صفحه 13 از 62 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 620

موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

Junior Member AMiSH13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط n301_d632 نمایش پست ها
    من درباره NoSql سوادی ندارم، ولی این چیزی که شما نوشتید اصلا پروپوزال نیست! شما اومدی و NoSQL رو با جزيیات توضیح دادی،‌همین!

شما اول اول،‌باید موضوع کاری که قراره انجام بشه رو با دقت مشخص کنی. از دوستایی که تخصصشون اینه تو تالار کمک بخواه. می‌تونی دنبال موضوع‌های کارای دانشگاه‌‌های دیگه تو خارج در این زمینه بگردی. یه چیزی رو پیدا کنی، مناسب دوره لیسانس کنیش و بری جلو.

بعد از اینکه موضوع رو مشخص کردی، تازه وارد پروپوزال نوشتن می‌شی. من فکر می‌کنم شما لیسانسی. پروپوزال لیسانس در حد چند تا پاراگراف کافیه. دانشگاه ما یه فرم ۱ صفحه‌ای داشت که در کل حدود ۲۰۰-۳۰۰ کلمه درباره موضوع می‌نوشتیم.
    شما باید تو ۱-۲ پاراگراف درباره کلیت موضوع بنویسی، بعد هدف از اجرای پروژه‌ت رو. یعن بگو الان می‌خوایم چی‌ کار کنیم و خروجی کارمون چی قراره باشه.
    سلام. خیلی ممنون از توضیحاتتون.... رفتم تعدادی پایان نامه خوندم و با مفهوم پرپوزال تقریبا آشنا شدم....
    اصلاحاتی انجام دادم و حاصلش ابن شد....
    نظرتون در مورد این چی هستش؟ آیا واسه کارشناسی کامپیوتر این خوب هستش؟ پایان نامه فارسی در مورد NoSQL من پیدا نکردم....
    I go UP, I am UNLIMITED

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiSH13 نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از توضیحاتتون.... رفتم تعدادی پایان نامه خوندم و با مفهوم پرپوزال تقریبا آشنا شدم....
    نظرتون در مورد این چی هستش؟ آیا واسه کارشناسی کامپیوتر این خوب هستش؟ پایان نامه فارسی در مورد NoSQL من پیدا نکردم....
    برای کارشناسی کامپیوتر اون هم در ایران انتظارات بالایی از نوشتن پروپوزال حرفه ای نیست ولی این چیزی که شما نوشتید خیلی اصولی و دقیق نیست و در اصل شما چیزی هم پروپوز نکردید. به علاوه من خیلی با سطح پروژه های لیسانس در ایران آشنایی ندارم ولی در سایر کشورها پروژه پایانی لیسانس انتظار بیشتر از نوشتن یک تاریخچه و یک جزوه آموزشی دارند (چیزی که من با خوندن این فایل شما برداشت کردم).

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiSH13 نمایش پست ها
    موضوع شما فقط بررسیه؟ اگه فقط همینه این پروپوزال تقریبا مناسبه، قالب متن رو باید به قالب مورد نظر دانشگاه در بیارید. اینکه فقط چندتا فونت عوض بشه که نشد قالب.

اما پیشنهاد می‌کنم اگه امکانش هست،‌ موضوع رو یه مقداری عملی‌تر انتخاب کنی. اینکه فقط یه موضوعی بررسی بشه، موضوع خوبی نیست.

پایان‌نامه فارسی حالا چرا؟ خب دنبال انگلیسی‌ها بگرد. دنبال مقاله بگرد ببین با این روش چه پروژه‌هایی انجام شده.
    The Future you see is the Future you get.

Junior Member AMiSH13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

ولی این چیزی که شما نوشتید خیلی اصولی و دقیق نیست و در اصل شما چیزی هم پروپوز نکردید.
    احساس میکنم پروژه کارشناسی تو ایران در همین حد باشه متاسفانه مگر اینکه یه دانشگاه دولتی عالی درس خونده باشه یا اینکه علاقه بسیاز زیادی به ماجرا داشته باشی (که دارم) و وقت مناسب و لازم ( که متاسفانه ندارم ) یه ذره در مورد اصولی و دقیق بودن توضیح بدید ممنون!

پایان‌نامه فارسی حالا چرا؟ خب دنبال انگلیسی‌ها بگرد. دنبال مقاله بگرد ببین با این روش چه پروژه‌هایی انجام شده.
    دنبال انگلیسی ها هم گشتم! ولی در حد ارشد بودن و کارهایی بسیار سنگین و اینکه به داده هایی با حجم بسیار بالا نیاز دارن و با توجه به وقت کم من یه جورایی عملیانی نیستش ( میخوام زودتر درسم تموم شه برم خدمت! )

--------

یه ویرایشی کردم و این خط رو هم به مثلا پرپوزالم! اضافه کردم:
    مروری بر داده های بزرگ ( بیگ دیتا) و بررسی نظریه های
    CAP,map reduce, ACID

------
    بازم میدونم اون چیزی که شما میخواید؛ نشد، متاسفانه!
    I go UP, I am UNLIMITED

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    ترم 1 ارشد الکترونیک مدار سیستم هستم. دو زمینه علاقه دارم. سیستم های RF و مدارهای مخابراتی (آنالوگی). یا زمینه های مشترک بین آنالوگ و دیجیتال مثلا بعضی زمینه های VLSI می خواستم شروع به کار کنم.
    هدفم هم دادن مقاله ست برای گرفتن پذیرش.
    کدوم یکی بهتره و بروز هست؟ کدوم موضوعات جدیدتر میشه داشت؟ پیشنهادات دیگه ای جز این دو زمینه دارید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس. منتظرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی کامیپوتری در مورد NoSQL

به نظرم ترجمش یکم سخته روون ترش کن.. بعد، اینی که من دیدم بیشتر در مورد معرفی این موضوع و اهمیت آن هست، شما بعده معرفی باید ایده ای بیاری .. در این باره زیاد جستجو کن ببین کجاها فرصت تحقیق داره موضوعی زیرین از توش دربیار روش پروپوزال بنویس

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام دوستان
    من میخوام توی این تاپیک موضوعات تحقیقاتی که مربوط به مهندسی کنترل میشه رو دوستانی که در این رشته درس خوندن و تجربه دارن لیست کنند تا دانشجویان کنترل ، از جمله خودم بتونیم برای پایان نامه انتخاب کنیم.
    چه موضوعاتی خوب هستن که کار بشه ؟

میشه روی اینا بحث بشه که ببینیم کدوم بهتره ؟؟
    1-web based control
    2- smart grid or smart infrastructure
    3- optimal sensor network design
    4- smart sensing systems
    5- bio sensors
    6-soft sensors
    7- sensor data fusion
    8- اندازه گیری آلودگی محیط های صنعتی با استفاده از شبکه های سنسوری
    9- مبدل های ماتریسی (Matrix Inverter)
    ویرایش توسط میلاد : November 16th, 2013 در ساعت 11:54 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW و Power

نقل قول نوشته اصلی توسط MISCHIEVOUS نمایش پست ها
    کسی هسن منو واسه انتخاب موضوع پایانامه برق قدرت کمک کنه ؟ از کجا شروع کنم بگردم ؟ میخام موضوع به روز باشه که واسه PHD به مشکل بر نخورم واسه Apply.
    موضوع هم فقط میخام الکترونیک قدرت نباشه ! smart grid,DG,انرژی های نو و.... (لیسانس الکترونیک بودم زیاد پایم خوب نیست)
    سلام. با توجه به تجربه شخصی من اگر هدف شما چاپ مقالات ISI باشه کل مباحث مرتبط با بازار برق خوبه، به خصوص اگر شما مقاله مرجعت را یک مقاله درست و حسابی انتخاب کنی اگر چه در شروع کار مشکلاتی را خواهی داشت ولی در انتها می تونی ازش نتیجه دلخواهت را بگیری. به شخصه انرژی های نو را ترجیح می دهم و برنامه ریزی اونو توصیه می کنم مخصوصا با روش های به روز بهینه سازی مثل IGDT.

Junior Member

دوستان سلام من ترم اول مخابرات امن علم و صنعتم میشه منو در انتخاب موضوع سمینار کمک کنید؟
    موضوعی که به قول دوستان اپلای خورش ملس باشه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IUST

سلام ممنون میشم اگر دوستی منو راهنمایی کنه
    کارشناسی برق قدرت هستم،علم و صنعت. استاد راهنمام زمینه کاریش عایق و فشار قوی و... است
    میخوام یه موضوع انتخاب کنم که برای اپلای به درد بخوره
    پیشنهاد شما چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)