صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: apply کردن بدون گرفتن جواب مثبت از استاد

samaneh_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : apply کردن بدون گرفتن جواب مثبت از استاد

من هم بدون حتي يك ايميل از يكي از دانشگاههاي استراليا براي March 2008 پذيرش گرفتم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اظافه کنم مواردی هم بوده که طرف جواب خاصی نگرفته ولی در نهایت تونسته از اون دانشگاه fellowship بگیره و یا حالتی بوده که جوابهای خاصی نگرفتن ولی باز تونستن fund بگیرن. بعضی دانشگاهها استادها نقش خاصی تو گرفتن دانشجو ندارن و به خاطر اینهم جواب ایمیلها رو نمیدن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

نتیجه گیری: جواب گرفتن از یه استاد شانس رو بالا می بره ولی نگرفتن جواب از استاد شانس پذیرش رو از بین نمی بره. ممنون از همه دوستان.

منم یه چیزی تو پرانتز اضافه کنم..اگه CV خوبی دارید این کار منطقیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    اظافه کنم مواردی هم بوده که طرف جواب خاصی نگرفته ولی در نهایت تونسته از اون دانشگاه fellowship بگیره و یا حالتی بوده که جوابهای خاصی نگرفتن ولی باز تونستن fund بگیرن. بعضی دانشگاهها استادها نقش خاصی تو گرفتن دانشجو ندارن و به خاطر اینهم جواب ایمیلها رو نمیدن.
    اینطوری کار سختتر میشه باید بشینی فکر کنه کجا ممکنه پذیرش بده حتی بدون جواب استاد. کاش یک data base قوی داشتیم از هم رشته ای ها. اینکه جواب رو نمیدن چون نقش خاصی هم ندارن کاملا منطقی بنظر میرسه.

saeede83
    Guest

استادا روزانه کلی ایمیل دریافت می کنن از دانشجو ها! طبیعیه که بعضی رو اصلا نخونن یا اگه خوندن جواب ندن. به نظر منم دلیل نمی شه که بگین اونجا هیچ شانسی ندارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

امسال کلا کانادا استادا جواب نمیدن. من از حدود 30 تا ایمیلی که به کانادا زدم فقط یه استاد ایرانی جواب داد و گفت باید اپلای کنی اینجوری نمیشه حرفی زد. ضمنا من هم شرایط مشابه شما رو دارم(معدل 15 و رزومه خوب) اما جوابهای خوبی گرفتم. هیچ استادی حتی اگه رئیس دپارتمان هم باشه کمتر پیش میاد که بگه حتما فاند میدم چون پذیرش تو گروه بررسی میشه!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)