صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 673

موضوع: حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

سلام،

این تاپیک برای ارسال سوالات و تجربیات دوستان عزیز در مورد حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک از/به ایران ایجاد شده.

تاپیک های مرتبط:

انتقال وجه نقد (همراه با مسافر) به خارج از ایران

لینک های مرتبط:
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member farzad.hassanzade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر) به خارج از ایران

حواله ی پول از طریق صرافی های داخلی کمسیون بالایی داره. محدودیت های موجود هم به مشکلات اضافه میکنه. حالا اگر یه نفر بخواد هزینه ی یک امتحان مثل آیلتس رو پرداخت کنه مشکلاتش چندین برابر میشه. الان دو راه حل وجود داره واسه حواله کردن پول. یکی استفاده از ویزا کارت های مجازی و فیزیکی هست که هزینه های صدور و شارژش با توجه به سرویس های مختلف متفاوت هست. یکی دیگه هم واریز به حساب از طریق شرکت ها و گروه هایی که مبادلات مالی رو انجام میدن. در هر دو روش ریسک وجود داره ولی اگر ویزای فیزیکی با امکان شارژ از طریق صرافی موجود باشه بهترین گزینه هست.

پیش فرض پاسخ : حواله کردن پول از طریق صرافی یا بانک

دوستان کسی میدونه کجا میشه با وسترن یونیون حواله با قیمت مناسب کرد؟؟؟
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه کجا میشه با وسترن یونیون حواله با قیمت مناسب کرد؟؟؟
    وسترن یونیون کلا ذاتش دارای کارمزد بالایی هست چونکه حواله فوری هست برای کارهای ضروریه نه نقل و انتقالات عادی روی 1000 دلار نزدیک 50 دلار کارمزد می گیره و با بالا رفتن مبلغ حواله کمتر هم نمیشه، کارمزد صراف هم بماند که اونم باید بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_atn نمایش پست ها
    وسترن یونیون کلا ذاتش دارای کارمزد بالایی هست چونکه حواله فوری هست برای کارهای ضروریه نه نقل و انتقالات عادی روی 1000 دلار نزدیک 50 دلار کارمزد می گیره و با بالا رفتن مبلغ حواله کمتر هم نمیشه، کارمزد صراف هم بماند که اونم باید بدین
    پس چه راهی رو پیشنهاد میدین برای 30000$ حواله وقتی که در کشور مقصد حساب بانکی ندارم و این مقدار رو هم نمیتونم نقد ببرم خب

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    پس چه راهی رو پیشنهاد میدین برای 30000$ حواله وقتی که در کشور مقصد حساب بانکی ندارم و این مقدار رو هم نمیتونم نقد ببرم خب
    هدف از این انتقال چیه؟ اگر دانشجو باشید به محض اینکه برسید اونجا قاعدتا باید اجازه بدن بهتون حساب بانکی باز کنید اونوقت خانواده می تونن براتون از صرافی ها حواله TT بفرستن
    ضمن اینکه اگر مجبور شدین حواله رو به این طریق بفرستین مانی گرام ارزون تر از وسترن یونیون هست
    ضمن اینکه نمی دونم مقصدتون کجاست بعضی کشورها صرافها دفتر دارن و می تونین توی مقصد برین دفاترشون پول نقد بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_atn نمایش پست ها
    هدف از این انتقال چیه؟ اگر دانشجو باشید به محض اینکه برسید اونجا قاعدتا باید اجازه بدن بهتون حساب بانکی باز کنید اونوقت خانواده می تونن براتون از صرافی ها حواله TT بفرستن
    ضمن اینکه اگر مجبور شدین حواله رو به این طریق بفرستین مانی گرام ارزون تر از وسترن یونیون هست
    ضمن اینکه نمی دونم مقصدتون کجاست بعضی کشورها صرافها دفتر دارن و می تونین توی مقصد برین دفاترشون پول نقد بگیرید
    مقصدم شیلی هست و متاسفانه وقتی برم کسی نیس که واسم حواله کنه اگه بود که اصلا نمیرفتم
    در مورد مانی گرام از کجا میتونم سئوال کنم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

مانی گرام تا جایی که من می دونم برای ایرانی ها نمی زنه به هیچ وجه. چاره کار شما همون وسترن یا TT هست. حواله تی تی رو می دونم بین 20-30 دلار تا 50-60 دلار کارمزد می گیرن. اما وسترن دقیق معلوم نیست. قبلا وسترن رو می شد قبلش کارمزدش رو معلوم کرد. اما الان باید یکی بلند شه بره دفتر وسترن تا کارمزدش مشخص بشه!! وسترن رو نقد می تونی بری بگیری اما TT باید حساب داشته باشی با همه مشخصاتش و آدرس بانک و ... . اینم در نظر داشته باش، معمولا بانک واسط یا بانک مقصد ، 20-30 دلار از مبلغ به عنوان کارمزد خودش بر می داره.

سلام دوستان
    من میخام حدود ۴۰۰ دلار کانادا به ی حساب توی کانادا منتقل کنم دوستم هم مسترکارد داره و هم ی حساب توی ی بانک کانادایی
    من هم ی حساب توی آلمان دارم و همچنین مستر کرد به یورو
    آیا کسی میتونه لطف کنه منو راهنمایی کنه که ارزونترین راه برای انتقال این پول به حساب دوستم چیه ؟
    (نمیدونم که دوستم پیپل داره یا خیر ...)
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

سلام دوستان
    من میخام حدود ۴۰۰ دلار کانادا به ی حساب توی کانادا منتقل کنم دوستم هم مسترکارد داره و هم ی حساب توی ی بانک کانادایی
    من هم ی حساب توی آلمان دارم و همچنین مستر کرد به یورو
    آیا کسی میتونه لطف کنه منو راهنمایی کنه که ارزونترین راه برای انتقال این پول به حساب دوستم چیه ؟
    (نمیدونم که دوستم پیپل داره یا خیر ...)
    هر دو نفرتون حساب پی پال یا مانی بوکرز باز کنید ترانسفر رو انجام بدید یه ۱۰-۱۲ دلار هم کازتون کارمزد کم می کنه، به حساب همون دوستتون می خواین پول رو بفرستید دیگه؟

صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)