نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1148 از 1150 نخستنخست ... 148648104810981138113911401141114211431144114511461147114811491150 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,471 تا 11,480 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    اینکه گفته میشه این تعهد ضمانت اجرایی نداره در حالی که یکطرف آن هم وزارت خانه هست کاملا نادرست هست، اینکه باز یه عده فکر میکنن هر تعهد و... که محضری نباشه ارزش نداره باز نادرست هست.

متن قبلی متن خاصی نبود، در صورت اراده برای اجرا شرایط اجرا در کشور نبود، ولی متن فعلی با ارجاعاتی که به آیین نامه ها و... داده و با تغییراتی که صورت گرفته و از آنجایی که یک طرف آن هم دولت هست در صورتی که قرار بر اجرا باشه به راحتی اجرا میشه، ولی چون افراد زیادی دیگه اقدام نکردن و ارزی هم داده نمیشه نیازی به این موارد نمیمونه.
    مادامی که شما کارت به وزارت علوم نیفته هیچ اتفاقی نمیفته. خیلیا چند سال پیش هم ارز رو به همین دلیل نگرفتن چون نوشته بود بعد اتمام باید برگردی و ... و بعد هم فهمیدن اشتباه کردن
    خیلی از آنهایی هم که گرفتن به طور عجیبی فکر میکردن ممنوع الخروج شدن در حالی که اصلا چنین موردی نبود و رفتن ایران و خارج شدن
    این بار هم به همین صورت هست ولی به قول شما تنها تفاوتش اینه عملا کسی دنبال ارز نمیره و ارزی اصلا وجود نداره

سلام دوستان
    مثل اینکه دوباره جیب وزارت علوم خالی شده و برای سرکار گذاشتن و گرفتن پول مفت دانشجو دارن دوباره ارز دانشجویی ثبت نام می کنن. من نمی دونم اینا ملت رو چی فرض کردن. ترم پیش نه که به همه ارز دادن الان دوباره دارن ثبت نام می کنن.

الان دقيقا ثبت نام به چه دردي ميخوره توي سليتشون يك اعلامه هم زدند ولي خبري از پرداخت ارز نيست:

https://portal.saorg.ir/اطلاعیه-جهت-...-سال-۱۳/

Junior Member

سلام
    من برای دوره 2 ساله Master دانشگاه رادبود پذیرش گرفتم. سال اول دوره pre-master هست. حالا به نظر شما ارز دانشجویی وزارت به من تعلق میگیره؟ ( چون وزارت علوم گفته فقط به کارشناسی‌ارشد و دکترا ارز میده)
    در صورتی که ارز دانشجویی بهم تعلق میگیره به چه میزان و نرخی؟

حلا برای مستر تا حد چقدر میدند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره 2 ساله Master دانشگاه رادبود پذیرش گرفتم. سال اول دوره pre-master هست. حالا به نظر شما ارز دانشجویی وزارت به من تعلق میگیره؟ ( چون وزارت علوم گفته فقط به کارشناسی‌ارشد و دکترا ارز میده)
    در صورتی که ارز دانشجویی بهم تعلق میگیره به چه میزان و نرخی؟

سلام دوست عزیز
    هیچ ارزی وجود نداره. حالا pre-master که هیچ حتی اگه فوق دکتری هم هم باشی هیچ گونه ارز دانشجویی وجود نداره. این سناریوی ثبت نام ارز دانشجویی فقط سرکار گذاشتن دانشجوی بیچاره هست.
    در ضمن اگر بر فرض محال هم ارز بدن به دوره pre- master یا دوره زبان و غیره نمیدن و باید دانشجوی رسمی دانشگاه مورد تایید وزارت علوم باشید و گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید.

Junior Member

آخه من که هنوز شروع نکردم تازه سپتامبر شروع میکنم چطوری اشتغال به تحصیل بگیرم. الان نهایتا میتونم نامه پذیرش از دانشگاه که بهم ایمیل کردن را به وزارت علوم بدم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    آخه من که هنوز شروع نکردم تازه سپتامبر شروع میکنم چطوری اشتغال به تحصیل بگیرم. الان نهایتا میتونم نامه پذیرش از دانشگاه که بهم ایمیل کردن را به وزارت علوم بدم.
    دوست عزیز ارزی نمیدن نوشته دیگه دوستمون
    ارز رو به قیمت بیش از بازار ازاد میدن یعنی یکی الان بین بازار و بانک از بازار تهیه کنه به صرفه هست.

من راهنماشونو کامل خوندم. به پذیرش گیرندگان نمیدهند فقط به کسانی که دارند تحصیل می کنند و گواهی اشتغال دارند میدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    من راهنماشونو کامل خوندم. به پذیرش گیرندگان نمیدهند فقط به کسانی که دارند تحصیل می کنند و گواهی اشتغال دارند میدهند.
    دوست عزیز به هیچ کس نمیدن. من در حال تحصیل در سال دوم PhD هستم تا الان که هیچگونه ارزی ندیدم. نمی دونم بعضی از دوستان چرا نمی خوان قبول کنن که وزارت علوم همه رو سرکار گذاشته.