نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1032 از 1150 نخستنخست ... 3253293298210221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210821132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,311 تا 10,320 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من وقتی در سامانه نشا درخواست ارز دانشجویی می کنم، در مرحله دوم که اطلاعاتم رو وارد میکنم، بیشتر از 55% آپلود نمیشه و بعدش هم در نهایت down میشه...کسی اطلاع داره جریان چیه؟ خیلی ممنونم.
    حجم فایلاتون رو بیارید پایین....
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان پیرو پیگیری های من در مورد دریافت ارز اولیه امروز خودم مستقیما به بانک تجارت مراجعه کردم .مثل اینکه اون وقت دادن که از موقع ثبت تا نوبت 1 روز بعد می گرفتین حذف شده و باید منتظر جواب کارشناس باشید و من الان 6 روزه همچنان منتظرم.البته منظقی هم هست اخه یکی مثل من چطور بدون هماهنگی با محل کار و یا سایر چیزا پاشم 1 روزه برم اون خراب شده؟؟؟؟؟ باز هم میگم روال قبلی حذف شده.الکی پا نشین برین امور دانشجویان.سر تایید مدارک هم خیلی ها اینجا می گفتن باید برین امور دانشجویان دستی بدین و...... روال عوض شده و باید منتظر باشین تا ایمیل براتون بیاد.

سلام دوستان. یه لطفی میکنید بگید داستان فرم تعهدنامه ای که روی سامانه نشا هست چیه و آیا الان کسی واقعا اون رو پرمیکنه و در چه حد جدی است و چگونه پیگیری میشه؟!! پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه لطفی میکنید بگید داستان فرم تعهدنامه ای که روی سامانه نشا هست چیه و آیا الان کسی واقعا اون رو پرمیکنه و در چه حد جدی است و چگونه پیگیری میشه؟!! پیشاپیش ممنون
    سلام، دوست عزیز در مورد اینکه در چه حد جدی هست و... دوستان نظراتشون را در صفحه های قبل گفتن ولی در مورد پر کردن،‌ اگر پر نکنین و آپلود نکنین درخواستتون قبول نمیشه.

Junior Member

سلام. دوستانی که مقصد تحصیلیشون انگلستانه ، آیا درسته که بهشون ارز دانشجویی تعلق نمیگیره؟ارز اولیه چطور؟ پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    اینجا کسی هست که ارز رو از بانک گرفته باشه؟ میخوام ببینم وقتی مبلغ ریالی رو پرداخت میکنی حدودا چقد طول میکشه که ارز رو بدن؟

Junior Member

من دیروز بانک تجارت رفتم برای پرداخت گفت که حتما باید تو همون بانک حساب ریالی داشته باشی، ولی معمولا ساز و کار تمام بانکا فرق داره حتی شعبه به شعبه. فک کنم بهتر باشه که خانواده حضوری بپرسن، اگر نخوان سنگ اندازی کنن باید راه حلی وجود داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman112 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از خارج کشور برای گرفتن ارز اقدام کردم، میخواستم بدونم که داشتن حساب بانکی در بانک انتخاب شده اجباریه یا نه؟ به عنوان مثال الان که من بانک سامان انتخاب کردم، باید حساب داشته باشم در بانک سامان؟
    اگر جواب مثبته چه کاری میشه کرد برای یکی مثل من که نمیتونم بیام ایران حساب باز کنم؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت تمامي دوستان
    من يك سوال داشتم :
    اگه ما در سايت نشاء مداركي مثل گواهي اشتغال به تحصيل و ...را اپلود كرديم و نوبت را گرفتيم ، اما مدارك ما مورد تاييد قرار نگيرد و احتياج به تعويض داشته باشد، ايا نوبت را از دست داده ايم و بايستي دوباره از اول نوبت بگيريم يا خير ؟
    ممنون مي شوم كسي من را راهنمايي كند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman97 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامي دوستان
    من يك سوال داشتم :
    اگه ما در سايت نشاء مداركي مثل گواهي اشتغال به تحصيل و ...را اپلود كرديم و نوبت را گرفتيم ، اما مدارك ما مورد تاييد قرار نگيرد و احتياج به تعويض داشته باشد، ايا نوبت را از دست داده ايم و بايستي دوباره از اول نوبت بگيريم يا خير ؟
    ممنون مي شوم كسي من را راهنمايي كند
    بله می افتید اخر صف!

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که مقصد تحصیلیشون انگلستانه ، آیا درسته که بهشون ارز دانشجویی تعلق نمیگیره؟ارز اولیه چطور؟ پیشاپیش ممنون
    سلام. ارز اولیه داده نمیشه برای انگلستان (میگن در حال پیگیری هستن اما تا الان نتیجه ای نگرفتن) اما ارز دانشجویی داده میشه. پیگیری کنید اگر ارز اولیه داده شد اینجا اعلام کنید. خودشون میگن هر هفته سوال کنید شاید تغییر کنه.