نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 957 از 1150 نخستنخست ... 45785790794794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696710071057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,561 تا 9,570 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    داداش گلم حله امروز پیگیر شدن و بالاخره جواب مثبت گرفتن که به همراه دانشجو هم ارز تعاق میگیره ماهی 500 دلار که شش ماه اش میشه 3000 تا

جالبه کارمند بانک بعد از چهار بار برگشته کفته مکه شما ارز همراه میخواستید؟!!!

نتیجه اینکه باید پیگیر بشید که همه جا میدن و تانک طبق دستورالعمل بانک مرکزی موظوف پرداخت کته

داداش ممنون ازت که اطلاع دادی خیلی آقایی

دمت گرم
    قربونت داداش. خداروشکر که بلاخره شیرفهم! شدن. منم امروز هم به بانک تجارت و هم بانک سامان شعبه مرکزی زنگ زدم و اونا هم تایید کردن که میدن. من شنیدم بانک تجارت در کل بهتره، هم کاری و هم اخلاق و رفتار کارمنداش. کاش از اول تجارت ثبت نام کرده بودیم. فقط الان باید اثبات کنی که همسرت خارج از ایرانه و برنگشته.

موفق باشی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoallemi2 نمایش پست ها
    قربونت داداش. خداروشکر که بلاخره شیرفهم! شدن. منم امروز هم به بانک تجارت و هم بانک سامان شعبه مرکزی زنگ زدم و اونا هم تایید کردن که میدن. من شنیدم بانک تجارت در کل بهتره، هم کاری و هم اخلاق و رفتار کارمنداش. کاش از اول تجارت ثبت نام کرده بودیم. فقط الان باید اثبات کنی که همسرت خارج از ایرانه و برنگشته.

موفق باشی.
    اره والا منم فکر کنم بانک تجارت بهتر بشه البته اخلاق کارمنداش خیلی جالب نیست در هر حال فعلا باید بانک سامان مدارا کنیم

گفتن مثل اینکه باید اسکن پاسپورت تشون بدن نمی دونم این کافیه؟ حالا چه جوری ثابت کنیم که رفته و برنگشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    اره والا منم فکر کنم بانک تجارت بهتر بشه البته اخلاق کارمنداش خیلی جالب نیست در هر حال فعلا باید بانک سامان مدارا کنیم

گفتن مثل اینکه باید اسکن پاسپورت تشون بدن نمی دونم این کافیه؟ حالا چه جوری ثابت کنیم که رفته و برنگشته؟
    این هم باز خیلی بستگی به اون کارمندی داره که مدارک رو بررسی میکنه. ممکنه اصلا گیر هم نده و متوجه هم نباشه و بقول معروف حالیش نباشه چی به چیه. یا ممکنه گیر سه پیچ بده که حتما سفارت باید تایید کنه. ممکنه بلیت سفر رو بخوان. ممکنه با کارت اقامت و ویزای تمدید شده راضی بشن یا اینکه بگه سفارت باید تایید کنه! جواب مشخصی نمیشه داد بس که همه چیز مرتب و با حساب کتابه!

Junior Member

سلام دوستان، واسه کسی که کانادا دانشجو است و گواهی اشتغال به تحصیل گرفته، آیا نیاز است که گواهی اشتغال به تحصیلش تایید جایی بشه؟ چون تو کانادا که ایران سفارت نداره. اگه نیاز است کجا و چگونه اینکار رو بکنه؟
    سوال بعدی اینه که وقتی خودش ایران نیست آیا پدرشون می تونه ارز رو بگیره؟ یا حتما قبلا باید به ایشون وکالت داده باشن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazm نمایش پست ها
    سلام دوستان، واسه کسی که کانادا دانشجو است و گواهی اشتغال به تحصیل گرفته، آیا نیاز است که گواهی اشتغال به تحصیلش تایید جایی بشه؟ چون تو کانادا که ایران سفارت نداره. اگه نیاز است کجا و چگونه اینکار رو بکنه؟
    سوال بعدی اینه که وقتی خودش ایران نیست آیا پدرشون می تونه ارز رو بگیره؟ یا حتما قبلا باید به ایشون وکالت داده باشن؟
    ممنون
    سلام
    قصد جسارت نباشه، ولی اگه یه کم پست های اخیر رو بگردین، شاید به جواب برخی از سوال هاتون برسین. این لینک رو ببینین
    واسه ی سوال دومتون، من به داداشم وکالت داده بودم قبل از اومدن و حتی از دفترنامه موقع گرفتن وکالت نامه خواستم در اون قید بشه واسه گرفتن ارز دانشجویی. موقعی هم که برادرم رفته بودن، بانک چک کرده بود متن وکالت نامه رو و گفته بودن اگه قید نشده بود، نمیدادن. شاید بانک تا بانک فرق کنه این قضیه. واسه ی پدر هم شاید این مورد به یه صورت دیگه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazm نمایش پست ها
    ممنون
    سوال اول رو نمیدونم ولی سوال دومت اینکه، پدر و مادر میتونن مستقیما و بدون نیاز به وکالتنامه کارهای ارز دانشجویی رو انجام بدن ولی برای دیگران حتی خواهر و برادر همونطور که دوستمون گفت نیاز به وکالتنامه مشخص هست.

سلام دوستان
    یه سوال دارم:
    من برگه تعهد نامه رو بعد از اسکن تو سیستم آپلود کردم ولی در جایی که تمام فرم های آپلود شده رو نشون میده وجود نداره!
    این برای شما هم پیش اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم:
    من برگه تعهد نامه رو بعد از اسکن تو سیستم آپلود کردم ولی در جایی که تمام فرم های آپلود شده رو نشون میده وجود نداره!
    این برای شما هم پیش اومده؟
    دوست عزیز، تا اونجایی که من میدونم فرم تعهد نامه رو تو لیست درخواستها نشون نمیده بنابراین درخواست شما از این نظر مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoallemi2 نمایش پست ها
    دوست عزیز، تا اونجایی که من میدونم فرم تعهد نامه رو تو لیست درخواستها نشون نمیده بنابراین درخواست شما از این نظر مشکلی نداره.

خیلی ممنون از زاهنماییتون

خواهش میکنم موفق باشید.