نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 911 از 1150 نخستنخست ... 4118118619019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219611011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,101 تا 9,110 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_br نمایش پست ها
    دوستان من هم سوال خيلي از بچه ها رو دارم، كه آيا با داشتن نامه ادميشن و I20 و (عدم اشتغال به تحصيل حال حاضر) ميشه نامه دريافت ارز دانشجويي گرفت؟
    همينطور اگر ادميشن همراه فاند باشه، ديگه صلاحيت دريافت نامه براي بانك نداريم؟
    جواب سوال اولتون: تا 6 ماه پیش که نمیشد و شما حتما باید نامه اشتغال به تحصیل ارائه میدادی.

Junior Member

سلام دوستان

من الان دانشجوی ترم دوم دکترا داخل هستم (شبانه) ... الان از کانادا پذیرش دکترا گرفتم ... سوالم این هست که الان می تونم برای ارز دانشجویی اقدام کنم؟

Junior Member

سلام، من هم همین مشکل رو دارم. اگه مشکلتون حل شد به منم خبر بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم قبل ارز گرفتم، بماند که فقط سه ماه رو قبول کردن چون بقیه ترم مصادف میشد با سال 95 و سه ماه دیگش رو پیچوندن.
    ولی برای این ترم که میخوام ثبت نام کنم سایت نشا پیغام میده نامه قبلی تایید شده اول بیا نامه رو بگیر تا وضعیتت تو سیستم نهایی بشه بعدا میتونی درخواست مجدد بدی.
    ولی من که ارزمو گرفتم. تازه اینا که دیگه نامه صادر نمیکنن، بعد از تایید درخواست مستقیما میری بانک.
    صفحات قبل رو که میخوندم دیدم بعضی از دوستان موفق شدن چند بار ارز بگیرن. میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟

Junior Member

بله، کاملا حق با شماست. به نطر میاد طبق قانون باید با درخواستتون موافقت میشده...
    ایشالا رفتید دانشگاه، سریع نامه رو بگیرید و درخواست رو آپلود کنید.
    من خودم معمولا به دوستان پیشنهاد میکنم، قبل از رفتن به دانشگاه، با نامه پذیرش، توی نشا درخواست ندن، چون احتمال رد درخواستشون زیاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1361 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. با توجه به صفحه FAQ همین فروم تصور میکردم که نامه پذیرش و ویزا برای نشا کافی هستن. اخه تو خود سایت نشا هم توضیح داده که اگه هنوز اشتغال به تحصیل ندارید ویزا و نامه پذیرشو اپلود کنید!!!
    "
    این تسهیلات به چه کسانی ارائه می شود؟
    کسانی که دارای پذیرش قطعی از یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم هستند و واقعا قصد ادامه تحصیل در آن دانشگاه و کشور را دارند. یا اینکه در حال حاضر مشغول ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی می باشند.

- من هنوز مشغول به تحصیل نشدم و فقط ویزا و پذیرش رو دارم، آیا میتونم هزینه شهریه و زندگی رو دریافت کنم؟
    بله، میتونید. در صورتی که بانک از دادن هر دو هزینه امتناع کرد به قانون بانک مرکزی استناد کنید یا با مقامات بالاتر اون بانک صحبت کنید. یا درد نهایت به بانک دیگری مراجعه نمایید."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان. من از ایران مدرک ارشد دارم (البته 3 سال پیش)و پذیرشم هم برای ارشد مجدده از دانشگاه نروژ. هنوز مشغول به تحصیل نشدم.ترمم مرداد شروع میشه .
    1. با توجه به این که مقطع بالاتر نمی خوام بخونم به من ارز تعلق می گیره؟
    2.نامه اشتغال به تحصیل فعلا ندارم اما نامه پذیرش قطعی رو دارم . میتونم الان اقدام کنم؟
    3.دانشگاه نروژ شهریه نداره . اگر با شرایط بالا بهم ارز تعلق بگیره همون ترمی 6000 تاست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از ایران مدرک ارشد دارم (البته 3 سال پیش)و پذیرشم هم برای ارشد مجدده از دانشگاه نروژ. هنوز مشغول به تحصیل نشدم.ترمم مرداد شروع میشه .
    1. با توجه به این که مقطع بالاتر نمی خوام بخونم به من ارز تعلق می گیره؟
    2.نامه اشتغال به تحصیل فعلا ندارم اما نامه پذیرش قطعی رو دارم . میتونم الان اقدام کنم؟
    3.دانشگاه نروژ شهریه نداره . اگر با شرایط بالا بهم ارز تعلق بگیره همون ترمی 6000 تاست؟
    سلام. باید برید بعدا اقدام کنید. پدر و مادرتون بدون وکالتنامه و دیگران با وکالتنامه میتونن ارزتون رو بگیرن.
    1-بله. اولین بار هست میخواین ارز بگیرین برای این مقطع دیگه. ربطی به ارشد ایران نداره و اصلا جایی هم ازتون نمیخوان آپلودش کنید که!!
    2-نخیر. میتونید پروفایل بسیازید ولی ارزی قبل خروج نمیدن. یعنی نمی ارزه. قبلا 1000 دلار مبدادن که به درد خودشون میخورد. برید خارج بعد اقدام کنید. گرچه دیگه نمی ارزه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

من ارز رو سه شنبه از بانک تجارت خلااااااصه گرفتم ولی متاسفانه هنوز نمیتونم برای ترم دوم اقدام کنم آخه پیام میده که شما الان باید ارزتون رو بگیرین!!! انگار بین تحویل و آپدیت سایت فاصله زمانی زیادی هست. دوستان با تجربه بگن کی میتونم دوباره برای هزینه ترم دوم اقدام کنم.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام دوستان

هنوز تعهد وجود داره در قبال دریافت ارز دانشجویی؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply15 نمایش پست ها
    سلام دوستان

هنوز تعهد وجود داره در قبال دریافت ارز دانشجویی؟؟
    چرا وجود نداره؟
    تعهدی پوچ! تعهدی که در واقع به راحتی خیلیارو از گرفتن ارز منصرف کرد در حالی که تعهدی تو خالی بود

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام دوستان... ممنون میشم جواب منو بدید
    من از کانادا پذیرش با فاند دارم برای سپتامبر، میخواستم ببینم برای هزینه زندگی ماهی 1000 دلار ارز دانشجویی بهم تعلق میگیره؟
    و اگه میگیره، من میتونم بعد از گرفتن ویزا و قبل از اینکه برم، اونو بگیرم یا نه؟