صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: دوستانی که باید آموزشی میرفتن و معاف میشدن ، بیان اینجا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : دوستانی که باید آموزشی میرفتن و معاف میشدن ، بیان اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilExtreme
    باسلام.دوستان توروخدا جواب منو بدید ازوقتی اینو شنیدم دارم اشکم دراومده بخدا.انگار شانس ندارم من
    من از در اومدم تو یه چیزایی شنیدم

من 11مرداد کمیسیون کفالت برام تشکیل شد و معاف اعلام شدم و گفتند فیش 3850تومنی و1000تومنی و فیش2200گرفتم دادم به نظام وظیفه همون روز .گفتند برو 1ماهو نیم دیگه کارتت میاد.اما شنیدم گفتن تصویب شده معاف ها هم باید برن اموزش نظامی.وتازه کارتشون موقت صادر میشه 30ماهه وبعد باید دایم بشن
    ایا این قانون برای من هم صدق میکنه یانه من طبق قانون قبل اموزشی نمیرم ودائم صادر میشه؟
    توروخدا یکی بگه دارم دیونه میشم
    من بعید می دونم شما مشمول این طرح بشید چون کمسیون شما رو معاف دائم اعلام کرده، شما هم پول رو دادید و به شما گفته اند منتظر کارت باشید، شما هم منتظر باش
    در ضمن این قانون جدید نیست و خیلی وقت هست که اجرا شده...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    من بعید می دونم شما مشمول این طرح بشید چون کمسیون شما رو معاف دائم اعلام کرده، شما هم پول رو دادید و به شما گفته اند منتظر کارت باشید، شما هم منتظر باش
    در ضمن این قانون جدید نیست و خیلی وقت هست که اجرا شده...
    دوست عزیز حرفهای شما واسه من دلگرمی بزرگیه.ایا واقعا اینطوره؟
    اخه فکره من میره سر یه چیزایی.مثلا کساییکه سرباز شناخته شدند والان قانون 2برادری اومده میتونن معاف بشن پس اگه اینطور باشه اونا نباید معاف بشن و از متقاضیهای جدید اجرا بکنن ولی همینطوری که میدونید الان اونا هم اومدند که معاف شن.
    از طرفی بعضی جاها هم پرسیدم میگن ملاک تاریخ صدور کارت هست.من واقعا نگرانم اگه امکان داره دقیقتر برام پیگیر بشید و بهم خبر بدید.من نم فردا با نظام وظیفه تماس میگیرم وهمینجا اعلام میکنم و ازتون میخوام واسم دعا کنید چون موقعیتم خیلی بده

Junior Member

دوستان قراره من برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری یه ماه دیگه برم امریکا و الان برای خروج از کشور وثیقه گذاشتم از طرفی برای این معافیت سه فرزندی هم یه یکی دو ماهی اقدام کردم. میخواستم بدونم که من نیستم برام کارت معافیت میاد یا میگن پاشو بیا آموزشی چه باید بکنم قبل از رفتنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilExtreme
    باسلام.دوستان توروخدا جواب منو بدید ازوقتی اینو شنیدم دارم اشکم دراومده بخدا.انگار شانس ندارم من
    من از در اومدم تو یه چیزایی شنیدم

من 11مرداد کمیسیون کفالت برام تشکیل شد و معاف اعلام شدم و گفتند فیش 3850تومنی و1000تومنی و فیش2200گرفتم دادم به نظام وظیفه همون روز .گفتند برو 1ماهو نیم دیگه کارتت میاد.اما شنیدم گفتن تصویب شده معاف ها هم باید برن اموزش نظامی.وتازه کارتشون موقت صادر میشه 30ماهه وبعد باید دایم بشن
    ایا این قانون برای من هم صدق میکنه یانه من طبق قانون قبل اموزشی نمیرم ودائم صادر میشه؟
    توروخدا یکی بگه دارم دیونه میشم
    دوست عزیز

این مصوبه مجلس بوده. بنابراین تا اجرایی شدن زمان میبره. من خودم امروز به خاطر کار یکی از دوستام از پلیس 10+ راجع به قانونای جدید پرسیدم که گفت این قانونا از 2-3 ماه دیگه اجرایی میشه.
    بنابراین نگران نباش

Junior Member

درسته اما من از نظام وظیفه پرسیدم گفتن کارت شما 2 3 ماه دیگه آماده میشه چون هنوز معلوم نیست که کجا باید کارت صادر بشه؟

Junior Member

حالا وضعیت این آموزشی ها چی شد که قرار بود اونائی که معافند حتما بگذرونند. من معافیت 3 فرزندی اقدام کردن و خارج کشور هم در مقطع دکترا باید درس بخونم و نمیدونم به ما کارت آخرش میدن یا ...؟

سلام
    من بخاطر اینکه پدرم بیش از 30 ماه در جبهه بوده معاف میشم ولی از من یه تعهد گرفتن که اگر تا سه سال نظام وظیفه خواستم بدون هیچ معطلی خودم رو برای آموزشی معرفی کنم حالا یه سؤال دارم.
    این مسئله برای پاسپورت گرفتن و خروج از کشور مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

فكر كنم بايد براي گرفتن كارت معافي آموزشي رو بري، مي توني تو سه ماه تابستون انجامش بدي...
    من اطلاعاتم كامل نيست...

موفق باشيد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member dpicollege آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng & Information Security

با عرضه سلام
    یه سوالی داشتم اونم این بود که من برا ۳۰ ماه جبهه پدرم اقدام کردم میگن مس اینکه جوابش ۵ ماه بد میاد از کسانی‌ که در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم جواب مارو بدن چون من خیلی‌ عجله دارم
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام

خواهشا كسي اگه اطلاع داره به اين سوال جواب بده..

من 90 روز اضافه دارم و به خاطر جبهه پدرم هم كسري دارم...
    مي خواستم ببينم آبا اضافه ام عفو مي خوره يا نه ؟ (ليسانس)

ممنون
    Do not hesitate, check the manual |

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)