيست) به جاي اينكه يه تايپيك با اون حجم صفحه باشه،يه تايپيك مختصر مفيد با اطلاعات باشه.يا دانشگاه ميلان شما ببينيد چه حجمي داره تايپيكش.چون به نظرم جديدا روند استفاده از اين سايت تغيير كرده و اكثرا فقط دنبال اينن بيان سوال بپرسن و اطلاعات مفيد تويه تايپيكا گمه متاسفانه.
    ٤)از نظر من هركسي با نگاه كردن به نتايج پذيرش و ريجكت مي تونه شانس قبوليش رو محك بزنه،كامنت هاي شانس پذيرش تويه تايپيك ها واقعا ديگه كليشه اي هستن و به درد كاربرها نمي خورن،همون طور كه بيشترشون بي جواب موندن.
    ممنون ميشم ترتيب اثري بدين تا اين فروم مثل گذشته پربارتر باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال ب

سلام
    از مدیران و اعضای انجمن بابت فراهم اوردن زمینه ی راهنمایی و انتقال تجربیات دوستان تشکر میکنم،
    یک پیشنهاد دارم، اگر امکانش هست یه موضوع جدید در انجمن ایجاد کنید با عنوان "هزینه ی اپلای" ، دوستانی که اپلای کردن و پذیرش شدن یا نشدن، حدود هزینه هایی که خودشون (شخصی) و زمان صرف شده، برای کلاس و آزمون های زبان و جی مت/..، جمع آوری مدارک،ترجمه، هزینه ی ثبت نام دانشگاه ها و... پرداخت کردن و بفرمایند.. تا دست دوستان تازه کار بیاد که هزینه ها و مدت زمان پروسه پذیرش چه حدودی می شود..

سپاس فراوان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra100 نمایش پست ها
    سلام
    از مدیران و اعضای انجمن بابت فراهم اوردن زمینه ی راهنمایی و انتقال تجربیات دوستان تشکر میکنم،
    یک پیشنهاد دارم، اگر امکانش هست یه موضوع جدید در انجمن ایجاد کنید با عنوان "هزینه ی اپلای" ، دوستانی که اپلای کردن و پذیرش شدن یا نشدن، حدود هزینه هایی که خودشون (شخصی) و زمان صرف شده، برای کلاس و آزمون های زبان و جی مت/..، جمع آوری مدارک،ترجمه، هزینه ی ثبت نام دانشگاه ها و... پرداخت کردن و بفرمایند.. تا دست دوستان تازه کار بیاد که هزینه ها و مدت زمان پروسه پذیرش چه حدودی می شود..

سپاس فراوان
    این و این هست.تاریخ ارسال ها هم نگاه کنید
    امضا نامرئی

Junior Member raol آواتار ها

سلام روزتون بخیر من جایی پیدا نکردم مستقیما به مدیریت پیام بدم اینجارو پیدا کردم

بعضی فروم ها حجم مطالبشون بسیار بالا رفته و تعداد صفحات از حد معمول بیشتره مثلا الان من وارد تاپیک آزاد سازی مدارک میشم بالای 300 صفحس !!! اینطوری من یک سال تمام باید وقت بذارم تا مطالب خود سایت رو بخونم چه برسه به اپلای!! ممنون میشم یه روندی پیش گرفته بشه که مطالب مهم یه تاپیک تو صفحه اولش قرار بگیره بلاخره اکثر فروم ها مدیر داره که میتونه تو این زمینه کمک کنه ... با سپاس از شما

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و ممنون از پیشنهاد خوب شما

متاسفانه مدیران با توجه به مسئولیت های خاصی که بر عهده دارند در خصوص ایجاد FAQ مسئولیتی ندارند ضمن اینکه مطلقا فرصت رسیدگی به امور مشابه برای ایشان موجود نیست. شما یا هر کاربر دیگر که فرصت خواندن و خلاصه کردن اهم مطالب را داشتید، یا احتمالا در حال عبور از این مرحله هستید میتوانید با مدیر آن بخش در تماس باشید و FAQ شما به صورت موضوع مهم درآید.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط raol نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر من جایی پیدا نکردم مستقیما به مدیریت پیام بدم اینجارو پیدا کردم

بعضی فروم ها حجم مطالبشون بسیار بالا رفته و تعداد صفحات از حد معمول بیشتره مثلا الان من وارد تاپیک آزاد سازی مدارک میشم بالای 300 صفحس !!! اینطوری من یک سال تمام باید وقت بذارم تا مطالب خود سایت رو بخونم چه برسه به اپلای!! ممنون میشم یه روندی پیش گرفته بشه که مطالب مهم یه تاپیک تو صفحه اولش قرار بگیره بلاخره اکثر فروم ها مدیر داره که میتونه تو این زمینه کمک کنه ... با سپاس از شما
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکها

I'm wondering if you could add a new section based on educational levels
    Then it should have these sections: Non-degree programs, Bachelor's degree, master's degree, PHD, post-doc

It's extremely helpful, at least for me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکها

با سلام
    فکر می کنم بهتر برای قسمت نتایج پذیرش یه جست و جو درست بشه تا بتونیم بر حسب رزومه خودمون موارد مشابه رو پیدا کنیم
    این کار خیلی به درد بخوره و حجم پست ها رو کاهش میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی ولی هنوز مونده

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

سلام و خسته نباشید به همه
    اگه امکانش باشه یه تاپیک بزنید درمورد تحصیل در ایران چون اینطوری هم خودمون از دانشگاه ها و شرایطش آگاه میشیم هم اونایی که میخوان بیان این طرف درس بخونن
    دمتون گرم

پیش فرض پاسخ : پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با سازماندهی تاپیکهای " قدیمی و حجیم " (( در حال بررسی ))

سلام من یه پیشنهاد دارم.
    ببینید بعنوان یکی از ویزیتورهای سایت شما عرض کنم خدمتتون که بعضی از تاپیک های پرطرفدار هست که تعداد پاسخ ها و صفحاتش بالاست و بعضی از سوالات ممکنه تکراری باشه که باعث زیاد شدن تعداد صفحات میشه. پیشنهاد من اینه که هر تاپیکی که اینطوری دارای صفحات زیادی هست بیایم یه صفحه لیدر یا پرچم دار واسش بنویسیم که کل یک اطلاعات جامعی رو در خودش راجع به اون تاپیک جای بده. بطوری که کسی که واسه اولین بار میاد توی سایت، اول این صفحه رو میخونه بعد اگه نیازش رفع نشد بره سراغ صفحات فرعی.
    موفق باشید

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

ضمن تشکر از پیشنهاد شما، حق با شماست اما تجربه ثابت کرده حتی با ایجاد عنوان های FAQ نیز کاربران تازه وارد همیشه تمایل دارند سوالات خود را مجدد بپرسند و در این بین کم نیستند کاربرانی که با دقت و حوصله و درک نگرانی های این عزیزان، به پاسخگوایی می پردازند. البته این موضوع از ارزش ایجاد تاپیک های FAQ چیزی کم نمیکند و ما همواره از کسانیکه که تمایل داشته باشند در این راستا در فروم فعالیت کنند حمایت میکنیم. لذا شما یا هر یک از کاربران عزیز فروم که تمایل دارید در حوزه ی تخصصی خود FAQ ایجاد کنید میتوانید با مدیر آن قسمت در این خصوص مذاکره و پس از ایجاد این تاپیک آن را بصورت مهم برای کاربران هایلایت کنید.

با تشکر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام من یه پیشنهاد دارم.
    ببینید بعنوان یکی از ویزیتورهای سایت شما عرض کنم خدمتتون که بعضی از تاپیک های پرطرفدار هست که تعداد پاسخ ها و صفحاتش بالاست و بعضی از سوالات ممکنه تکراری باشه که باعث زیاد شدن تعداد صفحات میشه. پیشنهاد من اینه که هر تاپیکی که اینطوری دارای صفحات زیادی هست بیایم یه صفحه لیدر یا پرچم دار واسش بنویسیم که کل یک اطلاعات جامعی رو در خودش راجع به اون تاپیک جای بده. بطوری که کسی که واسه اولین بار میاد توی سایت، اول این صفحه رو میخونه بعد اگه نیازش رفع نشد بره سراغ صفحات فرعی.
    موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)