نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 961 از 1150 نخستنخست ... 46186191195195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097110111061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,601 تا 9,610 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط faghanipour نمایش پست ها
    من کانادا هستم و میخوام نامه اشتغال به تحصیلم رو برای تایید بفرستم ایران:
    ۱- با چه پستی بفرستم بهتره
    ۲- آیا حتما باید شخصی که از من وکالت داره بره ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه برای تایید یا کسان دیگر هم میتونن برن
    ۳-ایا میشه این تایدییه رو توی وزارت خارجه اصفهان انجام داد؟ چون خانواده اصفهانن و رفتن به ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه تهران برای خانواده ام درد سر داره...
    سلام
    ۱. اگه بخواین از ارزون ترین پست استفاده کنین(کانادا پست، عادی)، کمتر از ۱۰ دلار واستون هزینه داره، ولی زمان بر هستش و احتمال هم داره که اصلا نرسه به مقصد. من دو بار استفاده کردم از این پست، بار اول بعد از سه هفته رسید و بار دوم هم اصلا نرسید به مقصد(حتی برگشت هم نخورد). پست DHL فکر کنم بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار هزینه داره. یه تبلیغ دیدم در یک گروه ایرانی واسه ی ارسال مدارک از کانادا به ایران با قیمت ۵۰ دلار و خودم تا حالا با این شرکت نفرستادم، ولی واستون در قسمت "اضافه کردن امتیاز به کاربر" شماره تماسشون رو گذاشتم.
    ۲. واسه ی من، برادرم که از من وکالت نداشت نامه رو برد وزرات خارجه و تایید هم کرد واسشون. نمی دونم اگه غیر از اعضای خانواده برن هم قبول می کنن یا نه
    ۳. خیر. گفته بودن که واسشون بخشنامه اومده که امور مربوط به کانادا باید در تهران انجام بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط faghanipour نمایش پست ها
    من کانادا هستم و میخوام نامه اشتغال به تحصیلم رو برای تایید بفرستم ایران:
    ۱- با چه پستی بفرستم بهتره
    ۲- آیا حتما باید شخصی که از من وکالت داره بره ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه برای تایید یا کسان دیگر هم میتونن برن
    ۳-ایا میشه این تایدییه رو توی وزارت خارجه اصفهان انجام داد؟ چون خانواده اصفهانن و رفتن به ساختمان شماره ۹ وزارت خارجه تهران برای خانواده ام درد سر داره...
    ۱) با کانادا پست ارزون ترین حالته که حدود یک ماهی طول می‌کشه.
    ۲) خانواده درجه اول خودتون یا همسرتون یا شخصی با وکالت‌نامه. میتونین برای اطمینان زنگ بزنید بپرسید.
    ۳) اصفهان توی شمس آبادی قبلا انجام می‌دادن اما دیگه این کار را انجام نمیدن مادر من هفته پیش مجبور شد بره تهران. اتفاقا هدفشون همین دردسره که انجام نمیدن)

بچه ها ارز می دن اخیرا یا اذیت می کنن؟؟؟ من یه بار رفتم میرداماد خانومی که اونجا بودن خیلی ادا در اورد حالا دوباره باید برم دنبالش. ارزش داره اصلا؟ می دن که بخوام برم دنبالش و این داستانا؟ گفت برو همون شعبه قبلی که 3 سال پیش ارز می گرفتی. ولی بهونه بود
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    بچه ها ارز می دن اخیرا یا اذیت می کنن؟؟؟ من یه بار رفتم میرداماد خانومی که اونجا بودن خیلی ادا در اورد حالا دوباره باید برم دنبالش. ارزش داره اصلا؟ می دن که بخوام برم دنبالش و این داستانا؟ گفت برو همون شعبه قبلی که 3 سال پیش ارز می گرفتی. ولی بهونه بود
    ببنید اینکه اذیت میکنن همیشه بوده تو کار بانکی مخصوصا بخواهی چیزی ازشون بگیری وامی ارزی کلا اذیت داره

مگر اینکه اشنا داشته باشید اونم مشخص بی دغدغه دردسر کارتو راه میندازن

بگذریم ببید شما که درخواست میدید وقتی کارشناس سایت نشا درخواست شما رو تایید کنه تمومه

حالا هر چی هم بگن مهم نیست چون شما شعبه ارزی که تو خود سایت مشخص شده انتخاب کردی اینکه ارز نداریم حرف مفته چون قرار نیست اینا به شما ارز بدن

ارز شما رو بانک مرکزی میده

پس شما با خیال راحت اقدام کن خواستن اذیت کنن با بازرسی تمام بگیرید حتی تهدید هم جواب میده و تمام

اگر در یه شعبه قبلا ثبت درخواست کردید معمولا بهتره شعبه رو عوض نکنید

سخن آخر الان بانک سامان هر دلار 3600 با شما حساب میکنه 4050 بخوای بفروشی میشه حدودا 450 تومن اختلاف ضرب در 6000 بکنید و هزینه پست و خواب پول کم کنید حول و حوش 2 میلیون تومن گیرتون میاد
    یه مو از ... کندن غنیمته!

اذیت که همیشه بوده. کم و زیاد. مگه میشه کار اداری رو توی ایران بی دردسر انجام داد؟! ولی باز هم به نظر من میارزه. البته الان من هم یه هفته است پولم تو بانک خوابیده و هنوز ازش برداشت نکردن. همیشه دو سه روزه پول رو برمیداشتن. هر روز هم ارز مرجع داره میره بالاتر و سود ما کمتر میشه. خیلی آدمای ... هستن. آدم واقعا نمیدونه چی بگه. حقت رو هم میخوان بدن عذابت میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban planning

دوستان،
    اطلاع دارید که ارز شهریه همچنان پرداخت میشه یا اینکه قطع شده؟ و اگر همچنان پرداخت میشه ممنون میشم در مورد چگونگی دریافتش توضیح بدین. روال عادی مثل گرفتن ارز دانشجویی رو داره؟ یا اینکه باید مراجعه حضوری به تهران رو داشت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jeferson نمایش پست ها
    دوستان،
    اطلاع دارید که ارز شهریه همچنان پرداخت میشه یا اینکه قطع شده؟ و اگر همچنان پرداخت میشه ممنون میشم در مورد چگونگی دریافتش توضیح بدین. روال عادی مثل گرفتن ارز دانشجویی رو داره؟ یا اینکه باید مراجعه حضوری به تهران رو داشت؟
    ارز شهریه پرداخت نمیشه کامنتهای قبلی بخونید تو چند صفحه قبل هم دوستان گفتن که پرداخت نمیشه

بچه ها یه سوال تخصصی . من اگه الان از ایران خروج داشته باشم و مهر خروج و ورود جدید داشته باشم با نامه ی ارزی که مهرماه اومده می تونم ارز بگیرم؟ اخه تو بانک همین شعبه میرداماد که سنگ انداخت جلو پای من کفت تا خروج نزدی باید بیای ارز رو بگیری یا بگی کسی بیاد بگیره اگه رفتی . درست حسابی که جواب منو نداد ولی دوستانی که می دونن ایا اینطوره که من مهر خروج و ورود بزنم نامه ی قبلی باطله؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Banned

بچه ها یه سوال تخصصی . من اگه الان از ایران خروج داشته باشم و مهر خروج و ورود جدید داشته باشم با نامه ی ارزی که مهرماه اومده می تونم ارز بگیرم؟ اخه تو بانک همین شعبه میرداماد که سنگ انداخت جلو پای من کفت تا خروج نزدی باید بیای ارز رو بگیری یا بگی کسی بیاد بگیره اگه رفتی . درست حسابی که جواب منو نداد ولی دوستانی که می دونن ایا اینطوره که من مهر خروج و ورود بزنم نامه ی قبلی باطله؟
    ببخشید این سوال میپرسم کی میتونه چک کنه که شما کی خروج و ورود داشتید!؟
    بنظرم اون کارمند بانک میخواسته شما رو بترسونه اینا که به چیزی دسترسی ندارن! که بخوان اصلا چک کن
    همون یکبار که نشون دادی باز اونو نشون بده

حالا اگر دوستان چند خروج داشتن تجربه اشونو بزارن بهتره منم سعی میکنم از رفقام بپرسم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Nanophysics

سلام دوستان
    برادر من امریکاست و میخاد که برای من1500 دلار بفرسته. اگر کسی هست که اینقد مبلغ رو میخاد تو امریکا برای کسی بفرسته میتونه معادلش رو بحساب من تو ایران بریزه و برادرم پول رو تو امریکا بحساب شخص مورد نظرش واریز کنه.
    دوستانی هم که میخان TOEFL یا هر امتجان دیگه ای یا Ap fee و یا هرچیزی مشابه این هارو واریز کنن باز فرایندی مثل بالا رو میتونیم طی کنیم هرچن مبلغشون هم کم باشه(مثلا در حد چندصد دلار)
    سپاس