نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1037 از 1150 نخستنخست ... 3753793798710271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710871137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,361 تا 10,370 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    برادر جواب انگلستان كه از همان اول تو گروه اعلام شده بود و به همين خاطر من نپرسيدم.تا انجايي كه متوجه شدم به دانشجويان اينده انگلستان ارز اوليه نمي دهند.

فرمایش شما کاملا درسته، فقط خواستم بدونم فرجی حاصل شده یا نه. واقعا کسی از بچه های انجمن رفته درخواست بده برای انگلیس که ردش کرده باشن یا فقط بر اساس شنیده هاست؟ اون پدر سوخته ای که ارز نمیده دلیلیم داره یا فقط از روی لج و لج بازی داره چوب لای چرخ میکنه؟!

Junior Member

سلام
    ببخشید من ترم اولم تازه تموم شده. در سامانه تاک ثبت نام کردم و منتظر تایید سفارتم. مشکل اینجاست که الان ایرانم ولی قبل اومدن مدارک لازم رو پست کردم به سفارت ایران ولی تاییدیه نرسید به دستم.
    اینقدر منظمن اصلا جواب نمیدن. به نظرتون چکار کنم؟ میتونم در نشا ثبت نام کنم؟ من همه مدارک لازم رو دارم غیر از این تاییدیه.

Junior Member

کسی در مورد تخفیف بلیط دانشجویی چیزی شنیده یا استفاده کرده؟ اصلا همچین چیزی هست یا مثل همه چیز فقط حرفه؟

Junior Member

دوست عزیزباید حتما مدارک رو حضوری ببرید و پرونده بسازید به حرف اینا که حضوری نیایید توجه نکنید. تازه جدیدا قانونشونم عوض شده مدارک رو که میبری سازمان امور دانشجویان و تشکیل پرونده میدی و منتظر خبر شون میمونی همینطور بیخبر میزارنت .من خودم روز 12ام رفتم اونجا تازه فهمیدم که تا ویزا نباشه پرونده بررسی نمیشه حالا خوبه من ویزام اومده بود و ارایه دادم.بعد از دوروز پیامک معرفی به بانک دادن بهم.بدون خبر میزارنتون تا دریافت ویزا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    واقعا یه سوال بزرگ برای من بوجود اومده اخه چرا با اینکه خودشون تو سایت شون می نویسن مراجعه حضوری نکنین و از همینجا کد میتونین بگیرین ولی تا الان 10 روز گذشته چیزی اعلام نشده تو پروفایل ام.از طرفی دوستان ارز اولی که ارز اول گرفتن در طی این 1 الی 2 ماه چرا از نحوه و پروسه کار اینجا نمیگن که کار خیر کرده باشن.

دوستان فول فاند چه برنامه ای واسه ارز اولیه دارید؟ آزاد که الان نزدیک 11-12 شده و البته خرید و فروشش غیر قانونیه.
    ازون طرف اگر تو پروفایل نشا فول فاند بودن رو ذکر نکنیم و سعی کنیم این ارز اولیه سلف فاند هارو بگیریم، چه تبعاتی میتونه داشته باشه؟ عملا یه حالتی بوجود آوردن که تشویق به دروغگویی میکنه :|

Junior Member

اینجا احتمالا متوجه نمیشن اما نامه اشتغال به تحصیلتونو واحیانا مبلغ شهریه ذکر شده تو اون رو بعدا که ببینن متوجه میشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان فول فاند چه برنامه ای واسه ارز اولیه دارید؟ آزاد که الان نزدیک 11-12 شده و البته خرید و فروشش غیر قانونیه.
    ازون طرف اگر تو پروفایل نشا فول فاند بودن رو ذکر نکنیم و سعی کنیم این ارز اولیه سلف فاند هارو بگیریم، چه تبعاتی میتونه داشته باشه؟ عملا یه حالتی بوجود آوردن که تشویق به دروغگویی میکنه :|

نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorns نمایش پست ها
    اینجا احتمالا متوجه نمیشن اما نامه اشتغال به تحصیلتونو واحیانا مبلغ شهریه ذکر شده تو اون رو بعدا که ببینن متوجه میشن
    حتی وثیقه 40 درصدی رو هم برنگردونن، دلارش در میاد حدود 6100 اینا که تقریبا نصف قیمت آزاده.
    واقعا موندم چیکار کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi028 نمایش پست ها
    دوست عزيز تا ويزا نداشته باشيد به شما نمه معرفي به بانك نميدهند
    اون ویزا برا دانشجو هاست

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

کسی میدونه دلار میدن یا یورو؟

Junior Member

با عرض سلام.

من گواهی اشتغال به تحصیل (شش ماه اول) رو فرستادم به واشنگتن برای تائید. مدارک رو همونطور که فرستادم برگردونند و یه کاغذ گذاشتن روش که از تاریخ یک بهمن 96 مدارک رو آنلاین تایید میکنند. مدارک تو سایت تاک تائید شده. الآن من تو سایت نشا موقع آپلود گواهی اشتغال به تحصیل همون گواهی اشتغال به تحصیل (بدون مهر تائید نمایندگی واشنگتن) رو آپلود کنم؟ کد رهگیری که تو سایت تاک دادن رو باید تصویرش رو آپلود کنیم؟ چیه داستان؟
    در ضمن تو سایت نشا نوشته «بازه زمانی:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۹» .
    یعنی الان برای شش ماهه ی اول نمیدن؟
    #علی_برکه_الله