صفحه 15 از 62 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 620

موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمایی در تنتخاب موضوع پا یان نامه

سلام دوستان. برای پروپوزال ارشد نمی دونم تو چه زمینه ای کار کنم . کسی ایده ای داره چه موضوعاتی به روز هست که ترجیحا نزدیک به بازار کار هم باشه؟ من خودم الان تو حوزه BPM دارم کار می کنم و تو این حوزه رفتم سراغ B2B ، اما نمی دنم موضوع خوبی هست ؟ البته یه نگاهی هم به موضوعات Internet of thing و cognitive radio Network انداختم . اما در کل نمی دونم چه موضوعی را انتخاب کنم . اساتید هم که اصلا راهنمایی نمی کنن. خیلی از موضوعات روز هست که با بازار کار فاصله زیادی دارن، دارم دنبال موضوعاتی میگردم که علاوه بر آکادمیک بودن بتونن در بازار هم خروج ارائه بدن. البته می خوام رو این موضوع برای گرفتن پذیرش هم حساب کنم . ممنون میشم اگه که موضوع دیگه ای هم به ذهنتون می زسه به من بگید من گرایشم نرم افزار اما به موضوعات تو جوزه هوش مصنوعی هم علاقه دارم ممنون از راهنماییتون

Banned

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در تنتخاب موضوع پا یان نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim6006 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای پروپوزال ارشد نمی دونم تو چه زمینه ای کار کنم . کسی ایده ای داره چه موضوعاتی به روز هست که ترجیحا نزدیک به بازار کار هم باشه؟ من خودم الان تو حوزه BPM دارم کار می کنم و تو این حوزه رفتم سراغ B2B ، اما نمی دنم موضوع خوبی هست ؟ البته یه نگاهی هم به موضوعات Internet of thing و cognitive radio Network انداختم . اما در کل نمی دونم چه موضوعی را انتخاب کنم . اساتید هم که اصلا راهنمایی نمی کنن. خیلی از موضوعات روز هست که با بازار کار فاصله زیادی دارن، دارم دنبال موضوعاتی میگردم که علاوه بر آکادمیک بودن بتونن در بازار هم خروج ارائه بدن. البته می خوام رو این موضوع برای گرفتن پذیرش هم حساب کنم . ممنون میشم اگه که موضوع دیگه ای هم به ذهنتون می زسه به من بگید من گرایشم نرم افزار اما به موضوعات تو جوزه هوش مصنوعی هم علاقه دارم ممنون از راهنماییتون
    سلام

اصولا درگیر شدن با زمینه های business-driven در مهندسی نرم افزار از دید تحقیقاتی مشکل تر AI هست... چون مفاهیم AI ریشه های علوم کامپیوتر هستند... اگر بتونید کمی دانش مخابرات سیستمی رو با شبکه تلفیق کنید و یه دید جامع از cognitive radio بدست بیارید به جد توصیه می کنم وارد این field بشید... کاملا به روز و با دستاوردهایی کاربردی... هرچند شاید در ایران چندان کارایی نداشته باشه...
    اگه مصر هستید در فاز مدیریتی نرم افزار بمونید، یکی از زمینه های جالب می تونه برنامه نویسی کاربردی ولی embedded تکنیک های مهندسی پروژه در کامپایلر ها باشه... نمی دونم چیزی در مورد editing compiler ها شنیدید یا نه ولی کار این کامپایلرها دست بردن در کد برنامه نویس به منظور بهینه سازی اون، نه از بعد الگوریتمیک، بلکه از بعد اجرایی و مدیریتی منابع هست. Sounds odd... Right?

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ممنون از راهنماییتون به نظرتون تو همون حوزه ی BPM اگه کار کنم چطوره موضوع بروزی هست ؟ ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim6006 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون به نظرتون تو همون حوزه ی BPM اگه کار کنم چطوره موضوع بروزی هست ؟ ؟
    سلام

گفتم که... موضوع به روزی هست ولی با فعالیت در این فیلد بیشتر یک business researcher خواهید بود تا یه computer scientist...
    Be a racist regarding CS....

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام

دوستان عزیز لطفا در صورت امکان موضوعات جدید و روز را برای رساله دکتری مهندسی نرم افزار با قید لینکهای مربوطه عنوان بفرمایند....
    سپاسگذارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ارشد الکترونیک هستم الان برای انتخاب موضوع پروژه گیر کردم نمیدونم رو چه موضوعی کار کنم خودم به optic علاقه دارم . اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

دوست عزیز فقط من یک توصیه بهت می کنم و اونم اینکه حتما سعی کن موضوع جدیدی را انتخاب کنی که جای کار داشته باشه نه صرفا یک موضوع و دادن تز!!

Junior Member

سلام دوستان اگر امکانش هست برای شاخه ی الکترونیک هم ممنون میشم چند تا سابجکت مناسب معرفی کنید.البته بیشتر من ترجیح میدم موضوع مناسب برای اپلای کردن باشه.خودم تصمیم داشتم روی MEMS وقت بزارم اما به نظر اصلا کاربردی نمیاد و اینکه حجم اطلاعاتی پراکنده ای داره.ممنون میشم راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی IT با گرایش Multimedia هستم.
    به نظر شما برای پایان نامه روی چه موضوعی کار کنم که در آینده برای پذیرش یک امتیاز محسوب بشه؟
    ممنون از وقتی که میگذارین...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در انتخاب موضوع پا یان نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh36 نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط من یک توصیه بهت می کنم و اونم اینکه حتما سعی کن موضوع جدیدی را انتخاب کنی که جای کار داشته باشه نه صرفا یک موضوع و دادن تز!!
    سلام میبخشید لظف می کنسد اگر کع موضوعاتی را مدنظرتون هست معرفی کنید بازم ممنون از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)