نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1033 از 1150 نخستنخست ... 3353393398310231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310831133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,321 تا 10,330 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

دوستان سلام
    من برای ارز ترم قبل اقدام کرده بودم و توی سایت نشا تاریخ مراجعه به بانک ۱۶ مرداد هست. ولی هنوز هیچ خبری نیست و همچنان نوشته منتظر نظر کارشناس مربوطه باشید. سوالم اینه که تا الان نباید آپدیتی چیزی میشد یا ایمیلی میزدن?

سلام دوستان

من می خواستم در سایت نشا ثبت نام کنم اما یکی از مدارکی که باید آپلود کرد تصویر روادید هستش. باتوجه به اینکه من ویزام حداقل سه ماه دیگه ممکنه بیاد می خواستم بدونم راهی نداره که بشه بدون روادید زودتر اقدام کرد که کار به دقیقه 90 نکشه؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که ارز رو از بانک گرفته باشه؟ میخوام ببینم وقتی مبلغ ریالی رو پرداخت میکنی حدودا چقد طول میکشه که ارز رو بدن؟
    سلام
    اگه منظورتون ارز اولیه است، که تقریباً بلافاصله می‌دن. بانک تجارت که اینطوری بود. پولو به حساب ریختم، رسید رو دادم به شعبه ارزی اونا هم ارز رو دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mysterious_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواستم در سایت نشا ثبت نام کنم اما یکی از مدارکی که باید آپلود کرد تصویر روادید هستش. باتوجه به اینکه من ویزام حداقل سه ماه دیگه ممکنه بیاد می خواستم بدونم راهی نداره که بشه بدون روادید زودتر اقدام کرد که کار به دقیقه 90 نکشه؟
    ممنون از پاسختون
    سلام
    برای درخواست ارز اولیه می‌تونید همون صفحه اول پاسپورت رو به جای ویزا آپلود کنید. مشکلی پیش نمی‌آد. برای مهر ورود و خروج و هم همون صفحه اول رو آپلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman97 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامي دوستان
    من يك سوال داشتم :
    اگه ما در سايت نشاء مداركي مثل گواهي اشتغال به تحصيل و ...را اپلود كرديم و نوبت را گرفتيم ، اما مدارك ما مورد تاييد قرار نگيرد و احتياج به تعويض داشته باشد، ايا نوبت را از دست داده ايم و بايستي دوباره از اول نوبت بگيريم يا خير ؟
    ممنون مي شوم كسي من را راهنمايي كند
    مجددا بهتون یه وقت میده که تا قبل از اون باید درخواستتون ویرایش کنید.که زیاد طولانی نیست

بهترین حالت وقت اینه که حداقل یه ماه از ورودتون به کشور مقصد گذشته باشه که فرصت تایید مدرک تو کنسولگری رو داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    بله می افتید اخر صف!
    تجربه شخصی
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2553318

نقل قول نوشته اصلی توسط arman112 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از خارج کشور برای گرفتن ارز اقدام کردم، میخواستم بدونم که داشتن حساب بانکی در بانک انتخاب شده اجباریه یا نه؟ به عنوان مثال الان که من بانک سامان انتخاب کردم، باید حساب داشته باشم در بانک سامان؟
    اگر جواب مثبته چه کاری میشه کرد برای یکی مثل من که نمیتونم بیام ایران حساب باز کنم؟
    ممنون
    شعبه بانک سامان من، نیازی به حساب شخصی نداره، فقط کافیه پدر یا مادر که برای بردن مدارک و گرفتن ارز میره توی سامان حساب داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان پیرو پیگیری های من در مورد دریافت ارز اولیه امروز خودم مستقیما به بانک تجارت مراجعه کردم .مثل اینکه اون وقت دادن که از موقع ثبت تا نوبت 1 روز بعد می گرفتین حذف شده و باید منتظر جواب کارشناس باشید و من الان 6 روزه همچنان منتظرم.البته منظقی هم هست اخه یکی مثل من چطور بدون هماهنگی با محل کار و یا سایر چیزا پاشم 1 روزه برم اون خراب شده؟؟؟؟؟ باز هم میگم روال قبلی حذف شده.الکی پا نشین برین امور دانشجویان.سر تایید مدارک هم خیلی ها اینجا می گفتن باید برین امور دانشجویان دستی بدین و...... روال عوض شده و باید منتظر باشین تا ایمیل براتون بیاد.
    نیاز به مراجعه حضوری نیست. هرچند که سایت های تاک و نشا خیلی مشکلات دارند ولی روند بررسی و اختصاص ارز، فعلا طبق اطلاعات سایت انجام میشه، سوخت و سوز نداره

دوستان ارز اولیه واسه فول فاندها حذف شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان ارز اولیه واسه فول فاندها حذف شده؟
    طبق اخرین خبری که از خانوم اصفهانی تو امور دانشچویی گرفتیم (راست و دروغش پای خودش) اینه که اگه فاندت بیشتر از 50 درصد کاور بشه ارز دانشجویی نمیدن. دوستان کسی پیگیری کرده جدیدا؟