صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: apply کردن بدون گرفتن جواب مثبت از استاد

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض apply کردن بدون گرفتن جواب مثبت از استاد

ye ruz moser shodam raftam dare otaghe Dr. Jafari goftam aghaye Dr. vaght dari goft biya tu 3 sute begu boro :
    goftam mishe begi man e lisance age az ostadi javab nagereftam chi kar konam apply bokonam ya na!
    goft are junam bokon chon unake javab nemidan mikhan tu goruh barresi beshe

hala be nazare shoma asan vaseye ye Lisance mese man menat keshi lazeme?
    ya faghat master ha vase bourse PHD pache khary mikonan?! ;D

ajab basaty ast in apply.... :-\
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : apply کردن بدون گرفتن جواب مثبت از استاد

سلام DJmamal
    بابا عجب اسم با حالی انتخاب کردی. خیلی با حال نوشته بودی ولی کاش فارسی مینوشتی تا بیشتر لذت میبردیم. میگن که نه لازم نیست و از این جور چیزا ولی تو به این حرفا گوش نکن. استادی که بهت جواب داده لزوما بهت admission نمیده یا fund ولی اگه جواب نداده باشه میشه گفت که به احتمال زیادی admission یا fund نمیگیری چون استاده دانشجو نمی خواسته. بعدشم از استادا چرا می پرسی اینا اطلاعاتشون مال هجده هزارو هشتصدو شصت سال پیشه. بیا applyabroad خودمون بر و بچس هستن به خصوص admin ها مخصوصا بابک جان اطلاعاتشون رو که به روز هم هست سخاوتمندانه در اختیارت میذارن.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    سلام DJmamal
    بابا عجب اسم با حالی انتخاب کردی. خیلی با حال نوشته بودی ولی کاش فارسی مینوشتی تا بیشتر لذت میبردیم. میگن که نه لازم نیست و از این جور چیزا ولی تو به این حرفا گوش نکن. استادی که بهت جواب داده لزوما بهت admission نمیده یا fund ولی اگه جواب نداده باشه میشه گفت که به احتمال زیادی admission یا fund نمیگیری چون استاده دانشجو نمی خواسته. بعدشم از استادا چرا می پرسی اینا اطلاعاتشون مال هجده هزارو هشتصدو شصت سال پیشه. بیا applyabroad خودمون بر و بچس هستن به خصوص admin ها مخصوصا بابک جان اطلاعاتشون رو که به روز هم هست سخاوتمندانه در اختیارت میذارن.
    من قبول ندارم. خیلی از استادها fund دارن و دانشجو هم میخوان ولی به هیچ نامه ای جواب نمیدن. مثلا میذارن اول دانشگاه بررسی اولیه کنه و یک سری حذف بشن بعد خودشون بررسی میکنن یا اینکه کلا گروه بررسی میکنه و یا اینکه سرشون خیلی شلوغه و میزارن نامه ها رو بعدا بررسی میکنن و یا دلایل دیگه. به نظرم حرف استادت درست بود. من بعضی ها رو میشناسم که از یه استاد fund داشتن در حالی که استاد بهشون قبلا جواب نداده بوده یا اصلا با استاد تماس نگرفته بودن خودشون.
    جناب djmamal طبق قوانین سایت لطف کنین یا فارسی بنویسید یا انگلیسی و پینگلیش ننویسید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

ممنون از پاسخگوئی شما... چشم ازین به بعد فارسی رو پاس میدارم...
    ولی من یکی که نوامید نمیسم و درخواست میفرستم....خواستم نظرتون رو جویا بشم که با این تفاسیر نظرها متفاوته! ???

سلام

امیدوارم همه خوب باشین.
    من تصمیم دارم دیگه apply کنم اما مشکلم اینه که استادا خیلی بهم جواب ندادن. گرچه کلا 10-15تا میل بیشتر نزدم اما اونایی که جواب دادن گفتن که یا fundندارن یا اینکه گفتن هیچی معلوم نیست دوست داری apply کن یا اینکه یه لینک گذاشتن که FAQوب سایتشون بوده و چیز خاصی نبوده. دیگه واسه deadline های 15دسامبر می خوام بفرستم اما با این شرایط نمی دونم کدوم دانشگاهارو بفرستم. با اینکه رزومه کلا بدی ندارم نمیدونم مشکلم چیه شاید لیسانس بودنمه.

راهنماییم کنید لطفا چون این مشکل خیلی از بچه هاست.

در ضمن،اگر تو اینمرحله استادی خیلی جواب امیدور کننده نده ،شانسمون واسهfundچقدر کم شده؟یعنی کلا بچه هایی که fundگرفتن چند درصدشون قبلا استاد جواب خوبی بهشون داده بوده؟

ممنون از همتون

Senior Member

به نظر من اگه همينجوري مي خواهين apply کنين، واسه دپارتمان هايي که استاد واسه فيلد شما بيشتر داره، اقدام کنين. شايد از بطن اونها کسي شما رو بخواد. ولي من جاي شما باشم، بيشتر mail ميزدم، حتما جواب هاي بهتري مي گيرين. يک موضوع ديگم، شايد يک مقدار سطح دانشگاه رو پايين تر بيارين، بهتر باشه.
    موفق باشين.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اولا ناامید نباشید شما خیلی کم میل زدید من خودم یادم هست بعضی استادها بعد از 4-3 بار که بهشون میل میزدم جواب میدادن اونم جوابهای خیلی امیدوار کننده. شاید در ابتدای کار 400-300 تا میل زدم تا تونستم دانشگاههام رو انتخاب کنم.
    ثانیا من به چشم خودم خیلی از دوستام رو دیدم که به یک استاد اصلا میل نزدن ولی اون استاد بهشون fund داده.
    ثالثا من بعضا از همین دوستام شنیدم که تو صفحه استاد یک سری research interest نوشته شده ولی اون استاد عملا رو یک سری دیگه پروژه کار میکنه و واسه اونها fund داره.
    پس ناامید نباش. ضمنا بدون fund برای کسایی که میخوان فوق بخونن کمتر هست از کسایی که میخوان دکترا بخونن. سعی کن چندین دانشگاه با level های مختلف apply کنی تا از 2-1 تاش جواب بگیری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

wow.oops
    Guest

جوابای استادا ممکنه امیدوار کننده یا نا امید کننده باشه ولی اصلا روش نمیشه حساب کرد. چون وقت کم داری یه کاری کن. یه mail تو draft درست کن. بهش cv تو attach کن و کلی بنویس به طوری که فقط اسم استاد و email اش رو عوض کنی. بعد استاد رو پیدا کن و اسمشو email اش رو بنویس و send کن. این طوری تو این مدت کم میتونی تعداد زیادی email بزنی.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

Dear be hopeful & do not hesitate to send your documents to universities.
    As one of my prof.told me they consider your appliction form in their groups not lonely.

You should write many letters to get more info.about their program.

go on ...

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    جوابای استادا ممکنه امیدوار کننده یا نا امید کننده باشه ولی اصلا روش نمیشه حساب کرد. چون وقت کم داری یه کاری کن. یه mail تو draft درست کن. بهش cv تو attach کن و کلی بنویس به طوری که فقط اسم استاد و email اش رو عوض کنی. بعد استاد رو پیدا کن و اسمشو email اش رو بنویس و send کن. این طوری تو این مدت کم میتونی تعداد زیادی email بزنی.
    I think it is possible to make only one draft at the mail box each time and you cant copy it. so what do you mean by making ONE mail in drafts?
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)