صفحه 12 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 620

موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farraf نمایش پست ها
    سلام به همه
    میشه واسه موضوع پایان نامه به من کمک کنید
    استاد موضوع LBS(location base service ) را پیشنهاد کرده اند اما خودم زیاد راجع بهش نمیدونم چند مقاله و کتاب برای استاد ارسال کردم اما ایشان می گویند من هنوز درباره موضوع با شما به توافق نرسیدم حالا کسی می تو نه یه کم راهنماییم کنه که چه موضوعی را به ایشان پیشنهادبدم واقعا نمیددونم چه کار کنم
    این موضوع بسیار بسیار گسترده است. دقیقا چه چیزی مد نظر شماست؟

Junior Member

سلام خوب خودم نمی دونم چون اطلاع درستی راجع بهش ندارم میشه کمکم کنید اصلا موضوع خوبی هست یا نه؟

سلام دوستان من ترم اول ارشد مخابرات سیستم هستم الان مباحث داغ چیا هستند؟کدوم پوزیشنای بهتری واسه آمریکا و کانادا داره واسه دکترا؟ image processing?coding?cognitive radio?? ya chi????(

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas iut نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم اول ارشد مخابرات سیستم هستم الان مباحث داغ چیا هستند؟کدوم پوزیشنای بهتری واسه آمریکا و کانادا داره واسه دکترا؟ image processing?coding?cognitive radio?? ya chi????(
    این زمینه ها خیلی متفاوت هستند و در همه شون امکان کار خوب هست. اگر به همه این زمینه ها علاقه دارید نگاه کنید ببینید استادهای معروف و با سابقه دانشگاهتان در کدام زمینه قعالند و با یکی از آنها کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این زمینه ها خیلی متفاوت هستند و در همه شون امکان کار خوب هست. اگر به همه این زمینه ها علاقه دارید نگاه کنید ببینید استادهای معروف و با سابقه دانشگاهتان در کدام زمینه قعالند و با یکی از آنها کار کنید.
    تو همه زمیه ها استادای خوب داریم صنعتی اصفهانم من، واسه اپلای و پوزیشن های دکترا کدوم ارجحن یه به نظرتون؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas iut نمایش پست ها
    تو همه زمیه ها استادای خوب داریم صنعتی اصفهانم من، واسه اپلای و پوزیشن های دکترا کدوم ارجحن یه به نظرتون؟
    Cognitive networks بنظر من زمینه داغی است. البته من خیلی از کدینگ اطلاع ندارم. بیشتر سعی کنید با معتبرترین و پر مقاله ترین استاد دانشکده تان کار کنید.

Junior Member

کسی هسن منو واسه انتخاب موضوع پایانامه برق قدرت کمک کنه ؟ از کجا شروع کنم بگردم ؟ میخام موضوع به روز باشه که واسه PHD به مشکل بر نخورم واسه Apply.
    موضوع هم فقط میخام الکترونیک قدرت نباشه ! smart grid,DG,انرژی های نو و.... (لیسانس الکترونیک بودم زیاد پایم خوب نیست)

Junior Member AMiSH13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام. رشته تحصیلیم نرم هستش و به بحث پایگاه داده ها علاقه مند هستم! فیلدی هم که برای این امر انتخاب کردم NoSQL هستش ولی دقیقا نمیدونم در موردش چی کار کنم. یه مطالعاتی انجام دادم ولی استادم گفت که این اسمش پرپوزال نیست حالا موندم چه کنم....!!!!! خودم هم میدونم نمیشه اسمش رو پرپوزال گذاشت ولی.... بخوونیدش! و کمکم کنید دنبال یه چیزی هستم که توی ایران حداقل یه بازار کار کوچیک داشته باشه ولی کلا هدفم واسه اونوره دیگه! http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...43255fa2ac9e99
    I go UP, I am UNLIMITED

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiSH13 نمایش پست ها
    سلام. رشته تحصیلیم نرم هستش و به بحث پایگاه داده ها علاقه مند هستم! فیلدی هم که برای این امر انتخاب کردم NoSQL هستش ولی دقیقا نمیدونم در موردش چی کار کنم. یه مطالعاتی انجام دادم ولی استادم گفت که این اسمش پرپوزال نیست حالا موندم چه کنم....!!!!! خودم هم میدونم نمیشه اسمش رو پرپوزال گذاشت ولی.... بخوونیدش! و کمکم کنید دنبال یه چیزی هستم که توی ایران حداقل یه بازار کار کوچیک داشته باشه ولی کلا هدفم واسه اونوره دیگه! http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...43255fa2ac9e99
    من درباره NoSql سوادی ندارم، ولی این چیزی که شما نوشتید اصلا پروپوزال نیست! شما اومدی و NoSQL رو با جزيیات توضیح دادی،‌همین!

شما اول اول،‌باید موضوع کاری که قراره انجام بشه رو با دقت مشخص کنی. از دوستایی که تخصصشون اینه تو تالار کمک بخواه. می‌تونی دنبال موضوع‌های کارای دانشگاه‌‌های دیگه تو خارج در این زمینه بگردی. یه چیزی رو پیدا کنی، مناسب دوره لیسانس کنیش و بری جلو.

بعد از اینکه موضوع رو مشخص کردی، تازه وارد پروپوزال نوشتن می‌شی. من فکر می‌کنم شما لیسانسی. پروپوزال لیسانس در حد چند تا پاراگراف کافیه. دانشگاه ما یه فرم ۱ صفحه‌ای داشت که در کل حدود ۲۰۰-۳۰۰ کلمه درباره موضوع می‌نوشتیم.
    شما باید تو ۱-۲ پاراگراف درباره کلیت موضوع بنویسی، بعد هدف از اجرای پروژه‌ت رو. یعن بگو الان می‌خوایم چی‌ کار کنیم و خروجی کارمون چی قراره باشه.
    The Future you see is the Future you get.

Junior Member AMiSH13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

Exclamation انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی کامیپوتری در مورد NoSQL

سلام خدمت همه دوستان.

شته تحصیلیم نرم هستش و به بحث پایگاه داده ها علاقه مند هستم! فیلدی هم که برای این امر انتخاب کردم NoSQL هستش ولی دقیقا نمیدونم در موردش چی کار کنم. یه مطالعاتی انجام دادم ولی استادم گفت که این اسمش پرپوزال نیست حالا موندم چه کنم....!!!!! خودم هم میدونم نمیشه اسمش رو پرپوزال گذاشت ولی.... بخوونیدش! و کمکم کنید دنبال یه چیزی هستم که توی ایران حداقل یه بازار کار کوچیک داشته باشه ولی کلا هدفم واسه اونوره دیگه! http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...43255fa2ac9e99

اگه بتونید در مورد موضوعات داغ این زمینه چه داخل چه خارج هستش کمک کنید خیلی ممنون!
    چون به شبکه های اجتماعی علاقه بسیاری دارم اگه در مورد بانکهایی که مربوط به ساختار اینگونه شبکه ها باشه بهتره... تحقیقاتی که خودم کردم MongoDB و Neo4j بیشترین کاربرد رو داره :/
    I go UP, I am UNLIMITED

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)