نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 875 از 1150 نخستنخست ... 375775825865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885925975 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,741 تا 8,750 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

دو تا سوال دارم که امیدوارم کسی از بندگان خالص ایزد منان جواب بده:
    1. آیا این سایت نشا برای کسانی که کارت معافی سربازی یا کارت پایان خدمت دارن قابل استفاده است؟(توی سایت فقط دیدم گواهی اتمام فراغت از تحصیل و گواهی اشتغال در مقطه بالا و این چیزا رو میخوان و نه کارت پایان خدمت)
    2. من بورس گرفتم. هر چند مبلغی که میگیرم هزینه های زندگی رو پوشش میده ولی توی توضیحات مربوط به بورس مشخصا نوشته شده که هزینه های زندگی مشمول در این بورس نیستن. حالا اگه من بخوام از طریق نشا و اینا ارز دانشجویی بگیرم، بهم میدن؟

مرسی از کمکتون
    سلام
    1) درخواست ارز دانشجویی و خدمات مشمولین 2 مورد از سرویس های سایت نشا هستش که مستقلا میتونید از هر کدوم بنا به نیاز استفاده کنید
    2) بله، میتونید درخواست مقرری (هزینه زندگی) بدید
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

سلام دوستان.

از هفته پیش تا حالا بانک های اصفهان ارز دانشجویی نمی دن و می گن دستور اومده فعلا پرداخت ارز متوقف شود. خواستم ببینم کسی این چند روزه موفق شده ارز بگیره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواهم درخواست ارز بدم. ولی هر بار که می خوام درخواست بدم، واسه تاريخ مطلوب شما برای دریافت نامه هیچ تاریخی رو اعلام نمی کنه.
    کسی می دونه دلیلش چیه؟ چه کاری باید انجام بدم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_smiler نمایش پست ها
    سلام دوستان.

از هفته پیش تا حالا بانک های اصفهان ارز دانشجویی نمی دن و می گن دستور اومده فعلا پرداخت ارز متوقف شود. خواستم ببینم کسی این چند روزه موفق شده ارز بگیره؟
    خانواده من هفته گذشته درخواست ارز+مبلغ ریالی رو به بانک تحویل دادند ، اما حدود 2 هفته معمولا طول میکشه تا خود ارز رو بدن؛ که هنوز موعدش فرا نرسیده....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواهم درخواست ارز بدم. ولی هر بار که می خوام درخواست بدم، واسه تاريخ مطلوب شما برای دریافت نامه هیچ تاریخی رو اعلام نمی کنه.
    کسی می دونه دلیلش چیه؟ چه کاری باید انجام بدم؟
    با تشکر

اگر از ظرفیت درخواستتون تو بازه زمانی جاری استفاده نکردید هنوز، دلیلش میتونه این باشه که تمام نوبت ها پر شده و وزارتخونه هنوز نوبت جدیدی رو باز نکرده ، باید منتظر باشید و مجددا سعی کنید

یکی از رفقا تعریف میکرد که برادرش (مه با هزینه شخصی تحصیل میکنه) بعد چند دوره ارز گرفتن، برای دریافت مجدد که مراجعه کرده بوده متوجه شده تعهد برگشتن میگیرن که از گرفتن اون منصرف شده.

دوستان آیا اطلاع تکمیلی در این مورد دارن؟

Junior Member a1b2 آواتار ها

در قسمت "مشخصات پذیرش" در سایت نشا که می خوایم ثبت نام کنیم نوع پذیرش کدوم باید بزنیم؟ 1- با هزینه شخصی یا 2-بورس از دانشگاه خارج؟
    من فاندم کامل هست. اگه بزنم "بورس از دانشگاه خارج" ممکنه ارز دانشجویی به من تعلق نگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

توي فرم سايت يه گزينه هست تاريخ مطلوب گرفتن نامه كه فقط ٢٧ مهر ٩٤ هست اين يعني چي ؟ اون موقع كه اينجا نيستيم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    در قسمت "مشخصات پذیرش" در سایت نشا که می خوایم ثبت نام کنیم نوع پذیرش کدوم باید بزنیم؟ 1- با هزینه شخصی یا 2-بورس از دانشگاه خارج؟
    من فاندم کامل هست. اگه بزنم "بورس از دانشگاه خارج" ممکنه ارز دانشجویی به من تعلق نگیره؟
    من فک میکنم دوستانی که تا الان ارز دریافت کرده اند، "هزینه شخصی" رو انتخاب کردن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidkk نمایش پست ها
    توي فرم سايت يه گزينه هست تاريخ مطلوب گرفتن نامه كه فقط ٢٧ مهر ٩٤ هست اين يعني چي ؟ اون موقع كه اينجا نيستيم
    بله، یعنی اینکه ظرفیت باز شده برای دریافت نامه معرفی به بانک، فقط تو اون تاریخ موجوده و معمولا اینطور هست که خود دانشجو نمیتونه از لحاظ زمانی، برای دریافت ارز حضور داشته باشه
    هر کسی که وکالت از جانب شما داشته باشه برای "دریافت نامه معرفی به بانک و ارز دانشجویی"، میتونه از طرف شما اقدام کنه (مگر پدر و مادر که گویی در این مورد، نیاز به وکالت نامه نیس)