صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 620

موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد کامپیوتر میخونم. بیشتر علاقه به فیلد ارتباطات بی سیم و شبکه های کامپیوتری دارم. میخواستم نظر دوستانی رو بدونم که توی این زمینه کار میکنند که چه موضوعاتی بهتر هستند تا برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا راحت تر باشم یعنی چه موضوعاتی میتونه بیشتر مورد علاقه اساتید باشه؟
    مباحث شبکه خیلی گسترده هستند. یک نگاهی به مجلات تخصصی مربوطه بیندازید ببینید کدام تاپیک ها را میپسندید. بستگی داره در مورد کدام لایه شبکه بخواهید کار کنید.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

سلام دوستان
    من ارشد کامپیوتر میخونم. بیشتر علاقه به فیلد ارتباطات بی سیم و شبکه های کامپیوتری دارم. میخواستم نظر دوستانی رو بدونم که توی این زمینه کار میکنند که چه موضوعاتی بهتر هستند تا برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا راحت تر باشم یعنی چه موضوعاتی میتونه بیشتر مورد علاقه اساتید باشه؟
    پیشنهاد من Internet of things هست! فاند بسیار گسترده ای چه در صنعت و چه در آکادمیک در حال حاضر براش وجود داره!!! از الگوریتمش بگیر تا سخت افزارش! چه در دپارتمانهای برق و چه کامپیوتر ساینس!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer-aut

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مباحث شبکه خیلی گسترده هستند. یک نگاهی به مجلات تخصصی مربوطه بیندازید ببینید کدام تاپیک ها را میپسندید. بستگی داره در مورد کدام لایه شبکه بخواهید کار کنید.
    مقالات 2015 در ieee رو که نگاه کردم بیشتر در مورد موضوعات زیر بود:
    5G cellular networks
    energy harvesting
    D2D communication
    network coding
    نظر شما درمورد این موضوعات چیه؟!
    خودم توی کارشناسی روی مسیریابی کار کردم و با مورد آخر آشنایی مختصر دارم ولی فک کنم بقیه مباحث به روز تر باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer-aut

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    پیشنهاد من Internet of things هست! فاند بسیار گسترده ای چه در صنعت و چه در آکادمیک در حال حاضر براش وجود داره!!! از الگوریتمش بگیر تا سخت افزارش! چه در دپارتمانهای برق و چه کامپیوتر ساینس!
    امکانش هست بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدید؟!

Junior Member itmmit آواتار ها

دوستان به نظرتون فیلد تحقیقاتی Machine Learning چه آینده ای داره و فاند در این فیلد به چه صورته؟

ApplyAbroad Guru

مقالات 2015 در ieee رو که نگاه کردم بیشتر در مورد موضوعات زیر بود:
    5G cellular networks
    energy harvesting
    D2D communication
    network coding
    نظر شما درمورد این موضوعات چیه؟!
    خودم توی کارشناسی روی مسیریابی کار کردم و با مورد آخر آشنایی مختصر دارم ولی فک کنم بقیه مباحث به روز تر باشند.
    network coding گروههای محدودی کار میکنند و یک مقدار قدیمی شده یا بهتره بگم آن طور که انتظار میرفت نگرفته. Energy harvesting بیشتر یک زمینه مخابراتی و لایه فیزیکی است. زمینه های مربوط به energy optimization بخصوص در مباحث ioT هم مبحث روز هستند.

اگر بیشتر با ساختار شبکه و پروتوکلهای مسیریابی اشنایی دارید مباحث software-defined networking و کاربرد آن در زمینه های مختلف خیلی مد روز است. مثلا میتوانید کاربرد SDN در 5G و نظیر آن را بررسی کنید. اگر با مباحث شبکه های ابری هم آشنایی دارید بهینه سازی شبکه های ابری برای کاربردهای مختلف کماکان جزو موضوعات داغ است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    network coding گروههای محدودی کار میکنند و یک مقدار قدیمی شده یا بهتره بگم آن طور که انتظار میرفت نگرفته. Energy harvesting بیشتر یک زمینه مخابراتی و لایه فیزیکی است. زمینه های مربوط به energy optimization بخصوص در مباحث ioT هم مبحث روز هستند.

اگر بیشتر با ساختار شبکه و پروتوکلهای مسیریابی اشنایی دارید مباحث software-defined networking و کاربرد آن در زمینه های مختلف خیلی مد روز است. مثلا میتوانید کاربرد SDN در 5G و نظیر آن را بررسی کنید. اگر با مباحث شبکه های ابری هم آشنایی دارید بهینه سازی شبکه های ابری برای کاربردهای مختلف کماکان جزو موضوعات داغ است.
    در تکمیل حرف ghlobe عزیز SDN و Network function Virtualization (NFV هم مباحث جدید هستند چه در شبکه های مخابراتی و چه در Cloud computing.

امکانش هست بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدید؟!
    Internet of Things مباحث گسترده ای رو شامل میشه همین Energy harvesting یکی از زیر شاخه های Internet of things هست. با یک سرچ تو IEEE میتونین ببینین موضوعاتشو. به زبان ساده هدف این هست که تمام device ها بتونن با هم تبادل اطلاعات کنند.

Junior Member

سلام دوستان من ارشد نرم افزار هستم دنبال موضوعی هستن که بتونم برای کانادا فاند بگیرم

و میخوام دکتری ترجاحا مدیریت itبخونم میخواستم بدونم موضوعی هست که بین این دو گرایش باشه..

و موضوع دیگه که دنبالش میگردم موضوع برنامه نویسی اندروید ایا طراحی اپلیکشن میتونه موضوع پایان نامه ارشد باشه یا اصلا در رابطه با اندروید چه زمینه ای میشه کار کرد

ممنون ااز راهنماییتون

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arshad91 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد نرم افزار هستم دنبال موضوعی هستن که بتونم برای کانادا فاند بگیرم

و میخوام دکتری ترجاحا مدیریت itبخونم میخواستم بدونم موضوعی هست که بین این دو گرایش باشه..

و موضوع دیگه که دنبالش میگردم موضوع برنامه نویسی اندروید ایا طراحی اپلیکشن میتونه موضوع پایان نامه ارشد باشه یا اصلا در رابطه با اندروید چه زمینه ای میشه کار کرد

ممنون ااز راهنماییتون
    به نظرم روی Business Intelligence کار کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)