نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 796 از 1150 نخستنخست ... 296696746786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806846896 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,951 تا 7,960 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

سلام دوستان کسی تا الان برای ارز شهریه از دانشگاه شماره حساب و ... گرفته؟ من به دانشگاه ایمیل زدم و ظاهرن تنها گزینه ی موجود پرداخت از طریق سایت شرکتی هست که با یکسری دانشگاهها قرار داد داره که اونهم هیچ شماره ای نمیده!
    میتونید فرمت و اسم این شماره های لازم رو بگید تا من از دانشگاه بخوام بفرسته؟
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arian86 نمایش پست ها
    دوستان امروز خواستم درخواست معرفی بانک رو تو سایت نشا ثبت کنم منتهی قسمت تاریخ دریافت نامه چیزی وجود نداره...و درخواست رو نمیشه ثبت کرد....کسی میدونه این موقتی یا نه؟ تا اونجا که میدونم تاریخ مراجعه تا پریروز رو 15 شهریور بود....ممنون
    دوست عزیز چند روزی است که سایت مشکل پیدا کرده که امیدوارم بعد از تعطیلات مرتفع بشه و اگر نشد باید ایمیلی به نشا زده بشه و مشکل رو مطرح کرد...موفق و پیروز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN-D نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تعهدی که داده میشه تقریبا فرمالیته هست که موفع دریافت نامه از اداره پست مبگیرن بدون گذاشتن وثیقه... نامه نشاء باید به تایید دفتر حقوقی سازمان امور دانشجویان برسه قبل بردن به اداره پست... موفق و پیروز باشید.
    دوست عزیزم پس چرا تو نامه نوشته "و اما شما دانشجوي گرامي مي توانيد ضمن تكميل تعهد نامه زير و ارايه آن به موسسه انتخابي (محل دريافت نامه ) معرفي نامه خود را دريافت نماييد و در اولين فرصت(حداكثر تا پايان آبان ماه) با مراجعه به دفتر حقوقي سازمان امور دانشجويان نسبت به توديع وثيقه اقدام نماييد." ؟ الان این وثیقه ای ک نوشته تا پایان آبان باید تودیع بشه قضیه ش چیه؟

دوستان دو تا سوال دارم:
    1- مقدار ارزی که میدن، برای کشورهای مختلف که هزینه زندگی خیلی متفاوته،فرق می کنه؟ من از دانشگاه لیست هزینه گرفتم ؛ ماهی 2000 یورو. (البته سفارت ایران تایید نکرد این نامه رو و نمی تونم بذارم رو نشا)
    2- من برای ارز ترم پاییز گذشته، یک ماه پیش اقدام کردم، جواب اومده که باید 25 مرداد برم پست؛ از طرف دیگه هم نامه ترم بهار رو میخوام آپلود کنم، ولی نشا ارور میده که باید صبر کنم تا 25 مرداد. حالا اگه من مثلا 26 مرداد نامه برای ترم بهار تقاضا بدم، یه موقع گیر ندن که دیره؟ با توجه به اینکه در مورد اشتغال بتحصیل پاییز اینو نوشته: نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۱/۱۰/۱ تا ۱۳۹۲/۰۴/۱
    ویرایش توسط HadiNahal : July 31st, 2014 در ساعت 08:54 AM

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من هنوز از سال گذشته ارزی دریافت نکردم چون دوبار درخواست من ردّ شده. به نظرتون آیا می‌تونم ارز کل سال را بعد از اصلاح مدارک بگیرم یا نه؟ متاسفانه برای درخواست ارز قسمت تاریخ انتخابی برای من فعال نیست و نمیتونم درخواست بدم، کسی‌ میتونه کمکم کنه که باید چیکار کنم.
    با تشکر

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    بالاخره به مستر دوم ارز دانشجویی تعلق میگیره یا نه؟
    والا انگار شانسیه مثه همه چی! یا پارتی بازی!
    من دوستم دو هفته پیش واسه مستر2 درخواستش رد شد ولی دوستش با همین شرایط گرفت!
    من خودم مستر2م ولی چون این تاریخ انتخابی دریافت نامه فعال نیست (چندروز پیش بودها) نتونستم درخواستمو ثبت منم
    میشه نگیم مستر2ییم؟ میفهمن؟
    من اول که تو نشا ثبت نام کردم مدرک ارشد مو گذاشتم چرا جایی نداره حالا که ادیت منم؟ چه سایتیه دارن اینا آخه اه
    سوال آخر: اصل نامه تاییدیه روز گرفتن ارز لازمه؟
    مرسی
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine03 نمایش پست ها
    دوستان کسی تو این چند روز درخواست هزینه ی زندگی ثبت کرده رو نشا؟ واسه من هیچ تاریخی برای دریافت نامه نمیاره، واسه "تاريخ مطلوب شما برای دریافت نامه" فقط گزینه ی "انتخاب کنید" موجوده! شما این مشکل رو ندارین؟
    سلام
    من هم نتونستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط HadiNahal نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال دارم:
    1- مقدار ارزی که میدن، برای کشورهای مختلف که هزینه زندگی خیلی متفاوته،فرق می کنه؟ من از دانشگاه لیست هزینه گرفتم ؛ ماهی 2000 یورو. (البته سفارت ایران تایید نکرد این نامه رو و نمی تونم بذارم رو نشا)
    2- من برای ارز ترم پاییز گذشته، یک ماه پیش اقدام کردم، جواب اومده که باید 25 مرداد برم پست؛ از طرف دیگه هم نامه ترم بهار رو میخوام آپلود کنم، ولی نشا ارور میده که باید صبر کنم تا 25 مرداد. حالا اگه من مثلا 26 مرداد نامه برای ترم بهار تقاضا بدم، یه موقع گیر ندن که دیره؟ با توجه به اینکه در مورد اشتغال بتحصیل پاییز اینو نوشته: نامه معرفي به بانک براي بازه زماني ۱۳۹۱/۱۰/۱ تا ۱۳۹۲/۰۴/۱
    چه کشوریه که ماهی 2000 یورو خرج زندگیشه؟؟!

Junior Member

سلام دوستان، 1سوال: من توی I-20 اومده که فول اسکالرشیپم واسه سال اول اقلن، بازم ارز بهم میدن واسه هزینه زندگی آیا؟! یا اصن نرم دنبالش؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    داستانش طولانیه.20-30 صفحه آخر رو مطالعه کنید بد نیست شاید متوجه شید.
    دوستان کسی میدونه واسه fall 2014 ، اگه بخوایم ارز بگیریم راهی وجود داره یا نه ؟
    مرسی