صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: دوستانی که باید آموزشی میرفتن و معاف میشدن ، بیان اینجا

پیش فرض دوستانی که باید آموزشی میرفتن و معاف میشدن ، بیان اینجا

دوستان سلام.
    معای من از نوع خدمت پدر به مدت 40 ماه در منطقه جنگی بود.
    مدارک رو بردیم ، گفتن باید آموزشی بری.
    مدارک رو فرستادم ، بعد از 2 هفته نامه اومد که به شما معافی تعلق میگیره ، اما بعد از آموزشی،
    حالا یه سری سوال داشتم،

1-من حین تحصیل اقدام کردم، برام دیپلم رد شد،
    الان هم که نامه زده دیپلم، شنیدم آموزشی دیپلم ها با لیسانس ها فرق داره.الان فارغ التحصیل شدم، میتونم درستش کنم

2-تاریخ اعزام رو زده 18.11.87 . میتونم این تاریخ رو جلو بندازم، شاید پذیرش برای ترم بهار بگیرم، مثلا برم بگم پذیرش گرفتم و ... داوطلب جلو تر من رو اعزام کنن.

3-من یادمه برادرم سربازیش رو خرید ، آموزشیش با یه سری کسایی بود که همه مثل خودش بودن، یعنی خریده بودن و فقط باید آموزشی میرفتن.
    کسی اطلاعی نداره که الان هم اینطوریه یا نه؟

ممنون.سوال دوم برام از همه مهمتره ، اگه کسی اطلعی داره لطفا کمک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که باید آموزشی میرفتن و معاف میشدن ، بیان اینجا

جلو انداختن سربازي كار سختي نيست ولي خوب براي ديپلم دردسر داره ولي اگه بتوني تبديل وضعيت بدي از ديپلم به ليساني راحت تر ميتوني اين كار را بكني. بايد اون نامه معرفي به نظام وظيفه را ببري تو خود نظام وظيفه قسمت معافيت تحصيلي يا يه چيزي شبيه اين تا تبديل وضعيت بشي اما اگه تبديل وضعيت بشي بديش اينه كه فقط ماههاي زوج اعزام ميشي و فكر نكنم برسي به ترم بهار پس برو دنبالش سفت!! ميتوني . در ضمن آموزشي ليسانس با ديپلم خيلي كم فرق داره كلا آموزشي آموزشيه!!!!
    در مورد آموزشي بله حتما بايد بري حتي يه سري از معافيت هاي پزشكي هم بايد آموزشي را برن

در مورد برادرت هم قبلا اين جوري بود كه كسايي كه ميخريدن يه مدت كوتاه فقط در حد يك هفته تا 20 روز و در موارد حتي 1 روز!!!! كه الان ديگه اين طوري نيست

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

برادر من هم مثل شما معاف شد ولی اون موقع لازم نیود برن دوره آموزشی
    البته زیاد سخت نیست
    می تونید تاریخ رو زودتر بندازید چون اینها هر روز می خواب و بلند می شن به تصمیم عجیب می گیرن

100% وضعیت برای لیسانسها بهتره

الیته باید دید برای آموزشی کجا باید یرید

موفق باشید

Junior Member

کسی بوده توی انجمن که قبلا باید آموزشی میرفت و معاف میشد ، اما با قانون جدید که به تازگی اعلام شد دیگه نخواد بره کارت گرفته باشه.
    من شرایطم اینطوری بود ، 3 -4 روز بعد اینکه اعلام کردن رفتم ، تعهد توی دفتر خونه هم دادم ، گفتن 1 ماه دیگه ، کارتت میاد.

دوستانی هم که کارتشون اومد اگه میشه اینجا اعلام کنن/

منم مدارکم رو دادم هنوز کارتم نیومده

من بابام بالای 30 ماه سابقه جهبه داره.توی این قانون جدید برای هر فرزند 30 ماه سابقه جهبه واسه معافیت کافیه.خب در نتیجه منم معافم.اما موندم من باید آموزشی برم یا نه؟
    متولد 70 هستم.از کی می تونم واسه گرفتن معافیتم اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Mohajer
    من بابام بالای 30 ماه سابقه جهبه داره.توی این قانون جدید برای هر فرزند 30 ماه سابقه جهبه واسه معافیت کافیه.خب در نتیجه منم معافم.اما موندم من باید آموزشی برم یا نه؟
    متولد 70 هستم.از کی می تونم واسه گرفتن معافیتم اقدام کنم؟

نه شما هم نمی خواد بری.
    این معافیت رو حین تحصیل هم میتونی بگیری،

هروقت مشمول شدی اقدام کن.بدون آموزشی ردیفه ، فقط این قانون آموزشی نرفتن 3 ساله ست، هواست باشه ، چون مراحل کاریش یهو دیدی 6 ماه طول کشید( مال من بیشار ا 1 سال طول کشید
    ، سال سوم دانشگاه بودم اقدام کردم، آخرای سال چهارم ردیف شد). نذاری سال آخر یه وقت قانونش رو بردارن.

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم کسی که معاف سه فرزندی شه کارت پایان خدمت براش میاد یا باید دوره آموزش رو بگذرونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bsurena
    سلام
    میخواستم بدونم کسی که معاف سه فرزندی شه کارت پایان خدمت براش میاد یا باید دوره آموزش رو بگذرونه؟
    این نوع معافیت به گواهی اشتغال به تحصیل نیاز دارد و گرنه باید بری آموزشی
    every thing is possible, but you must pay for it

باسلام.دوستان توروخدا جواب منو بدید ازوقتی اینو شنیدم دارم اشکم دراومده بخدا.انگار شانس ندارم من
    من از در اومدم تو یه چیزایی شنیدم

من 11مرداد کمیسیون کفالت برام تشکیل شد و معاف اعلام شدم و گفتند فیش 3850تومنی و1000تومنی و فیش2200گرفتم دادم به نظام وظیفه همون روز .گفتند برو 1ماهو نیم دیگه کارتت میاد.اما شنیدم گفتن تصویب شده معاف ها هم باید برن اموزش نظامی.وتازه کارتشون موقت صادر میشه 30ماهه وبعد باید دایم بشن
    ایا این قانون برای من هم صدق میکنه یانه من طبق قانون قبل اموزشی نمیرم ودائم صادر میشه؟
    توروخدا یکی بگه دارم دیونه میشم

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)