نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 814 از 1150 نخستنخست ... 314714764804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824864914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,131 تا 8,140 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    بله واسه یکی دو نفر که فاند داشتن تایید نکردن مدرک رو و گفتن شماره حساب میخوان در واقع الکی بهونه کردن. حتی اگر هزینه زندگی رو خواسته بودند. همه چی بستگی به شانس داره اینجا! اگر نزدیک بود حضوری بود همه چی رو تایید میکردن.
    هرچی دارین بفرستین بهونه نیارن بعدا!! کپی همه صفحه ها.
    بعید میدونم ایران بفرستن و اگر هم بفرستن با usps هست که به نظر من ریسکی هست و ممکنه نرسه اصلا و ممکن هم هست 1 ماه برسه ولی من جای شما باشم این کار رو نمیکنم. باز بستگی به خودتون داره ولی ریسک داره زحمت به هدر میره.
    بله مانی اردر 49 دلار که 30 دلار واسه پست هست و واقعا نمیدونم چرا اینا به جای 3 دلار 30 دلار میگیرن و میگن با فدکس میفرستیم!! خوب با همون usps بفرست دیگه!
    این پست و پستهای قبلی دوستمون فقط با اشتغال به تصیل تایید کرده.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1744050
    تأیید گواهی اشتغال به تحصیل 49 دلار میشه؟ 30 دلار نیست؟ لیست هزینه های وب سایتشون گمراه کننده اس. وقتی میگن مدرک تحصیلی معلوم نیست مدرک ایران رو میگن یا اینجا!
    پس 49 دلار بفرستیم به نظر شما؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanbashiri نمایش پست ها
    تأیید گواهی اشتغال به تحصیل 49 دلار میشه؟ 30 دلار نیست؟ لیست هزینه های وب سایتشون گمراه کننده اس. وقتی میگن مدرک تحصیلی معلوم نیست مدرک ایران رو میگن یا اینجا!
    پس 49 دلار بفرستیم به نظر شما؟
    دوست من 30 دلار پست 19 دلار تایید. هزینه پست رو باید 30 دلار بدین و میگن با فدکس میفرستیم...نمیدونیم چرا این کار رو میکنن واقعا! با USPS بفرست 3 دلار میشه دیگه.واقعا شورش رو در اوردن!
    این واسه تایید گواهی اشتغال به تحصیل هستش.

خب ما ارز رو گرفتیم. گفته بودم که 4630 تا میدادن. بعد از طرف بانک زنگ زدن که با خودتون 20 یورو بیارین چون ما پول خرد نداریم و باید حتما هم یورو باشه! خلاصه از بازار آزاد 20 یورو خریدیم و از بانک 4650 یورو گرفتیم و در صرافی به 6010 دلار تونستیم تبدیل کنیم. یورو خیلی به ضرر دانشجویانی که نیاز به دلار دارن هست
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلامبچه ها سوال داشتمبعد از اینکه تو کنسولگری استانبول پرونده تشکیل دادم یه پاکت داد و گفت می بری وزارت علوم قسمت فکر کنم بورسیه بود.بعد از اون جایی لازم هست من برم؟ایا لازم هست اشتغال به تحصیلی که کنسولگری تایید کرده رو وزارت علوم هم تایید کنه؟من ویزا ندارم،ایا به من ارز تعلق می گیره؟و اینکه من نشا ثبت نام کردم و به من ۲۹مهر وقت داد.باید چیکار کنم که زودتر باشه؟(نتونستم تو صفحات قبل پیدا کنم)

Junior Member

دوستان من امروز برای دومین سری ارز اقدام کردم. سری قبل خودم نبودن و خانواده م رفته بودن، امروز خودم هم بودم. بانک خیلی راحت گفت حدود 16.5 میلیون واریز کنین، و در جواب اینکه پرسیدم معادلش میشه چند یورو؟ گفتن معلوم نیس بستگی به نرخ روز داره! (بانک تجارت ساری)
    به شما هم اینجوری گفتن/میگن؟ اینقدر بی حساب و کتاب؟ نرخ کدوم روز حساب میشه؟ اینا که همش دارن با حدود کار میکنن! ارز رو هم بعد 10-15 روز از دریافت ریال میدن. همینجوریه یا من زیادی دارم حساسیت نشون میدم؟

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط farsad نمایش پست ها
    نیازی به تایید در کانادا نیست باید ببرید وزارت خارجه در ایران، در بعضی شهرستانها هم نمایندگی دارند.
    سلام شما مطمئن هستین که باید وزارت خارجه تایید کنه؟ پارسال تا جای که یادمه وزارت علوم تایید میکرد.
    لطفا اگه کسی اطلاعات بیشتر داره بده، دانشجویان ساکن کانادا کجا باید مدارکشونو تایید کنن؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine03 نمایش پست ها
    دوستان من امروز برای دومین سری ارز اقدام کردم. سری قبل خودم نبودن و خانواده م رفته بودن، امروز خودم هم بودم. بانک خیلی راحت گفت حدود 16.5 میلیون واریز کنین، و در جواب اینکه پرسیدم معادلش میشه چند یورو؟ گفتن معلوم نیس بستگی به نرخ روز داره! (بانک تجارت ساری)
    به شما هم اینجوری گفتن/میگن؟ اینقدر بی حساب و کتاب؟ نرخ کدوم روز حساب میشه؟ اینا که همش دارن با حدود کار میکنن! ارز رو هم بعد 10-15 روز از دریافت ریال میدن. همینجوریه یا من زیادی دارم حساسیت نشون میدم؟
    روندش همین طوره دوست عزیز
    حساسیت به خرج دادن فقط استرس خودت رو زیاد می کنه وگرنه کارمندهای بانک هیچ اهمیتی به حساسیت ما نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aypar نمایش پست ها
    سلام شما مطمئن هستین که باید وزارت خارجه تایید کنه؟ پارسال تا جای که یادمه وزارت علوم تایید میکرد.
    لطفا اگه کسی اطلاعات بیشتر داره بده، دانشجویان ساکن کانادا کجا باید مدارکشونو تایید کنن؟ مرسی
    سلام. من تا حالا دو بار ارز گرفتم و در هر دو بار نامه دانشگاه را وزارت خارجه تایید کرده. البته در نمایندگی اصفهان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

دوستان وقتی براتون ایمیل میاد که بیاید دفتر X ،نامه بانک را دریافت کنید، به غیر از تعهدنامه که پر میکنیم، مدرک دیگری را هم خانواده باید ببرند برای گرفتن نامه بانک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShimaAli نمایش پست ها
    دوستان وقتی براتون ایمیل میاد که بیاید دفتر X ،نامه بانک را دریافت کنید، به غیر از تعهدنامه که پر میکنیم، مدرک دیگری را هم خانواده باید ببرند برای گرفتن نامه بانک؟
    فیش واریز 30000 تومانی و مدارک شناسایی